Tommy Wiseau

Thomas Pierre Wiseau

6,2
2 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Wiseau

Kto jest lepszym aktorem i dlaczego? Dla mnie Tommy, a ten Day-Lewis dla mnie w ogóle jest przreklemaowany. Wiseau zagrałby dużo lepiej w "Aż poleje się krew" i "Mojej lewej stopie" i jak to możliwe, że taka miernota jak DDL ma trzy Oscary, a taki gigant aktorski jak Tommy nie doczekał się do dzisiaj ani jednej nominacji? Dowód, że te nagrody są g*wno warte, bo scena "Why Lisa!? Why!?" rozwala pseudodorobek tego drugiego na proch.

kryst007

Przecież "The Room" w 2004 to był pewniak, ale nieee, oczywiście akademia jak zwykle wolała nagrodzić jakieś poprawnie polityczne gówno. A Tommy to buntownik. On walczy z tym systemem panującym w Hollywood. Jakby Tommy chciał to mógłby zagrać postać Żydowskiego Murzyna Francuza Frankensztajna homoseksualistę , który ma dziesięć płci i być pierwszym aktorem w historii, który wygrał jednocześnie główną nagrodę za rolę pierwszoplanową męską i żeńską. Tommy jest jednak takim geniuszem iż taka marna nagroda jak Oscar była by hańbą dla niego.
Tommy na wręczeniu Oscarów:
" Co ku***, jakieś żółte gówno mi dajecie "
Dla Tommyego powinna powstać nowa nagroda, którą w stanie byłby wygrać tylko on!
A odnośnie tego całego Dawida, Daniela czy jak mu tam : nawet nie wiem kto to jest, pewno kolejny młodociany i marny aktorzyna, który ma znanych rodziców i dostał te nagrody bo zagrał Marsjanina. Takich miernot jak on to było w ciągu całej historii Hollywood na pęczki, nawet dobrze że go nie znam i wiedza ta nie jest mi potrzebna, kiedy znam najcudowniejszy, siódmy aktorski cud świata jakim jest Tommy <3.

kryst007

Ależ oczywiście, że Tommy! A ten Dzień-Lewus to kto? Barman z "Trudnych spraw" czy dozorca ze "Szkoły", bo nie kojarzę. Pewnie tylko by chciał mieć cząstkę gigantycznegi talentu, jaki ma Wisseau.

użytkownik usunięty
kryst007

I did not hit her! Its not true.Its bullshit ! I did not hit her !. I did noooot!!. OH hi Mark !!

Tego powinni uczyć w szkołach aktorskich, jako przykład wybitnego aktorstwa :).

użytkownik usunięty

Powinni puszczać CAŁE "The Room" w tych szkołach, bo każda scena to pokaz najwybitniejszego aktorstwa wszech czasów. Tommy jest mistrzem :D

użytkownik usunięty

A w ogóle gdzie Oscary za ten film. Brody powinien oddać Tommy'emu statuetkę :D

użytkownik usunięty

Raczej Sean Penn, bo "The Room" jest z 2003 roku, a "The Pianist" z 2002 :D

użytkownik usunięty

A no tak mój błąd, bo wpisałem Oscary 2003 ale nie uwzgledniłem poprawki :D czyli sorki. Tak czy inaczej Sean oddawaj Oscara !!

Eastwood też powinien wtedy oddać Tommy'emu swoje 2 Oscary - za film i reżyserkę xD

użytkownik usunięty
kryst007

Peter Jackson wtedy wygrał film i reżyserię, więc to raczej on, a nie Eastwood powinien oddać te 2 Oscary xD

O kurde, jak mi się mogły pomylić "Rzeka tajemnic" z "Za wszelką cenę", tym bardziej że Sean Penn w tym drugim filmie nie grał xDDDDD

Ale to tylko jeszcze gorzej świadczy o Akademii - jakiś pusty blockbuster kręcony w 99% na greenscreenie wygrał 11 rycerzyków, a takie prawdziwe dzieło sztuki jak "The Room" nie dostało żadnej nominacji :P

użytkownik usunięty
kryst007

No właśnie, na stos z nimi xDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones