Stanisław Tym

Stanisław Aleksy Tym

8,3
9 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Tym

totalna kicha. Ten koleś skończył się w czasach Stanu Wojennego i kropka. Nie śmieszny, jakieś durne skecze. Ciut lepsze felietony ale to za mało. Nie dorasta Grabowskiemu do pięt.

Jordan66

w ogóle aktor żadna rewelacja i kabaraeciarz żaden.
Nawet razu mnie nie rozśmeieszył, a raczej zażenował.
W Tych misiach, rysiach czy nie ma róży bez odnia jest poprostu kiepski.
Az się dziwię tym co to się nim tak podneicają

malyfromhell

Ja natomiast bardzo dziwię się takiej ignorancji i takim wpisom.

chemas

Być może kierujesz się jakimiś ogólnie przyjetymi opiniami, że Tym to autorytet i persona, a tak naprawdę to kiepski aktor.
Porównaj go sobie choćby z Henrykiem Bistą czy z nieco młodszym Jerzym Bończakiem, to zauważysz o co mi chodzi.
Obiektywnie napisałem, zacząłęm go analizowac pod różnym kątem i ostatecznie stwierdzam, że jest słaby. Stanisłąw Tym jest monotematyczny, wszędzie taki sam.
Dykcja nienajgorsza ale za to gesty słabe. Aktor już po latach swojej świetnosci z Bareją chciał byś prześmieszny w tych kabaretach, ale poprostu był żenujący.
Widziałem go nawet w krótkometrażówce u Anny Baumgart i lipa Panie.

chemas

ja równiez

malyfromhell

Trochę zbastuj kolego, nieładnie kogoś obrażać, jak nie łapiesz tego humoru, to luz, ale to nie znaczy, że ktoś jest zły

Jordan66

co do za określenie "nie dorasta do pięt"? Żadna rola filmowa Andrzeja nie dorówna Misiowi czy Rejsowi, za to jako Ferdek jest genialny. to dwaj świetni aktorzy i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones