Shiri Appleby

Shiri Freda Appleby

7,2
1 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiri Appleby

Czy wam też przypomina Ellenę z 'Pamiętników wampirów"?

czarodziejka14

E, nie. To już prędzej do Jamie Lynn Sigler z Rodziny Soprano, jak toś wcześniej raczył to zauważyć, choć i tak wydaje mi się, że Shiri jest znacznie ładniejsza od ich obu. Ma taką "spokojną" urodę.

czarodziejka14

haahhahha usmiałam się :P
ta Nina to się do Shiri nie umywa.... i generalnie to powinnaś napisać odwrotnie, Shiri była pierwsza heheh i lepiej gra...

pixi222

Nina jest strasznie ładna... Może trochę są podobne, ale Shiri w Life Unexpected (szczególnie w tych długich włosach na początku!) przypomina Olivię Palermo. ;) To taka laseczka z reality show- The City :) Na MTV leciało jako Światła Manhattanu.

czarodziejka14

Tak zgadzam się jest do niej podobna zwłaszcza w "Roswell", nie wiem jak można ja porównywać do Sigler- ta wygląda na dużo starszą i nie jest wcale podobna.

czarodziejka14

na tym zdjęciu profilowym z początku myślałam, że to Nina, jest podobna

czarodziejka14

załamują mnie tutaj niektóre dzieci

czarodziejka14

Jest bardzo ładna i w ogóle nie przypomina Niny...

czarodziejka14

Ma taki sam typ urody. Jeszcze Lily Collins zaliczyłabym do tej paczki. Ale Shiri jest najładniejsza, ma w sobie coś takiego delikatnego, kruchego, ulotnego.

czarodziejka14

Nina z drewnianym aktorstwem.... proszę Cię. Po pierwsze, Nina wygląda jak lalka, zero emocji, zero mimiki, Shiri kipi energią od mimiki, po drugie - uważam, że Shiri była ładniejsza w jej wieku ale to już kwestia gustu. Obejrzałem oba sezony Unreal, to co zrobiła z rolą jest fenomenalne. Obłęd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones