Tatsuya Fujiwara

7,6
809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatsuya Fujiwara

widziałam go jeszcze w obu częściach Death Note i był zarąbisty :)

Aylinn

iie. w DN zupełnie nie pasuje do roli Raito. na Raito był zdecydowanie za delikatny i za milusi.

za to genialny w batoru rowaiaru *.*

użytkownik usunięty
Aylinn

mi wlasnie tez nie pasuje zbytnio:)
ogolnie wyglada na sympatycznego i milego, a Raita nie trawie xD

Aylinn

Nie, nie, nie. Zdecydowanie nie pasuje do roli Raito'a. Jakoś sobie go inaczej wyobrażałam...

rzepciaa

hmmm.... według mnie świetnie pasuje do tej roli... dzięki temu, że wygląda na "milusiego i słodkiego" jak to określacie na początku nikt poza L nie posądzał go o bycie Kirą... genialny kamuflaż...

Aylinn

Uee. Mi w DN zupełnie nie pasował na Raito. Jakoś... sztywno grał. Ale jest całkiem ładny ^^ Te chomikowate policzka ^^'

marville

właśnie! te chomikowate policzka (o zgrozo!) czynią go mega nie podobnym do Light'a... mógłby do tej roli kilka cm'ów podrosnąć, nie ta budowa ciała, nie ten wzrok. lelum polelum. pomylił castingi. z drewnianą grą autorską to na pinocchio, prosimy. tyle xD (ażesz sie wyżyłam sie)

pathegreat

Death Note to był pierwszy film jaki z nim widziałam i tak byłam rozczarowana, że wyłączyłam telewizor po niespełna pół godziny. Tragicznie dobrany do roli. Na długi czas byłam zrażona do niego ale po obejrzeniu paru innych filmów z nim jednak stwierdziłam że jest bardzo dobrym aktorem ;] No tylko ta rola tak źle dobrana...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones