Tomasz Schuchardt

7,8
31 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Schuchardt

Jestem pod warazeniem jego kreacji aktorskiej ale tez osobowości.
Wiarygodny, szczery, charyzmatyczny jako aktor ale tez poza sceną.
Meski , nie mam na mysli tylko strony wizualnej, ma w sobie cos co wielu mężczyznom brakuje.
To co przekazuje w wywiadach jest niezwykle cenne, Madre wartości, bez nadęcia, potrzeby zaistnienia, błyszczenia . Jest w tym autentyczny, prostoduszny przy tym nie pozbywając się pazura.
Podoba mi się to zwłaszcza,ze czerpie z tego młodzież, mlodzi ludzie często naśladujący ludzi z ekranu.
Widziałam z Jego udzialem wiele filmow i uwazam,ze się pnie coraz wyżej i jest w tym bardzo dobry , ma dalej dobrze poukładane w glowie.
Bylam wczoraj na spektaklu "Tramwaj zwany pozadaniem" w teatrze Ateneum zagrane wysmienicie, z duza dawką humoru (dawno się tak nie uśmiałam ). Nabralam ochoty na wiecej wiec wybieram się na Mary Stuart, Rzeznia. Naprawde polecam .
Kibicuje Tomkowi zarówno w zyciu zawodowym jak i osobistym bo to po prostu fajny i dobry czlowek jest.

pomiedzy

Zgadzam się w 100%

pomiedzy

No ja jestem też pod wielkim wrażeniem jego zdolności aktorskich. Też myślę, że to także niemała osobowość zważywszy na to, że gra sporo, a nie czuje potrzeby wycierania się po ściankach i wypowiadania na każdy temat w telewizji i gazetach. O sesjach na okładkach Gal czy innych Viv nie wspomnę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones