Tyler PoseyI

Tyler Garcia Posey

7,9
6 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Posey

nie sadzicie ze ma troche krzywa twarz??

Abdzia

eee nie :P śliczny jest ^^

Abdzia

Ma, ma. ;-) Nawet w którymś odcinku Teen Wolf było do tego nawiązanie.

Abdzia

Tak, dopiero zauważyłam. Oglądając serial, myślałam,że on robi głupie miny, tak przekrzywia szczękę i to zabawnie wygląda. Jest też aktorka z krzywą twarzą w vampire diaries- gra Bonnie ;)

ladymoon

Z twarzą Kat Graham wszystko jest w najlepszym porządku, co widać między innymi na zdjęciu poniżej:

http://www.filmweb.pl/person/Kat+Graham-322288#picture-14

Malinkowa

Jedno zdjęcie nie jest dowodem, Kat ma krzywą szczękę, co widać choćby w serialu, czy jej teledyskach.

Malinkowa

Kat ma zajebiście krzywą szczękę i to baaaardzo widać w serialu i na wszystkich zdjęciach

Abdzia

ma trochę krzywą szczękę, ale nawet fajnie to wygląda :)

Abdzia

trochę... ale on według mnie jest strasznie irytujący! źle się ogląda serial z nim... na prawdę, rzadko kiedy trafia mi się tak denerwująca osoba w filmie/serialu... a na nieszczęście gra główną rolę w 'Tenn Wolf' :/

dodsab

a tam bardzo fajny jest :) bardziej mi sie jednak podoba derek :P

Abdzia

Mam dokładnie tak samo :D .

Abdzia

ale za dzieciaka z kolei takiej nie miał, rzecz nabyta hahaha

Abdzia

Tak, ma.

Abdzia

Myślałam, że tylko ja patrząc na niego śmieje się, że ma krzywą twarz xDDDDD

InuSama

A co w tym śmiesznego,że ma krzywą żuchwę? Tak samo pewnie ciebie śmieszy krzywy nos lub inne defekty u ludzi?

ManiaMularska_123

Masz rację. Oceniaj mnie na podstawie jednej wypowiedzi na filmwebie i braku dystansu. ^ ^

InuSama

To nie było stwierdzenie tylko pytanie.. Gdybym ciebie oceniała to pewnie napisałabym,że jesteś płytką i pustą dziewczyną,ale tego nie zrobiłam,bo cię nie znam.

ManiaMularska_123

Te pytania były bardzo zaczepne i brzmiały oskarżająco, takie miałam wrażenie. Generalnie traktowałabym moje "śmianie się" z twarzy tego aktora raczej jako pół żartem pół serio... Czasem jak oglądam Teen Wolfa i w jakimś poważnym momencie pokażą go z takiej perspektywy, że bardzo to widać, po prostu wybucham śmiechem. Nie wyśmiewam się z niego, bardziej śmieję się do niego, bo po prostu w niektórych momentach wygląda to zabawnie. Przeczytaj sobie mój post niżej, to jest kolejny powód, dla którego śmieszy mnie to, że ma taką krzywą twarz - prawdopodobieństwo tego, że będąc bobasem pewnie leżał na jednym boku. Twoje pytania brzmiały jak wyrok. Nie znasz mnie, skąd wiesz, czy śmieje się z ludzi, czy nie? Zresztą śmiać się z kogoś, a wyśmiewać, to jest lekka różnica. Mogę się śmiać z kogoś w domu, sama, ale nie robię tego bezpośrednio do niego, więc nie robi mu to krzywdy. Poza tym, jesteś taka świetna persona i w życiu się z nikogo nie zaśmiałaś? Nigdy? Bo nie chce mi się wierzyć. ;x Jezu, człowiek raz na ruski rok napisze/powie coś śmiejąc się z czyjegoś defektu i od razu oburzenie majestatu XD Ludzie nonstop się z kogoś wyśmiewają. Wszystkim zwracasz tak uwagę? Ja też jestem wyśmiewana, Ty pewnie też. Każdy każdego wyśmiewa, nie ma osoby, która chociaż raz nie została z jakiegoś powodu wyśmiana. Trzeba mieć po prostu dystans. Pozdrawiam. :)

InuSama

Ja nie popieram wyśmiewania ludzi np. za ich wygląd,tusze czy za ilość pieniędzy.I tak ,nigdy się nie śmiałam z nikogo za jego wygląd. To,że się kogoś śmiejesz za jego plecami jest tak samo bolące jak byś robiła to przy nim. Pozdrawiam

ManiaMularska_123

Jezu, musisz mieć spore kompleksy. Ale to nie jest forum dla ludzi z problemami, musisz nabrać dystansu, musi Ci się przykro żyć z taką postawą ;x Nie wyśmiewam go. Serio? Nie załapałaś? Jezu, mam nadzieję, że udajesz, bo w przeciwnym razie nie zgrzeszyłaś inteligencją. To są żarty, nie wyśmiewanie - znaj różnice, choć jest dość cienka. Jak mówiłam - nie znasz mnie, więc pewnie nie masz pojęcia, ale oświecę Cię może - nie mam w zwyczaju wyśmiewać się z ludzi i jestem chyba najbardziej tolerancyjną lewaczką jaką znam, więc proszę, zluzuj. Pozdrawiam.

InuSama

Mam sporo kompleksów,to fakt .Sama wspominasz,że nie należy oceniać ludzi poprzez ich wpisy,nie znając ich,a sama to robisz. Zalatuje tu hipokryzją. Jeżeli wtykanie komuś mankamentów jest dla ciebie formą żartu to mam kompletnie inne poczucie humoru niż ty.

ManiaMularska_123

Skisłam srogo. Odpowiedź po 2 latach. XD

ManiaMularska_123

ooo, już przeczytałam i pamiętam o co chodzi. serio masz naje.bane.

InuSama

Gość ma progenie... tak ma krzywą szczękę ale z taką wadą się urodził,
I tak po twoich komentarzach typu:
"Prawdopodobnie matka go nie przewracała na bok gdy był malutki, dlatego ludziom szczęki i głowy źle się formują. Istnieje też możliwość, że miał złamaną żuchwę."
Stwierdzam że jesteś tępa jak but.

InuSama

Hmmm. Śmianie się z kogoś, to wyśmiewanie. Ale fakt, każdemu się zdarza śmiać z innych. Np. Ja się śmieję z powierzchownych, płytkich, złośliwych pustaków.

Abdzia

Tak, ma krzywą szczękę :P

Abdzia

to współczesny Alladyn :P

użytkownik usunięty
Abdzia

Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi na Jego szczękę. Dopiero w 23 odcinku 3 sezonu to mi się tak strasznie bardzo w oczy rzuciło. Jestem ciekawa co mu się stało. :D

Prawdopodobnie matka go nie przewracała na bok gdy był malutki, dlatego ludziom szczęki i głowy źle się formują. Istnieje też możliwość, że miał złamaną żuchwę.

Abdzia

nikt nie jest idealny. niektórzy mają krzywe nosy, on akurat ma krzywą szczękę.

Abdzia

Szczerze to do póki nie przeczytałam tego posta nie widziałam u niego krzywej szczęki. Ale on jest tak przystojny,że ta szczęka nie przeszkadza.;p

Abdzia

to jego znak rozpoznawczy :D

Abdzia

Nie ma krzywej twarzy,ani szczęki. Żeby mieć nie symetryczną twarz to trzeba mieć także krzywe oczy,czoło,usta czy brwi oraz nos. On ma natomiast niesymetryczną żuchwę.

ManiaMularska_123

Oooo mater , kolejny czepialski wątek. Trzeb byc skretyniałym debilem zeby oglądać serial czy film i skupiać się na mankamentach urody aktorów. Dowartosciowujecie sie w ten sposób czy co?? Jestem Anką Skakanką , mam nudne zycie ,ale Tyler P. ma jednak jakies wady wiec ja teraz jestem kims lepszym... serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones