Vera Farmiga

Vera Ann Farmiga

8,1
38 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vera Farmiga

to najpiękniejsza aktorka jaką oglądałem. Ta egzotyczna uroda poprostu bardzo mało osób ma taką budowę

KopsonKrk

Co prawda zawsze wolałem Gillian Anderson, ale przyznam, że Vera też jest niezła :)

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Jest fantastyczna i jako aktorka i jako kobieta :-)
Widziałam ją w kilku filmach i w serialu Bates Motel. I właśnie obejrzeniu BM po prostu ją uwielbiam ;-D Tam zwróciłam na nią szczególną uwagę i tak mi zostało. Jest śliczna i potrafi wcielić się w rolę. A w tym serialu dodatkowo ładnie jest zawsze ubrana, uczesana i umalowana, taka kobieta z klasą i gra niezłą socjopatkę ;D

KopsonKrk

Podpisuję się pod tym.

KopsonKrk

"najpiękniejsza jaką oglądałem" ?

Bez przesady.

andre_

Chodzi ci o to że źle sformułowałem zdanie, czy o to że nie aż tak piękna? ;p

KopsonKrk

Z twojej wcześniejszej wypowiedzi można wnioskować że niewiele aktorek widziałeś. A to chyba nieprawda ;)
Urodę w/w pani ma dość oryginalną, ale żeby zaraz "najpiękniejsza" ?

andre_

no jak dla mnie najpiękniejsza. Nie przychodzi mi do głowy na szybko ładniejsza aktorka.. Chociaż w przypadku aktorek to jest skomplikowana sprawa, bo często rola jaką muszą odegrać przekłada się na to że trudniej dostrzec urodę ;p

KopsonKrk

Dużo dobrego można o Verze powiedzieć, ale nie to że jest ładna. Ale to moja opinia.

loukas321

Zgadzam się

KopsonKrk

Również się podpisuję !

szynkasss

Ja też

KopsonKrk

a w jej urodzie jest takiego egzotycznego, raczej nic, minusem jej urody jest to, ze szybko sie starzeje, niestety :(

akrobatiks

Ale za to jak!

KopsonKrk

Ona jest słowianką jej matka jest Ukrainką a aktorka z niej fantastyczna. Bardzo ją lubię. :)

Nuno33

Fantastyczna, bez dwóch zdań.

KopsonKrk

Faktycznie jest piekna(ja kobieta to pisze ;-) Ale nie ma egzotycznej urody-jest slowianka. A zbudowana jest tak jak powinna byc kobieta- wiele wspolczesnych kobiet ma androgeniczne budowy ciala, czyli sa szczuple i proste: biodra niemal rowno z talia a raczej pasem bo talii brak, bary szersze niz biodra, gdyby nie czesto dopiety sztuczny cyc to mozna by taka mrs nazwac mr...A Vera kiedy paraduje z krawatem zawiazanym na talii przed Clooney'em ...cos pieknego- to jest trik dla kobiet do wyprobowania :-)

KopsonKrk

Wygląda jak Felicity Huffman po botoksie :)

KopsonKrk

Biała, niebieskooka szatynka to egzotyczna uroda?

KopsonKrk

A ja rozumiem co masz na myśli, bo dostrzegam w niej dokładnie to samo. Przez słowo egzotyczna autor miał za pewne na myśli tą jej śliczną buzię, jak z profilu widać linię czoła, zgrabny nosek i usteczka. Piękny, promienny uśmiech i jasna cera. Wg mnie jest śliczna i wyjątkowa. A jej aktorski kunszt cóż nic nie muszę dodawać, bo wszyscy już zgodnie to docenili :) Jest świetną aktorką. Obejrzę dla niej każdy film.

KopsonKrk

Egzotyczna po c h u j u

KopsonKrk

Też mi się podoba, przypomina mi Magdalenę Ogórek

KopsonKrk

A mi się bardzo kojarzy z Katarzyną Herman. Tyle że Vera piękniejsza. Uwielbiam ją, zagra każdą emocję a te zupełnie szalone, złośliwe, wściekłe są nie do pobicia.

KopsonKrk

Jak dla mnie nie jest nawet ładna. Zupełnie przeciętna dziewczyna o niczym nie wyróżniającej się, nieco zbyt płaskiej twarzy, zbyt małym biuście i takiej-sobie figurze. Bardzo szybko się starzeje.
Ważne, że jest dobrą aktorką.

KopsonKrk

Piękna? Egzotyczna? Odstaw chłopie dynks, bo Ci się już na oczy rzuca.

KopsonKrk

Zgadza się, piękna dziewczyna

KopsonKrk

Nigdy nie była "tego tamtego". Martwię się o Ciebie chłopie...

KopsonKrk

To prawda, też uważam że jest piękna, do tego jest świetną aktorką, niestety niedocenioną moim zdaniem. Z tego co wiem głównie gra w horrorach,widocznie dobrze się sprawdza w takich filmach. Ma niesamowite oczy, a jej uroda może nie egzotyczna ale nie amerykańska ponieważ tak naprawde jest ukrainką a większość mysli że jest amerykanką. Oglądałem z nią kilka filmów , jednak niedawno zacząłem oglądać Bates Motel i cieszy mnie fakt że mogę obejżeć  serial z jej udziałem :)

KopsonKrk

Ona jest tak piękna jak Krystyna Janda... Oj słabo... ;)))

KopsonKrk

W " Infiltracji" wygląda naprawdę atrakcyjnie przynajmniej dla mnie. prawda jednak jest taka , że ilu ludzi tyle gustów i opinii. Ja tam wolę Emilię Clarke........

KopsonKrk

"egzotyczna uroda" ? w jakiś filmie była ucharakteryzowana na egzotyczną urodę? bo nie wiem o co chodzi? ma po prostu urodę słowiańska czy tam kozacką bo rodzice są Ukraińcami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones