Taron Egerton

Taron David Egerton

8,4
21 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taron Egerton

... to byłby to właśnie Taron Egerton. Cóż za przystojniak <3

tsst

Na temat jego urody wypowiadal sie nie bede bo jestem HETERO ale napisze na temat jego niewatpliwie wielkiemu talentowi aktorskiemu... Wczoraj dopiero pierwszy raz w zyciu ujzalem go w swietnym KINGSMANIE i od razu zauwazylem jak wielki ma talent aktorski. Mam nadzieje ze jego kariera aktorska sie rozwinie a nie wyparuje jak juz wiele inych talentow ktorzy zablysneli i znikneli...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akrobatiks

Wez mnie nie obrazaj bo mnie nie znasz to po1 a po2 pogadajmy o talencie a nie urodzie aktora.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akrobatiks

koty, nie żreć się. Ważne, że koleś naprawdę ma talent.

punisher822_filmweb

Nie wydaje ci się, że to ''hetero'' napisane drukowanymi wygląda śmiesznie? Na co dzień chodzisz pewnie z naklejką na czole, żeby przypadkiem komuś przez myśl nie przeszło, że jesteś homoseksualny? Tak jak powiedział akrobatiks - w momencie, kiedy facet tak żarliwie zapewnia o swojej heteroseksualiści (chociaż na prawdę nikt go o to nie pyta) to budzi to pewne wątpliwości. Nie próbuję ci oczywiście wmówić, że jesteś homo - apeluję tylko o troszeczkę więcej otwartości. Ludzie homoseksualni istnieją i w niczym nie są gorsi od ciebie czy mnie. A ty brzmisz jakbyś bronił się rękami i nogami przed taką ''łatką'' ...

Veiller

Komentarz ten sam do co kolegi poniżej. Nie mędrkujcie tak jakbyście pozjadali wszystkie rozumy.

TheBlur

Nie mądruję się tylko walczę ze średniowieczną ksenofobią.

Veiller

Przykro mi ale śmierdzi to hipokryzją. Obraził porządnych Homosiów (z naciskiem na porządnych bo o tych przebierańców z ulic nie wspomnę) zaznaczając, że jest hetero? Nie. Do póki ktoś ich nie atakuje to takie najazdy oznaczają zwykłą hipokryzją której pełno w dzisiejszym świecie.

Veiller

Walki z ksenofobią? Przecież ksenofobia to wrogie nastawienie i niechęć do cudzoziemców.

aaron_

Nie, ksonofobia to strach przed innością. Jak coś to poczytaj sobie wikipedię - ''Często źródłem ksenofobii jest bezkrytyczne podejście do stereotypów etnicznych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi, innymi pod pewnymi względami.'' W tym wypadku inność to homoseksualizm.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Już sam fakt, że musiałeś podkreślić swoją orientację seksualną sprawia, że zaczynam mieć wątpliwości.

Pieprzenie. Jeśli będąc w Niemczech będziesz powtarzać, że jesteś Polakiem aby ktoś nie wziął Cię za Niemca (nie ważne z jakich powodów) to znaczy, że wypierasz się swoich niemieckich korzeni? Bzdura, ale trzeba przyznać, że pierwszy debil który to przeświadczenie rozpowszechnił miał umiał dotrzeć do ludzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akrobatiks

tez nie widzę podobieństwa

akrobatiks

Myślę że autorce raczej chodziło o poziom seksapilu i niewątpliwej urody, którą posiadają wszyscy trzej :)

muchor36

dwaj pierwsi posiadaja, ale ten to na pewno nie

akrobatiks

No cóż, każdy ma inny gust, według mnie jest jednym z najbardziej przystojnych facetów jakich widziałam

tsst

Dzisiaj jak widziałem go w filmie LEGEND, zwłaszcza moment w którym się śmiał - to też zobaczyłem młodego DICAPRIO :]

tsst

A ja jestem hetero chłop, ale mi się ów podoba. Swoją drogą celna uwaga z Ledgerem i DiCaprio :O)

tsst

O TAK!!! dziecko DiCaprio i Ledgera. bardzo, bardzo przystojny. a w dodatku - Brytyjczyk! uwielbiam brytyjski akcent ;3

isobel

Taron nie ma brytyjskiego akcentu... Jak już to walijski jest wyraźnie napisane że spędził większość życia w Wali XDDD

Bayern_Munchen_Fan

no tak, wiem o tym że wychowywał się w Walii. zastosowałam uogólnienie - Walia w końcu zaliczana jest do UK. lubię wszystkie akcenty z Wysp Brytyjskich. hm, może wszystkie oprócz szkockiego ;)

tsst

A więc to tak, Heath pobzykał z Leo i zmarł na AIDS :/

budyn_120

#nieśmieszne

JulkaKulka

To nie hashtaguj bo cała Polska zobaczy i będzie wstyd

budyn_120

Dobrze, że na Filmwebie działam pod przykrywką. Chociaż znajomi się nie dowiedzą.

tsst

Może tak właśnie było. :(
Prof. Płatek potwierdza.

https://www.youtube.com/watch?v=rVXZpX1EY8w

tsst

Genialne podsumowanie :D Jak widzę Tarona Egertona nie mogę przestać się uśmiechać ;P Facet jest cholernie przystojny.

użytkownik usunięty
tsst

O Boże, tak. Nie jestem fanem Egertona, ale jak popatrzyłem na zdjęcie to faktycznie. Kształt twarzy Ledgera, a i z urody Leo też coś ma. Pod względem aktorstwa niestety odstaje od "ojców" :P

tsst

Tak, tak, oni będą mieli dziecko. A jasne, spłodzą je. To się da zrobić, na bank. Lewactwo ci to powie. To już się da zrobić, zobacz:
https://www.filmweb.pl/film/Obcy%3A+Przymierze-2017-665400/discussion/Para+gej%C 3%B3w+w+misji+kolonizacyjnej,2884097

tsst

Mieszkam w Aberystwyth, w mieście z którego właśnie Taron pochodzi. Widziałam go pare razu w klubie i na siłowni - trochę buc z niego jest ;)

slizu

O, mozesz napisać coś więcej, skąd taki wniosek?

slizu

Wydaje mi się to strasznie nieprawdopodobne, słuchając jego wywiadów, tego jak się wypowiada można odnieść całkiem odmienne wrażenie. Ale każdy jest człowiekiem i ma prawo do gorszych dni/chwil

tsst

Bo i podobny do Ledgera bardzo. :)

tsst

On jest MEGA słodki.

tsst

Po obejrzeniu serialu "Czarny ptak" bardziej miałem takie skojarzenie, że przypomina mi dwóch aktorów Tom Holland i Robert Patrick pod względem urody. W każdym razie co najistotniejsze ma talent aktorski, co nie zawsze idzie w parze z urodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones