Timothée Chalamet

Timothée Hal Chalamet

8,6
70 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothée Chalamet

ten człowiek przyszedł na galę oskarową z matką i nie puszczał jej ręki chyba przez cały wieczór a odbierając nagrodę Independent Spirit dabował. Niezwykle uroczy jest jego sposób bycia a jest aktorem utalentowanym. Mam wrażenie że to najbardziej uwielbiany aktor ostatnich miesięcy. Tak na dobrą sprawę to statuetka może iść do Oldmana, ale to on wygrał ten sezon

american_suspect

Masz rację, jest niezwykle uroczy, a przy tym nieśmiały i pokorny. Już nie pamiętam kiedy jakiś aktor mnie aż tak zauroczył! Non stop oglądam z nim wywiady. Jak jakaś nastolatka, a ja już stara baba jestem :D

la_belle_juliette

Przerabiam to samo :) To bardzo miłe uzależnienie ;)

grborowska

Musicie miec ciekawe życie...

la_belle_juliette

Jaka to ulga,że nie jestem sama. Już myslałam, ze na starośc mi odbiło

la_belle_juliette

Dołączam do grona zauroczonych pań. Mnie trafilo po Diunie a wczesniejsze filmy do nadrobienia. Ktos tak uroczy jak Timothee - w tych czasach - dziala jak balsam na duszę :))

la_belle_juliette

Piona! To tak jak ja! Jest przeuroczy! A ja chyba w buszu się chowam, bo nie widziałam go wcześniej :D pewnie dlatego ,że właśnie stara baba jestem.

la_belle_juliette

Ooo mnie dziś dopadło, dołączam się :) Oglądam wszystkie filmy z nim

american_suspect

Tak samo nikt się nie martwił o przyszłość Edwarda Furlonga, Macauleya Culkina, Brada Renfro, Haleya Osmenta czy Jake'a Lloyda z "Mrocznego Widma". Młodość minęła, przyszła dojrzałość, zaczęły się prochy, alkohol, depresja, przemoc domowa, a chyba najzdolniejszy z nich, Brad Renfro, zmarł z przedawkowania. Hollywood pożera młode gwiazdy i przetrawia, a co z nich zostaje?

CorporalHicks

przyznam, że po trzech latach zupełnie inaczej patrzę na Timothy'ego. po przebojowym CMBYN okazał się być mniej imponującym aktorem niż można było oczekiwać. zobaczymy, może Diuna jakoś go odratuje

american_suspect

mam niestety podobne odczucia, w każdym innym filmie gra bardzo podobnie, tą swoją specyficzną mimiką twarzy. w CMBYN zagrał brawurowo - być może dlatego, że zagrał siebie i ta rola była mu bliska?

american_suspect

To jestem wyjątkiem, bo nie cierpię typa i nie mogę na jego zblazowaną gębę patrzeć.

Increibla

mam tak samo

american_suspect

Dabował? A co to znaczy?

forek23

https://dobryslownik.pl/slowo/dabowa%C4%87/224607/

american_suspect

wstrzymajcie się z oceną do czasu aż wam motylki wyfruną... :D

american_suspect

Rozumiem że fragment o jego mamie to sarkazm?:-)
Nie ma nic gorszego niż przekleństwo sławnych rodziców.
Powinien sam do czegoś dojść nie przez układy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones