Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,5
5 455 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Wczoraj widziałem Swit Sprawiedliwości. Przed seansem Zack przekonywał mnie, żebym nie spojlerował innym. Zack, nie ma czego spojlerować! Banalne, przewidywalne i co najgorsze - męczące! Jak zwykle ładne. Snyderowską rękę można poznać w każdej minucie filmu i uwielbiam te sekwencje detali. Wiadomo, że Supermen i Batman musieli się pogodzić. TU EWENTUALNY SPOJLER UWAGA!!!! Ale czemu tak? Czemu niechęć Bruce'a budowana była przez godzinę, a wystarczyły trzy sekundy, żeby stali się kumplami. I to dlatego, że ich matki miały takie samo imię? I wreszcie po co, do cholery, przywołujesz mi sceny z początku filmu. To nie Memento - minęła godzina i pamiętam. Obrażasz intelekt widza kolego Snyder. Co tam w ogóle robiła Wonder Woman - cały wątek z d.... Boję się Ligi Sprawiedliwości skoro z trudem ogarniasz dwóch bohaterów na raz. Weź się w garść Zack! Wiem, że potrafisz!

voyano_wrecemocny

Facet jest dobry w kreowaniu strony wizualnej, ale żeby wykorzystać ten potencjał musi mieć solidny, spójny scenariusz, jak w Watchmen.

kfleszer

Wyciągnąłeś całą kwintesencję. Lepiej bym tego nie ujął. W jego filmach widać niesamowity kunszt obrazu, klimatu. Od strony wizualnej jest prawdziwym performerem. Pozdrawiam.

chudymaximum

Ale on ładne kręci tylko te wolne segmenty. Jak zaczyna się brać za akcję, to jest jeden wielki ro*zpie^&*rdol a'la Bay, nic nie widać, wszystko jest strasznie forsowane. Ja rozumiem, że dostał scenariusz i robił na nim film, ale czy serio nikt go kr^(*)wa nie przeczytał przed samym kręceniem? Przecież on powinien wylądować w koszu.

użytkownik usunięty
voyano_wrecemocny

Ciekaw jestem jak bardzo musiał obciągnąć gościom z WB skoro teraz tak bardzo nie chcą go odsunąć od "Justice League", nawet po tym jaki walec krytyki przetoczył się po BvS.

Może mieć podpisany kontrakt na zrealizowanie filmu i mieć klauzule np. Jeśli któraś ze stron zerwie kontrakt to odszokodowanie w wysokości tylu i tylu

Problemem BvS jest tylko SCENARIUSZ, Snyder jako reżyser to geniusz. Justice League napisze ktoś inny a Snyder stanie za kamerą bo w tym jest najlepszy.

użytkownik usunięty
SupremeLeader

Uwaga! Mamy masochistę!

SupremeLeader

Dobrze prawisz Supreme :)

Dla WB liczy się tylko jedno - mamona. A BvS zarobił prawie miliard. Jeżeli Liga Sprawiedliwych okaże się finansową klapą, wtedy może w końcu odsuną od siebie to beztalencie jakim jest Snyder.

voyano_wrecemocny

kreci gnioty , przestalu mu zalezec, szczegolnie widac to po bvs, sam oznajmil, ze bvs to tylko film na podstawie komiksu, wiec osral go po calosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones