Tomasz ZiętekI

8,0
18 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Czy wam też on przypomina młodego Orlando Blooma?

werkaja10

oczywiście, że tak ; ))

werkaja10

Rzeczywiście :D

werkaja10

i troche jego Thomasa Brodie-Sangstera :D

imju

Yep!

werkaja10

Mi on przypomina Dawida Ogrodnika. :)

Poziomkowa13

Mi też.

Poziomkowa13

Mnie też:)

werkaja10

weszłam tu z myślą czy powstał już taki temat..:P strasznie podobni!

RyczPie

Ja tak samo :D

werkaja10

Yhym. Dzisiaj w kinie jak w scenie się pojawił to troszkę ludzików skomentowało to w stylu: "Orlando Bloom". :-)

werkaja10

Nie. Nie umywa się.

werkaja10

Ewidentnie jest podobny. Przynajmniej w "Kamieniach na szaniec", które właśnie obejrzałam, co mnie przywiodło na tę stronę, bo chciałam obczaić, który to młody polski aktor jest tak podobny do Orlando Blooma. :p

Gothabella

To zobaczcie koniecznie "Demona" ;-)

werkaja10

mi przypomina trochę Harriego Stylesa

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpdfYgxbwPt5aYARysGNn8ulKe kt3AbjHYfTu3M0cNj4csAOpP

vs

http://assets.gcstatic.com/u/apps/asset_manager/uploaded/2014/48/one-direction-h arry-styles-sydney-1417444703-custom-2.jpg

werkaja10

Do Orladno Blooma na pewno, ale nie do Sangstera. Ludzie no ;p

werkaja10

Nawet w najmniejszym stopniu nie! Już prędzej Ogrodnika.

werkaja10

Nie. zdecydowanie nie.

werkaja10

Tak, szczególnie jak ogolili go na łyso SS mani w Kamieniach na szaniec. Prawie identyczny.

werkaja10

właśnie chciałam o tym napisać, totalnie podobny, polski Orlando Bloom jak nic :D

werkaja10

chudy taki

werkaja10

młody Van Damme to przecież jest :)

werkaja10

a ja myslalam ze brad pitt... czekaj jeszcze kieliszeczek doleje to moze nawet di Caprio bedzie...

werkaja10

po obejrzeniu "Tarapaty 2 " właśnie to samo miałam napisać, pisałaś to 8 lat temu, a on nadal taki dzieciaczek ;)

werkaja10

raczej Alain Delona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones