Taika Waititi

Taika David Waititi

8,2
15 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taika Waititi

...czy tylko ja mogę patrzeć na niego i ślinić się godzinami? :D Co za mężczyzna! Z przyprószonymi siwizną włosami jest jeszcze bardziej hot :)

whitestripes_333

Nie tylko Ty :D

whitestripes_333

nie tylko ty :p

whitestripes_333

Na zachodzie pełno panów z takim egzotycznym typem urody. Jedź i korzystaj!

agrutko

Masz jakieś aluzje?

agrutko

Z tym że pan jest z Nowej Zelandii, więc w drugą stronę musi jechać ;)

whitestripes_333

Nie tylko Ty, uwielbiam jego siwe włosy <3

whitestripes_333

Jego zdjęcie powinno być w słowniku pod definicją "piękny mężczyzna". Widziałam na tumblr kilka jego sesji zdjęciowych i też nie mogłam od niego oczu oderwać. Wow :o

whitestripes_333

Nie, prawdopodobnie masz daddy issues.

nieromeq

Biedny, założyłeś z góry że jestem napaloną nastolatką...ups, już dawno nie :)

whitestripes_333

no to jest Twoje wygranko tym razem.

nieromeq

Chłopcze, mam dla Ciebie ważna informacje - kobiety odczuwają pociąg seksualny, nawet jak są, np.w wieku Taika. Kobieta, która się do niego ślini, może być również jego rowieśniczką :-D

whitestripes_333

Mam tak samo ;)

użytkownik usunięty
Yuzanxx

Nie dziwię się - facet ma ten egzotyczny typ urody (na początku myślałam, że to jakiś mix Japońsko-amerykański) który zawsze mi się podobał :)

Uroda urodą, ale ten facet ma taką charyzmę, poczucie humoru, że ja mięknę przy każdym wywiadzie :)

użytkownik usunięty
Yuzanxx

No wiadomo - oglądałam z nim wywiady :)
Ale nie będę ukrywać - na początku uderzyła mnie jego egzotyczna buźka, po prostu facet z wyglądu jest moim ideałem (obok Keanu Reeves'a i Brandona Lee) - niestety, w Polsce facetów o takim typie urody próżno szukać.

Ten moment kiedy ktoś starzeje się w tak korzystny sposób :) Czekam na Jojo Rabbit!

użytkownik usunięty
Yuzanxx

Dokładnie :)

Yuzanxx

Patrząc na to co robi to widać że jest niesamowicie kreatywny + ma bardzo specyficzny humor. Od mojego postu trochę minęło, już mnie jakoś jego wygląd bardzo nie zachwyca ale cały mam szacun do tego co i jak tworzy. Nieprzeciętny gość, "dziwak" ale to właśnie tacy sprawiają że ten świat jest ciekawszy :)

whitestripes_333

Mi jeszcze nie przeszło haha

whitestripes_333

Mam tak samo

Dude_

Też się ślinisz? Nieźle... Tym bardziej, że gość kazał się rozbierać i nie tylko jakiemuś młodemu chłopakowi w pokoju hotelowym jak się okazuje :/

Pawuloniasty

Nawet nie pamiętam że tutaj coś pisałem, ale jak widzisz nie odpisałem na post że się do niego ślinie tylko że lubię jego filmowe dziwactwa i kreatywność

Dude_

No mam nadzieje :D

Pawuloniasty

A zresztą sam nie wiem może odpisałem na główny post ... sarkastycznie. Zupełnie tego nie pamiętam

whitestripes_333

No to Óscar Isaac Hernández Estrada też będzie w twoim typie...

whitestripes_333

Jak widać nie tylko Ty, ale szczęśliwi są i tacy którzy potrafią odmówić takiej obrzydliwej kreaturze z ładną buźką. A ja życzę im tego by wygrali z takim mentem.  <br/>https://www.filmweb.pl/news/Seks+za+rol%C4%99+w+filmie+Marvela.+Aktor+opow iada+o +pr%C3%B3bie+molestowania+przez+znanego+re%C5%BCysera-150552

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones