Zbigniew Zamachowski

7,7
41 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Obecnie z niejaką Moniką Richardson...
Zrobili z tego związku medialną szopkę. Może i dobry z niego aktor ale jako człowiek - słaby charakter....

wikija

Mam opory przed komentowaniem osobistego życia osób publicznych, bo wierzę że każdy ma prawo do prywatności ale tej parze najwyraźniej na tym nie zależy. Może parze to zbyt wiele powiedziane, bo Zamachowski co prawda nie wypowiada się o nowym związku za to ze zwykłego poczucia przyzwoitości, odpowiedzialności za szczęście własnych dzieci i w imię solidarności z nimi powinien swojej nowej małżonce Monice Zamachowskiej (która zdaje się przyjęła nazwisko męża przede wszystkim po to by oznaczyć swoją zdobycz) przemówić jeśli nie do rozumu to do sumienia i nakłonić ją do tego by zaczęła się zachowywać z taktem i kulturą. Doprawdy żal mi czwórki dzieci, która musi czytać o tym jaki ich tata był biedny w związku z ich mamą i jak wyglądały schadzki kochanków...

wikija

teraz stał się meblem Moniki...nawet na zdjęciach ślubnych stoi za nią wystraszony...

wikija

To że był żonaty to nie problem, gorzej że narobił dzieciaków i podobno teraz alimenty go wykańczają finansowo, no i jeszcze pod pantoflem tej blond jędzy.

wikija

Może i mieszam kategorie, ale po tej Richardson zniesmaczyłam się aktorem, którego kiedyś bardzo szanowałam. Kolejny wrak faceta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wikija

Kurcze kiedyś go widziałem przed CH Janki
Mam od niego autograf z 1998
Mecz na Legii Aktorzy vs Politycy
Faktycznie źle zrobił że się rozwiódł

wikija

może się szykuje kolejny ślub, bo pani Monika to już przeszłość.. Kto by się spodziewał, że z pana Zbyszka taki Casanova...No, ale spuśćmy zasłonę milczenia na jego życie prywatne bo podziwiać nie ma czego. Za to aktorem jest świetnym. Jest bardzo autentyczny w swojej grze i doskonale oddaje emocje postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones