Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Vin Diesel wielokrotnie wspominał o braterskiej miłości do Paula Walkera. Aktorzy przyjaźnili się w prywatnym życiu, a Diesel nazywał Walkera „braciszkiem”. Teraz złożył mu hołd najpiękniejszy z możliwych. Jego nowonarodzona (16 marca) córka otrzymała imię Pauline.

''Wiem, że był z nami w szpitalnej sali. Myślałem tylko o nim, kiedy przecinałem pępowinę. Po prostu wiem, że był wtedy z nami. Imię mojej córki będzie mi o nim przypominało każdego dnia'' – wyznał wzruszony aktor w jednym z wywiadów telewizyjnych. – ''Czuję, że ocalenie pamięci o nim jest moim rodzinnym obowiązkiem''.

Siódma część „Szybkich i wściekłych” jest hołdem twórców dla Paula Walkera. Vin Diesel: ''Relacje, jakie widzicie na ekranie są prawdziwe. Kiedy doszło do tej tragedii, straciłem przyjaciela. Straciłem brata''.



PaulWright

Dokładnie jak mówisz. W ostatniej scenie Szybkich i wściekłych 7 nie jest to tylko filmowe pożegnanie Toretta z Braianem, ale Vina z Paulem. [*]

Gracu999

No i jeszcze tekst Vina na koniec "Zawsze będziesz moim bratem" ;'c

PaulWright

Dokładnie,piękny gest ze strony Diesla.

PaulWright

piękni gest [*] bardzo przykre ;/

użytkownik usunięty

Też mi to przyszło do głowy. Pewnie jest Bi.

Tak, no oczywiscie.. Bo w dzisiejszych czasach juz nie istnieje cos takiego jak przyjazn miedzy dwojgiem osob tej samej plci.
Nie wiem czy to mial byc zart czy nie, ale dajcie sobie spokoj, naprawde..

marcelina179

Co nie zmienia faktu, że ich ship jest mega :v

PaulWright

Z tego co ja wiem nie trzymali razem. Dwa rozne swiaty on zw wschodu on z zachodu i poza planem nie kumplowali sie. Ogladalem nawet wywiad jak Diesel to mowil. Wiec sory ale nie lykam tego .

peterek1986

Lubię ich oglądać razem, ale ja też odnoszę takie wrażenie, że po śmierci ta braterska więź strasznie urosła....

PaulWright

Napisali na filmwebie, ze jego brat blizniak tez nazywa sie Paul

carolotta

Vin Diesel is one of my favorite actors of all time. I have watched every single one of his movies especially XXX which I watched more than I could count. His outfits truly inspire me. I once bought his fur coat from Sky-Seller. For more details, visit the store.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones