Sofía Vergara

Sofia Margarita Vergara Vergara

7,8
7 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sofía Vergara

Co za kobieta... aktorka niewybitna, ale cała reszta hmm to coś pięknego, zjawiskowa, piękna i zmysłowa. Uroda super, ciałko świetne, cycuszki rewelacja.

Adonisess

Zaraz się porzygam...

Heller1304

I porzygałeś się?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ramed

...o nicku ramed.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

co za ciota...

Adonisess

W krajach latynoamerykańskich są takich jak Ona miliony, schodzą taśmowo spod noża chirurga plastycznego.

marcin261287

Dokładnie marcin. Tak było.

Heller1304

co za ciota...

tyskacz87

...Cię robiła. Ha

marcin261287

Tak w krajach latynoskich sa same perelki, ale uwierz mi, ze wiekszosc to genetycznie taka piekna, a nie spod noża. Jak ja lubie takich zawistnych ludzi.

kiki_zjada_guziki

Bez interwencji chirurga nie była by taka jak teraz, więc nie pisz bzdur. Zawiść nie ma z tym nic wspólnego.

kiki_zjada_guziki

A ty dewiancie znów się odzywasz jako kiki? Zablokowali cię jako killafornię, to będziesz z tego konta teraz pluć?
Nazwij kogoś jeszcze raz pedałem, to padnę ze śmiechu, ty ewenemencie, co kobitę udaje, a potem się bezczelnie tego wypiera. SUBLOKATORKA, KLAUDIA, ja pierd...., ty jesteś nienormalny/a, naprawdę.

kiki_zjada_guziki

Aaa, widzę, że jako kiki też cię zablokowali :)))

marcin261287

Coś masz jakieś zboczenie, bo jeśli dobrze pamiętam już pod dwoma aktorkami piszesz o chirurgach. Masz jakąś fobię?

perun_6

Jestem chirurgiem plastycznym.

Adonisess

zgadza sie piekna dziewczyna

Adonisess

Usuń komentarz, przeproś matke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones