Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Za pieniądze jest gotów zrobić wszystko, a teraz jeszcze nawołuje do głosowania na komora co już kompletnie go dyskredytuje, żałosny aktor i dno społeczne
https://www.youtube.com/watch?v=CWLl-z0Phjs

What_are_you_casual

Ale co to w ogóle jest, żeby jakiś aktorzyna mi mówił na kogo mam głosować, śmiech na sali. Trzeba być debilem, żeby głosować na Komorowskiego któremu suflerka musi podpowiadać co ma mówić.

zondosssssssssssss

Wybrałes lepszego ha ha ha

zondosssssssssssss

Łoj, aktor mówi, na kogo głosować, zgroza! Pomijam fakt, że w spotach wyborczych grają głównie aktorzy - no ale widzę, że dla niektórych jeśli ktoś robi coś za pieniądze, to jet OK, ale jak z przekonania, to be...
A wiesz, ze byli tacy aktorzy, co nie tylko namawiali do głosowania na polityka, ale wręcz politykami zostali?

Tataaleksandrykatarzyny

Jarosław Kaczyński

krejzol75

A Lech to co? Spalony?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
What_are_you_casual

Komorowski myśli, że wśród wyborców Kukiza jest pełno idiotów.

catrine1

Komor nie myśli, myślą za niego Ci co za sznurki pociągają. Albo słabo myślą albo spisali go na straty. Obstawiam to drugie ;)

What_are_you_casual

KOMOR w II turze bije rekordy głupoty najpierw spacer po Warszawie pod rękę z bezdomnym, potem przytulanie i zapraszanie niepełnosprawnej do pałacu na polecenie suflerki, teraz Karolak... Stary a głupi. Kończ waść, oszczędź nam wstydu...

bourvil

a na koniec wisienka na torcie, czyli wystep u wojewodzkiego

Panna Nikt

oj przegra z kretesem, wyjdzie, że będzie miał wynik gorszy niż pierwszej turze, sam znam 9 osób, które twardo popierały Komorowskiego przez 5 lat i głosowały na niego w I turze a po kilku ostatnich dniach kampanii przerzucili się na Dudę. Nawet Palikot zastanawia się kogo poprzeć w II turze. (:

Ale w sumie na to zasłużył jak można było tak spierdzielić całą kampanie. Miał prawie 80% poparcia (wg sondaży), miał za sobą wszystkie media, mógł co dzień w każdych występować układając sobie pytania i odpowiedzi. Ma poparcie Wałęsy, Kwaśniewskiego, Wajdy, Olbrychskiego, Gajosa, Agnieszki Holland, Szaflarskiej... Rekordowa kasę na kampanie...

Na początku potraktował wszystkich kontrkandydatów jak śmieci, potem Japonia itd... O tej kampanii powinno się napisać nie jedną tragi-komedie..

bourvil

Wiesz po co były te sondaże? Żeby właśnie ludzi zniechęcić do głosowania na innych kandydatów, przecież jak ktoś ma 80% w sondażach, to głosowanie na innych ludzi to strata głosu, prawda? Nawet nie wiesz, jak manipulują Tobą media.

Przemekkk

Przemekkk szkoda, że tak mało ludzi to rozumie...

Nephi

Niestety i z przykrością muszę stwierdzić, żeby jeśli ludzie w naszym pięknym kraju byli trochę bardziej rozgarnięci, to sytuacja byłaby inna. Dla mnie jest rzeczą niepojętą, żeby od przeszło 20 lat głosować na ludzi, którzy rozkradają i niszczą Polskę. To mniej więcej tak samo logiczne, jak wpuszczanie do domu od 20 lat tego samego złodzieja, nie dzwonienie na policję że kradnie, a później narzekanie na tego właśnie złodzieja, że kradnie. Błędne koło...

Przemekkk

nie "żeby", tylko "że", przepraszam.

użytkownik usunięty
Przemekkk

To czemu przed 2. turą media nie kontynuowały oszustw sondażowych? Gdyby wyborcy Dudy zobaczyli, że Komor ma 80%, a Duda 20%, to może by się zniechęcili i nie poszli na wybory? Prawda jest taka, że Komorowski był lepszym prezydentem niż kandydatem, na starcie cieszył się dużym poparciem, a stracił je beznadziejną kampanią.

bourvil

Duda kończ waść, wstydu oszczędź Bronkowi. Taka forma tego powiedzenia jest poprawna. Pozdrawiam

What_are_you_casual

Dokładnie-Błazen. Komorowskiemu tez sie dziwie. Dzisiaj Karolak jutro Wojewódzki TVN w natarciu, biedak nie jest świadomy jak bardzo na tym traci

What_are_you_casual

Zawsze uważałem go za miernego aktorzynę - nie wiedziałem, że jest dodatkowo kompletnym kretynem. Nie rozumiem, na co mu to. Przecież to przypomina pchanie się pod koła ciężarówki. Gdyby jeszcze miał jakieś konstruktywne argumenty "za", ale on zaklina rzeczywistość...

What_are_you_casual

Aktorzy nie powinni brać udziału w kampaniach politycznych - zwłaszcza, gdy nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Później wpływa to na odbiór produkcji, w których występują. Inna sprawa, że to nie aktor - lecz aktorzyna.

What_are_you_casual

Na szczęście Bulowi już prawdopodobnie nic nie pomoże,a już na pewno nie poparcie jakiegoś podrzędnego aktorzyny.

xxKasiurkaxx

Ale niestety właśnie Bula poparła całkiem niepodrzędna Krystyna Janda.

What_are_you_casual

dokładnie karolak pies po a gajos? szkoda słów i nie lubie pisu!

tyskacz87

na pis z kolei mroczek glosuje :D

Panna Nikt

mroczek na pis? następny pożyteczny idiota...

Panna Nikt

Morczek oficjalnie Dudy nie popiera...po prostu został zapytany przez Super Ekspres jak wielu innych celebrytów.Zresztą dziś w szeroko pojętym show biznesie trzeba się wykazać odwagą aby zadeklarować poparcie dla Dudy.

iperyt

BYc moze,nie pamietam szczegolow.tylko zapamietalam,ze jest za nim,bo w sumie wyglada mi POwskiego debila,a tu niespodzianka

What_are_you_casual

Tak to jest jak nie posiada się kręgosłupa moralnego...
http://www.pch24.pl/promowal-bluzniercze-golgota-picnic---popiera-komorowskiego- -gdzie-sa-granice-kompromitacji-,35774,i.html

Last_Ronin

http://www.youtube.com/watch?v=Or7HZ8AeYl0

A tu komentarz dla tego idiotycznego rozumowania:
http://www.youtube.com/watch?v=0d6Pr3ifFU8#t=16m19s

What_are_you_casual

W jego przypadku to akurat strzał w stopę Bronka, żeby takie aktorskie beztalencie polecało jego kandydaturę. Jaki prezydent, tacy klakierzy :D

What_are_you_casual

Nie ma czym zajmować sobie głowy. Mizerny "aktor" po raz kolejny sprzedał się ("wszyscy artyści, to prostytutki") do kampanii kiepskiego "ubiegającego się o reelekcję", który i tak nie wygra. A niesmak pozostanie:D I to on będzie musiał z tym żyć:) Wątpię, żeby ten jego głos poparcia miał jakikolwiek wpływ na nastroje i poglądy.

Mike Torch

wręcz przeciwnie właśnie, zauważ kim otacza się komorowski, sami celebryci z bożej łaski

Mike Torch

Z tym że Komorowski nie wygra niebyłbym taki pewny. Bul ma po swojej stronie największe media które ogląda wiele milionów ludzi.

What_are_you_casual

Karolak to szumowina i tyle.

użytkownik usunięty
poland7

Ten facet nie ma honoru! Ja bojkotuje jego jako "aktora!"

What_are_you_casual

kawał gnidy

bonitat

Ścierwo.

szambelan

Człowiek ściek.

szambelan

Ale z Pana wulgarny użytkownik...

KRCK

Wzburzyłem się, choć daleko mi do Pana słownictwa knajackiego. Pozdrawiam serdecznie.

What_are_you_casual

Karolak to nie aktor, a polityk, zwykłe ścierwo które za kilka złotych gotów jest lizać tyłek władzy...
tfu...
szkoda słów.

What_are_you_casual

Nie akceptuję u aktorów,piosenkarzy tylko jednego wpieprzaszania się w politykę.

What_are_you_casual

myślałam,że to portal dotyczący kina a nie polityki. Karolak to dla mnie mierny aktor i denerwuje mnie każda jego rola. Jego zaangażowanie polityczne pewnie mu nie pomoże, raczej zaszkodzi. Jedynie, co smutne, to zaangażowanie płatnych agitatorów na tym portalu.... Czas się ukryć...:-(

angel_falls

Gdzie ci płatni agitatorzy, bo nie zauważyłem? Jakoś specjalnie nie śledzę tego forum. Może w innych wątkach ale raczej nie w tym, bo chyba nikomu nie trzeba płacić żeby nazwał karolaka, dennym aktorem, które zdobywa swoje role, przez lizanie dupska. Tak to portal dotyczący kina, ale jeśli aktor zaczyna zdobywać rolę przez to, że pcha się do polityki i przymila się do odpowiednich ludzi, to chyba warto o tym wspomnieć, prawda? Szczególnie jeśli robi to publicznie, i nawołuje swoich fanatyków do głosowania na odpowiednią osobę, to już jest w porządku i nikt mu za to nie płaci ani nic mu za to nie załatwia. Jak chcesz znaleźć agitatorów to lepiej przenieś się na ,,wp" lub innych ciekawych stacji informacyjnych gdzie każdy komentarz który im się podoba podbijają do kosmicznych liczb, oczywiście nie wszędzie, ale w odpowiednich wątkach a głównie tych które są popularne i chętnie czytane, żeby stworzyć pozory normalności, łatwo to zauważyć. Dotknęło to nawet stron z ,,zabawnymi obrazkami", gdzie wcześniej posty dodawane przez społeczność i oceniane przez nią trafiały na stronę główną , teraz zminusowane i zmieszane z błotem, trafiają w to samo miejsce, gdyż mają dane zabarwienie polityczne i wpycha się je nam przez gardło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
What_are_you_casual

kij ci w dupę przydupasie bredzisława.,miło by ci było gdyby ktoś tak twoje dziecko perfidnie potraktował jak ty potraktowałeś córkę dudy? zawsze byłeś zerem ale teraz sięgnełeś samego dna ,życzę ci wszystkiego najgorszego

użytkownik usunięty
Mr_Macphisto

100% racji! Won z tym sprzedawczykiem!

What_are_you_casual

po poparciu Komorowskiego jest dla mnie dnem

Danio31b

Alez pis-owskiej holoty tu sie namnozylo. Gdyby poparł SKOK-ową kreaturę Dudę pewnie pis trolle pialyby z zachwytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones