Tyler PoseyI

Tyler Garcia Posey

7,9
6 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Posey

Czy tylko ja uważam, że ten film miałaby nawet potencjał, gdyby, z tego co wyczytałam w ciekawostkach, Jacoba grał Tyler Posey, a Edwarda Tyler Hoechlin? Oglądałabym go wtedy chociażby dla dwóch przystojniaków, z resztą, to mogłoby być dość ciekawa odsłona dwóch wilków XD

Anicenta

W sumie to jak na to patrzeć w ten sposób do dla fanek „Zmierzchu” film miał potencjał bo były zakochane w Pattinsonie lub w Lautnerze. Dla Ciebie film byłby lepszy gdyby wybrano aktorów których Ty wymieniłaś, a mi pewnie lepiej by się go oglądało gdyby zagrał jeszcze kto inny. Chociaż jak dla mnie problemem nie są aktorzy a aktorka! Stewart nie ma w sobie za grosz powabu, dziewczęcego wdzięku, uroku... No po prostu oglądając „Zmierzch” zawsze zastanawiam się jakim cudem o względy tak nijakiej dziewuchy walczą wampir i wilkołak. Samą aktorkę lubię i cenię za kilka późniejszych i wcześniejszych rol ale za cholerę nie nadaje się ona to ról „amantek”.

Anicenta

Ostatnio postanowiłam dać szansę serialowi "Teen WOlf" i niestety obaj Ci przystojniacy są tak pi*dowaci że nie byłoby wiekszej różnicy gdyby ich podmieniono. FIlm i tak byłby beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones