Tye Sheridan

Tye Kayle Sheridan

7,0
8 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tye Sheridan

Podczas oglądania Mud'a nie mogłem się odpędzić od myśli, że jest on strasznie podobny do
Hardy'ego. I wyglądem i powolnym zachowaniem w tym filmie.

Keysee

nie sądzę.

Keysee

ja tez mialam takie wrazenie

Keysee

mogłoby być, ale też z Billim Elliotem mi się kojarzy ;)

Keysee

mógłby być jego synem, sposób poruszania się, te spojrzenia i uroda. Mikro Tom ;)

Keysee

Trafne spostrzeżenie. Też to zauważyłem.

Keysee

Uśmiechnęłam się na myśl, że nie tylko ja dostrzegłam to (wg mnie) duże podobieństwo. Układ oczy, ust, mimika twarzy, postawa ... i te ulotne trudne do nazwania emocje, które odgrywają przed ekranem naturalnie na 5+. Pogrzebałam tu i ówdzie, pozostaje tylko czekać ,aż wypłynie gdzieś informacja,że są spowinowaceni (historia z cyklu,że dziadek miał brata ... a ten syna, który ...) :)
W każdym , jeśli nie popsuje go "swiat celebrytów", wyrośnie na jeszcze bardziej zdolniejszego aktora.

Keysee

Hmm. W ''Mud'' nie kojarzył mi się z nim ale po kilku zdjęciach z ''Joe'' naprawdę przypomina Hardego. Ale to pewnie przez to że mu nasuneliście taką myśl :)

Pozdrawiam.

Keysee

mialem to samo wrazenie

Keysee

To samo :)
Chłopak już jest bardzo dobrym aktorem. Pochodzi z południa USA, więc jakoś tam pasują do niego role młodych rednecków, ale z chęcią zobaczyłbym go w innej roli.

Keysee

To fakt... mała kopia.... aktorsko również dobry:)

Keysee

Miałam to samo, Hardy Junior.

Keysee

też się zgadzam

Keysee

Tak jest. To nie może być przypadek że tylu nam się on kojarzy z hardym. Również dołączam do szajki która to zauważyła i widzę jest nas nie mało :) To chyba przez ten charakterystyczny układ ust. Mają je identyczne. No i w jakimś małym stopniu oczy. Ale to te wydatne usta robią całą robotę. Rzekłem. A myślałem że to jakieś moje fanaberie a tu się okazuje że są nas miliony które widza to podobieństwo. Good job!

vincent866

Tak miliony widzą te podobieństwo, raptem kilka osób na polskich serwisie. Zmień chłopie dilera.

Keysee

Też miałam takie wrażenie

Keysee

Jak dla mnie wyglada jak młody Simon Rex :D
http://m.filmweb.pl/person/Simon+Rex-60353

Keysee

Tak, trochę Hardy. Ja go natomiast mylę nagminnie z Barry Keoghanem.

Keysee

Trzeba mieć kaprawe anusiki zamiast oczu, żeby dopatrzyć się podobieństwa do Hardy'ego.

lichthagen

Jeśli tyle osób to zauważyło, to chyba coś w tym jest :-P mi też go przypominał w "Voyagers"

kibic2503

Tyle osób na świecie jest głupich, to o czymś świadczy!

Keysee

Po obejrzeniu Bar dobrych ludzi stwierdzam to samo! Normalnie młody Tom Hardy!

Keysee

Niee! On to kopia tego aktora z " saltburn " mylslałem że to on

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones