Tim RobbinsI

Timothy Francis Robbins

8,5
28 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Robbins

Grał Merlina w Top Gun razem z Tomem Cruisem. Obaj byli tam piękni i młodzi.
Przed chwilą obejrzałem Wojnę Światów. Cruise wciąż jak młodzieniec, no może troszkę starszy, a Tim Robbins jak stary dziadek :/ ehh gwiazdorstwo chyba wpływa na młodość np taki Ibisz toż to istny polski przypadek Benjamina Buttona xD

lia_7

Nie widziałam akurat Top Guna, ale wiem, jak wyglądali Cruise i Robbins w latach 80'... Faktycznie, Cruise się nieźle trzyma, kiedyś przeżyłam prawdziwy szok, kiedy odkryłam, że jest młodszy od Robbinsa zaledwie o 4 lata ;o

Tak to wygląda - chyba rzeczywiście gwiazdorstwo przedłuża młodość. Co jest, kurczę, straszliwie niesprawiedliwe!! :(
hehe ; )

lia_7

Żeby to tylko o gwiazdorstwo chodziło, to pół biedy :) Criuse po prostu nie żałuje sobie botoksu, wypełniaczy, ma też na koncie operacje plastyczne. A Robbins chyba po prostu starzeje się z godnością, albo też i przy starszej pani S. Sarandon tak szybko się zestarzał ;)

lia_7

Ja tam lubię "godnie starzejących się mężczyzn". I taki stary Robbins podoba mi się o stokroć bardziej niż Tom Cruise.

lia_7

Niesamowite tyle czasu minęło od Top Guna do Wojny światów,a Tom Cruise ciągle niższy od Tima o głowę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones