Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Jakiś spisek fanów "Fast and Furious"? Przecież facet w praktycznie każdym swoim filmie gra jeden i ten sam typ postaci z tym samym charakterem. A grywa głównie walecznych mięśniaków w filmach akcji klasy B.

Ivelise

A kogo ma grać taki mięśniak? Nerda w okularach? Jest mięśniakiem wiec gra mięśniaków.

Feniks1886

To właśnie dyskwalifkuje go jako dobrego aktora. Tym bardziej nie powinien znajdować się tak wysoko w rankingu.

Ivelise

ciekawostką jest właśnie jego fenomen, że jest ch.ujowym aktorem a wszyscy go lubią. Podobno ma najwięcej lajków na świecie ze wszystkich aktorów

Ivelise

wy jesteście zdyskwalifikowani i hujowi on jest zajebisty a wy nie dorastacie mu do pięt

Ivelise

xD ot, palnął haha

Ivelise

zazdrościsz mu sylwetki, charyzmy i talentu

Ivelise

Dodajmy, że nie potrafi grać walecznym mięśniaków w filmach akcji klasy B a tak wysokie oceny jego ról to efekt przejścia szybkich i wściekłych do mainstreamu poprzez śmierć Walkera. Nie wiem czy bardziej śmieszy mnie średnia 8,9 przy 1600 głosów za FF5 czy jego i Walkera miejsce w rankingu.

Internetowa_Corrida

ale zanim umarł też tam byli szybcy i wściekli

Ivelise

Po prostu jest jednym z najlepszych aktorów filmów B klasy i tyle.

tomtrela

Tak to prawde, nie rozumiem tak bezsensownej opinii. Aktor umiałby grać w innym stylu ale najbardziej pasuję do takich filmów jak f&f albo xxx

24h_noliffe

Ale to go właśnie powinno wykluczać z tak wysoko zajmowanej pozycji w rankingu! Czy tak ciężko to pojąć?

Ivelise

Nie powinno go to wykluczać bo aktor gra tak dobrze że zasługuje na takie a nie inne miejsce.

24h_noliffe

Dobry aktor jest przede wszystkim wszechstronny! Potrafi wcielić się w bardzo wiele różnych ról, charakterów, odegrać skrajnie inne od siebie postacie. Powiem więcej - dobry aktor dla roli potrafi diametralnie zmienić swój wygląd - patrz Dicaprio, Mcconaughey. Diesel tego nie umie i dlatego zawsze grał i będzie grać napakowanych twardzieli, czyli role, na które nikt znaczący nie zwraca uwagi, a już na pewno nie akademia.
Dlatego nie zasługuje na miejsce w rankingu, ale brnij w to dalej.

Ivelise

to fajnie masz w glowce jak sie przejmujesz jakims rankingiem ktory jest konkursem popularnosci xD

Chryzopraz

Przejmuję się głupotą ludzi. :)

Ivelise

coś co jest do wszystkiego jest do niczego.

Ivelise

Obejrzyj Find Me Guilty to sie zdziwisz :)

razielospl

Jedna rola omg

Ivelise

W Szybcy i wściekli grał beznadziejnie. Wiecznie jedna mina, wiecznie ten sam ton, wiecznie trudno go zrozumieć. Wiem, że w dzisiejszych czasach to każdy może się wybić, wystarczy w jakiś sposób się gdzieś pojawić, ale gdy facet zgarnia takie miliony za film, to powinien się chociaż trochę wysilić w tym co robi.

Ivelise

No niestety ale taka jest prawda.Gosc tak dlugo gra drewnianego Dominica Torreto ze tak juz mu zostalo.

Ivelise

Tak samo Johnny Deep.

Ivelise

Zamknij mordę znaffffco. Ja mu dałem 10

Ivelise

Za dużo dzieci w internetach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones