Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
163 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

I Really Like You :) dobry aktor i wygląda na sympatycznego gościa

ewela_35

Facet spoko,nabrał klasy.

ewela_35

Oooo, super, muszę zobaczyć :)

Ateliee

ja się od tej piosenki uzależniłam ;)

ewela_35

Piosenka taka sobie, lekka, przyjemna, ale raczej nie ponadczasowa, którą będą śpiewały następne pokolenia xD

Ateliee

Dziwne, bo ja wciąż ją pamiętam :)

ewela_35

nie rozumiem czemu raki dobry aktor wystepuje w teledysku gwiazdeczki 1 hitu:(

juulencja

może po prostu zrobił to dla zabawy, dlatego zgodził się w nim wystąpić ;) a co do Carly to nie mam nic do niej, choć co prawda niczym się nie wyróżnia wśród tych wszystkich piosenkarek

juulencja

Bo nie wszystko, co w życiu robi musi być na poważnie. Dla frajdy? Dla zabawy? DLa kontaktu z młodszym pokoleniem? Jego sprawa :)

ewela_35

piosenka jak i sama Carly to nic specjalnego. teledysk obejrzałam tylko i wyłącznie dla Toma Hanksa - mojego ulubionego aktora of all time ;) fenonemalny aktor, skromny i inteligentny człowiek + świetne poczucie humoru i spory dystans do siebie. uwielbiam go:))

ewela_35

Ogromny plus za dystans do siebie i widac, ze dobrze sie przy tym bawil :) Uwielbiam tego aktora!

gunia_agunia

nie wiem jak wy ale ja płakałem ze śmiechu widząc Hanksa w tym czymś :D
Widać że ciągle gdzieś tam jest to szczeniackie poczucie humoru które pamiętamy z jego początków kariery .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones