Timothée Chalamet

Timothée Hal Chalamet

8,5
67 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothée Chalamet

Chłopak udźwignął na plecach film "Call me by your name": jest na ekranie prawie przez cały czas, a ostatnie minuty to majstersztyk (w powietrzu "Visions of Gideon" i koniec, kropka, odpadłam, mogę to oglądać w kółko). Pewnie nie dostanie Oscara, bo dostanie go Churchill, pardon, Oldman, ale będę trzymała za niego kciuki. Niech trafia na świetnych reżyserów i fenomenalne scenariusze!

Mirandolina

Właśnie mam przez niego dylemat. Bo uwielbiam Oldmana i tak bardzo, bardzo, bardzo chciałabym, żeby w końcu został nagrodzony... ale młody się ostro postawił :D
Choć może on jeszcze będzie miał okazję na zdobycie statuetki, niechże więc dadzą ją teraz Garemu, a Tim kiedyś nadrobi. <3 :D

syl_kon

Widzę, że mamy podobne dylematy! Oldmana uwielbiam od czasów "Draculi" i "Leona zawodowca", a Oscara powienien mieć i już:-) No ale Chalamet to moje nowe olśnienie (i nasuwa się pytanie, czy będzie miał w czym nadrobić tego Oscara. Mam nadzieję, że tak!).

Mirandolina

No i dołączam do was moi drodzy z dylematem mam tak samo . Ten aktor pokazał taką grę że dałabym mu Oskara od razu ale za to Oldman..on już dawno powinien dostać Oskara..

Mirandolina

Podobnie jak przedmówcy jestem od dawna orędownikiem Oscara dla Oldamana. Chociaż z drugiej strony rozumiem, że łatwiej dostrzec grę aktora, który pojawia się przebojem niż tego, który przywyczaja do świetnej gry. Żaden wybór nie będzie zaskoczeniem. Żaden nie będzie na wyrost. Jednak sam po cichu liczę, że pogodzi ich Daniel Day Lewis. Uwielbiam go za jego grę, a przede wszystkim za jego podejście do aktorstwa. Totalnie nie komercyjny aktor, każda jego rola wybitna. Mimo wszystko na 85% Gary wreszcie w tym roku.

Mirandolina

Niestety nie udało się ojj

aniadolan1

Nie tym razem ale... kiedyś z pewnością się uda :-)
Timothée dla mnie był super w tej roli. Myślę że uznanie widzów i ich sympatia są ważniejsze niż nagrody.

aniadolan1

No niestety! Siedziałam przed telewizorem i trzymałam kciuki, ale widocznie niewystarczająco mocno. Oby tylko trafiały mu się dobre scenariusze! Z drugiej strony Gary Oldman to klasyka i Oscar należał mu się od dawna ( z sentymentu wypożyczyłam na weekend "Draculę").

Mirandolina

Tak, jest świetny. Ale mam dziwne przeczucie, że poczeka sobie bardzo długo, jak DiCaprio.

Mirandolina

film o pedałach nie dostał oskara?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones