Tatsuya Fujiwara

7,6
809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatsuya Fujiwara

Mnie to np. bulwersuje, że nikt tu nie piszę na temat takich niezwykłych filmów, w których zagrał. Ja między innymi uwielbiam "Sabu" i "Battle Royale" (obie części). Lighta zagrał idealnie i nikt go po prostu nie zastąpi. Ale był też cudowny w innych filmach. Proszę o wasze, krótkie zdanie na temat filmów i seriali, w których zagrał.

Saori_Shuya

Też mi się podobał w 'Battle Royale", to w ogóle jest świetny film, od tego trzeba zacząć. "Chameleon" był trochę nudny, nie w moim guście. Bardzo chciałabym zobaczyć go w teatrze, bo gra, ale niestety chyba nie będę miała okazji XD, a to w teatrach właśnie najlepiej widać jakim kto jest aktorem.

Saori_Shuya

Odpowiem na pytanie zawarte w temacie. Bo japońskie kino nie jest zbyt popularne.

Saori_Shuya

Świetną role miał też w filmie "Kaiji: Jinsei gyakuten gêmu" . Jeśli ktoś nie oglądał to polecam.

rafus20l

A wiesz gdzie można ten film obejrzeć? Bo ja właśnie szukam i nic

Ola372

Na torrenty. org był, teraz to nie wiem gdzie tego szukać. Ostatnio sam szukałem drugiej części, ale bezskutecznie.

rafus20l

Od siebie jeszcze dorzucę, że w tym roku wychodzi część trzecia.

Saori_Shuya

Stary post, ale się wypowiem, bo trafiłam tu dopiero teraz (jestem chyba ostatnią osobą na świecie, która dość niedawno odkryła serię Death Note). Można mi śmiało przyznać Złotą Łopatę ;)

Uwielbiam, po prostu uwielbiam filmy "Kaiji". Pierwszymi dwiema częściami byłam zachwycona, nie mogę się doczekać, aż wyjdzie część trzecia (i mam nadzieję, że normalnie wyjdzie w polskich kinach). Jeśli chodzi o dwie poprzednie części, to po odpowiednim przekopaniu internetu można je znaleźć w wersji online, ale tylko z angielskimi napisami - słownictwo nie jest jednak trudne, można sobie poradzić. Pierwszą część reklamowali jako ponowne połączenie obsady z "Death Note", ale z tym bym nie przesadzała - aktor grający L owszem ma tam jakąś rolę, ale nie pojawia się na ekranie aż tak często.

Widziałam z nim jeszcze "Wyznania mordercy", ale to "Kaiji" najbardziej mi się spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones