Timothée Chalamet

Timothée Hal Chalamet

8,6
70 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothée Chalamet

Panie i panowie...

użytkownik usunięty

Oto nowa ikona kina.

Mój rocznik :), bardzo dobrze gra!

użytkownik usunięty
mrs robinson

Tak :) jest świetny

Jest wypasiony, uroda też mu raczej nie zaszkodzi.

mrs robinson

Mój też

Nie dość, że świetny aktor, to jeszcze świetny człowiek. Oglądałam z nim kilka wywiadów, jest bardzo uroczy i inteligenty. Dodatkowo ma w sobie mnóstwo pokory i nieśmiałości. Chyba jeszcze do końca nie dociera do niego ilu ma fanów, a przede wszystkim - fanek. :) Sama wpadłam w sidła jego uroku, haha. Zastanawia mnie, skąd w tak młodym człowieku tyle mądrości życiowej. Oby tak dalej.

A "Call me by your name" i jego rola Elio nadal głęboko siedzi mi w głowie.

użytkownik usunięty
la_belle_juliette

Mnie też urzekł,ma piękny uśmiech :)))

la_belle_juliette

Faktycznie, wydaje się, że będzie z niego - już jest - wielki talent. W "Diunie" w duecie z Zendayią dali naprawdę świetny popis. Co by nie gadać o tym zepsutym Holiłudzie, to jednak mają tam talent do kreowania bardzo dobrych aktorów.

ikona?

użytkownik usunięty
matbla2000

Nie,wystawa.

niezłe

użytkownik usunięty

IKS

użytkownik usunięty

DE

Genialny w filmie "The Hostiles" - mógłbym oglądać każdy film, w którym zagrałby co najmniej tak dobrze jak w tym właśnie.

Dobry żart. Za 10 lat nikt nie będzie o nim pamiętać.

Surine

Tego nie możesz wiedzieć.

Surine

czemu? Młody jest genialny, prawdopodobieństwo, że zostaje ikoną kina jest dość spore

Surine

nie sądzę

d_andrjanczyk

a kto zostanie jak nie on?

W Interstellar totalnie bezbarwny, ale to przez marginalną rolę. Od tego czasu też odrobił dużo lekcji w aktorstwie

W tamte dni tamte noce nieźle zagrał, te jego emocje, mimika

oby nie

ten koleś nawet nie jest aż taki znany

marcin_lendzion

już jest :) ....a jak się ubiera :

d_andrjanczyk

Jak się ubiera?

buterfly

Bardzo oryginalnie i kolorowo. Co wśród tych czarnych i szarych garniaków na czerwonym dywanie jest fajną odmianą. Każdy strój super podkreśla jego urodę.

Patianna

Przyznam że fakt bardzo kolorowo i jednocześnie nie przestylizowanie a podkreślając jego urodę, oby tylko nie przeszarżował bo łatwo można niestety przedobrzyć z ilością kolorów.

Chalamet to nowy DiCaprio - robcie screeny moich slow.

agyness

a kogo to obchodzi co jakiś noname z internetu napisał

BartasBartas

pewnie nikogo, ale sama sobie po dwoch latach moge powiedziec: A NIE MOWILAM?!

agyness

Di Caprio ma charyzmę. Ten ma depresję.

agyness

też o tym pomyślałam

Totalnie niezrozumiały fenomen. Jest jak młodszy Louis Garrel. Tak samo wiecznie znudzony, zblazowany i z jedną gębą.

Ikona kina, która ma problemy z dykcją. W filmach mamrocze coś pod nosem i nie słychać co mówi. Dzięki wielkie za taką ikonę

Jak na swój wiek ma naprawdę talent. Jeżeli go nie zaprzepaści to za 20-30 lat każdy będzie wiedział kim ten człowiek jest.

mejki

To beztalencie. Talent można było zobaczyć u młodego Deepa czy DiCaprio, a Timothée Chalamet jest beznadziejny. beznamiętny, miękiszonowaty, niewiarygodny, aktor z przypadku z teatru szkolnego.

Słaby aktor, ale jakie czasy, takie ikony. Chłopcy w rurkach xd

To źle wróży dla kina.

Buahahaha. Ikona dla pryszczatych tiktokerów.

W czasach marności pasuje jak ulał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones