PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 544
oceny
8,1 10 1 71544
7,0 8
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Znasz to? Boisz się jak cholera, ale chcesz wiedzieć więcej i więcej. Nagle BUM, okazuję się że koniec sezonu. Ale jak to? Chcę więcej! Tyle niewyjaśnionych spraw.
Obejrzałam to, nie mogłam się oderwać. Nie mogłam. 3 dni, sezon cały zaliczony.

ocenił(a) serial na 8
panizkato

Mnie obejrzenie 2 sezonu zajęło niecały dzień ;) Genialny serial :D

ocenił(a) serial na 8
muminek322

Mi jeden dzień

mihix

1 noc :P

ocenił(a) serial na 10
panizkato

Jak dla mnie to jest istny majstersztyk! Wciągający, zadziwiający i niezwykle ciekawy.

panizkato

u mnie również, niecały dzień! jestem zaskoczona jak bardzo wciągający i porywający, niestety zakończenie wdł mnie nie spełnia oczekiwań jakie wywarła fabuła ogółem. mogłoby się skończyć bardziej dramatycznie ;) a teraz zabieram się za trójkę!

ocenił(a) serial na 9
panizkato

Ja tego nie znam bo nie jestem kobietą. Psychiatryk fajny klimat, a opętanie bardziej bawi niż straszy :) Ale wciąga niesamowicie trzeba przyznać.

ocenił(a) serial na 8
kryszti

Jessica Lange aktorstwo pierwsza klasa

ocenił(a) serial na 9
harfistka_nc

Świetnie odegrana dewotka trzeba przyznać. Gośc grający podstarzałego zwyrodniałego naziste też całkiem nieźle.

ocenił(a) serial na 8
kryszti

dewotka-hipokrytka
James Cromwell należał zawsze do grupy poprawnych aktorów drugoplanowych a tutaj zrobił mistrzostwo świata

ocenił(a) serial na 10
kryszti

Zgadzam sie, opętanie było śmieszne, szkoda że wątek nie został bardziej rozbudowany

ocenił(a) serial na 8
panizkato

Wciągnął strasznie, ale żeby się bać to nie.

ocenił(a) serial na 1
panizkato

genialne to było, że ktoś robi takie gówno co odpycha widzów. kanalie!!

evo_33Phea

Za to Roki i Łoś superktoś oceniony na arcydzieło, po twoich ocena już widać że jesteś trollem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones