Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

ON JEST DOBRYM AKTOREM

użytkownik usunięty

tylko jak zawsze użytkownicy filmweba okazują swoją inteligencję na podstawie tego że zagrał w
produkcji disneya,a gdyby nie ona to miałby z jakiś 1000 glosów i byłyby opinie ze jest dobry.On w
HSM zagrał naprawde dobrze.I nie,nie mam 10 lat.HSM to moja bajka z dzieciństwa,i on dobrze
zagrał Troya.Zobaczcie sobie takiego "Charliego St.Cloud",to zmienicie zdanie.

Zgadzam się!

Co do Charlie St Cloud to się zgadzam. Film taki sobie, jego rola nie była jakaś mega wymagająca ale zdecydowanie wybrnął najlepiej z całej obsady. I nie ukrywam, że w kilku scenach był naprawdę świetny (chocby gdy Charlie dowiaduje się o smierci brata lub spotyka go w lesie).

Ogółem Efron to chłopak z potencjałem. Nie warto go skreślać ;)

Ja tez popieram!!!

Nic dodać nic ująć. Zawsze miałam wrażenie, że jest zarozumiałym chłopaczkiem z ładną buzią, a teraz im więcej filmów z jego udziałem mam okazję obejrzeć, tym bardziej pozytywnie mnie zaskakuje. Nie warto skreślać ludzi ze względu na sztampową opinię, która się za nimi ciągnie. Uważam, że w "Charlie St. Cloud" był fantastyczny. Oby przyszło mu zagrać więcej takich ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones