Tyler PoseyI

Tyler Garcia Posey

7,9
6 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Posey
ladymoon

oglądałam teen wolf i akurat w tym serialu , jego gra jest średnia, przynajmniej takie mam odczucie

ladymoon

Słabiutki. Cały czas ten sam wyraz twarzy i ta dziwna maniera unoszenia brwi jakby się dziwił.

ladymoon

w teen wolf trochę się poprawił w ostatnim sezonie, ale nie jest jakiś bardzo ciekawy, dylan o'brien(stiles) skrada wszystkie jego sceny

Hillgilly

Talentem aktorskim raczej nie grzeszy, wyraz twarzy prawie w ogóle mu się nie zmienia. A nie jest on chłoptasiem, który znikąd zaczął grać w Teen Wolf, bo jak widać na Filmweb, zagrał już w nie jednej produkcji. Dlatego nie sądzę, żeby jego kunszt aktorski w najbliższym czasie się poprawił, ale mogę się mylić. A co do przedmówcy, Stiles jak najbardziej skradł moje serce :)

kasiunia2291

Stiles moim skromnym zdaniem najlepszym aktorem tego serialu ! xd

ladymoon

zły nie jest, ale nie wyróżnia się kompletnie niczym, zgadzam się z moimi przedmówcami, przy Dylanie wychodzi bardzo cienko

ladymoon

Dla mnie jest jednym z najbardziej denerwujących "aktorów". Rzadko kiedy ktoś mnie tak irytuje na ekranie. Szkoda, bo oglądając Teen Wolf strasznie się męczę, choć serial nie najgorszy. Sama nie wiem dlaczego on wywiera na mnie takie wrażenie.

dodsab

To prawda, czasem irytuja mnie jego miny- ciagle te same, nie pasujące czasem do sytuacji.

ladymoon

W Teen Wolf na początku mnie denerwował, przynajmniej w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Później musiałam stwierdzić, że go uwielbiam. Jakoś do mnie trafił, szczególnie jego wyraz twarzy gdy gra jakąś scenę grozy. Trzeba przyznać że jego mimika nie jest zbyt różnorodna, ale chyba za to go lubię w Teen Wolfie - może to głupio zabrzmieć, ale dzięki temu często do końca nie wiadomo co chodzi naszemu głównemu bohaterowi po głowie ;) Z każdym odcinkiem zaczynam odnosić wrażenie, że on to robi specjalnie, ale cóż... to moje zdanie. A nieodnośnie tematu, bardzo go lubię za to co prezentuje za kulisami ;)

hinea

A co prezentuje za kulisami? :)

krzysiexxx

Może źle się wyraziłam, bardziej chodzi mi o wywiady, fragmenty pomiędzy kręceniem itd. Naprawdę podoba mi się jego... no nie wiem, wesołość? To jak razem z Dylanem (mówiąc teraz o Teen Wolfie), wnoszą tyle optymizmu na planie, są mili, zabawni, lubię ich oglądać :)

ladymoon

wg mnie w trzeci sezonie pokazał jak naprawdę potrafi grać. Może początki były ciężkie, ale wg mnie 3 sezon jest jego i Stilesa z przewagą Stilesa ;)

ladymoon

Myślę, że jest całkiem dobrym aktorem, ale do najlepszych z pewnością nie należy. Przede wszystkim ciągle ten sam wyraz twarzy.

ladymoon

Pewnie gdyby nie jego ojciec to byłby nikim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones