Tomasz ZiętekI

8,0
18 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Przypomina mi on trochę Dawida Ogrodnika...

DR16

Też to zauważyłam w pierwszej scenie ze zgolonymi włosami w "Kamieniach na szaniec". Nie jakoś bardzo, ale rysy były trochę podobne, jego prawy profil ;p

Eleora

Mi też :P

DR16

A mi młodego Roberta Biedronia:) Ale to komplement, obu lubie:) W "Kamieniach" - swietny .

DR16

Prawda, też to zauważyłam, ale ten uśmiech to on ma jak Orlando Bloom nie ma co ;D

DR16

Mnie też, wygląda jak jego brat.

DR16

Też to zauważyłam. Prawie przy każdym nowym polskim filmie zastanawiam się, który z nich akurat jest na scenie. Wczoraj widziałam body/ciało, wcześniej idę i za każdym razem mam ten problem

Rogosz_

A myślałam, że jestem jedyna ;-) widzę gdzieś migawkę/zdjęcie któregoś z nich i pierwsze trzy-cztery sekundy zajmuje mi ustalenie, który to...ale Ziętek jest jednak zauważalnie młodszy i nawet chudszy więc po chwili jednak spływa oświecenie.

DR16

Dokładnie!

DR16

Oglądając Konwój, cały film byłam przekonana, że to Ogrodnik...

Kati_1980

Ja miałam takie wrażenie oglądając "Demona", ale coś za młodo wyglądał :)

Kati_1980

mam to samo;)

DR16

w Kamieniach nie znałam obsady i myslałam faktycznie, że to Dawid...podobny jak cholera:D

DR16

Mnie bardziej przypomina Sangstera

DR16

Nie ty jeden ich mylisz ;)
https://twitter.com/robert_silski/status/911883545538367489

DR16

W "Cichej nocy" grają braci.

DR16

Nawet bardzo. W reklamie filmu Cicha noc od razu wiedziałam, że gra jego brata, tak jest podobny.

DR16

mi tez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones