Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga

Jej rola w Bates Motel jest powalająca :D raz się jej boję, a raz płaczę ze śmiechu. Dobra z niej mamuśka, nie da sobie w kaszę napluć. Jak rzadko oceniam aktorów, tak jej wyjątkowo należy się mocna 8 :D

iwanttobelieve

Zgadzam się jej rola to mistrzostwo świata. Dziwię się, że nie była w tym roku ponownie nominowana do Emmy:(

iwanttobelieve

jest bardzo realistyczna w serialu, to jak pokazuje emocje, należy się ogromny szacunek za to co zrobiła, tylko dla niej brnę w tym serialu, bo jak patrzę na sztucznego Normana ugh mam dość

musztardadijon

Norman taki miał być

iwanttobelieve

Racja, oglądam tyle czasu Bates Motel, a mój ulubiony horror to Obecność, a dopiero teraz skojarzyłam że to ta sama aktorka! Super się przemienia dla roli!

iwanttobelieve

BM... mistrzostwo świata, mega jej dobra rola, realizm i oddanie z jakim gra zapiera dech, wspaniała.

iwanttobelieve

Zgadzam się, ta aktorka znakomicie umie pokazać przeróżne uczucia z chwili na chwilę. Szkoda, że nie jest tak doceniana jak choćby beznadziejna Meryl Streep czy Krystyna Janda, które mają w repertuarze zaledwie dwie miny.

iwanttobelieve

You are very nice person

iwanttobelieve

You are very nice person

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones