PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 278
ocen
8,8 10 1 87278
8,7 20
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Genialny. 10/10

ocenił(a) serial na 10

Zacząłem oglądać po raz drugi i jestem w połowie 3 sezonu.
Serial jest rewelacyjnie napisany. Bohaterowie są pokazani w zwyczajny sposob bez wyolbrzymiania i przesładzania. Ot taka szara codzienność biurowego życia.

To co Carrell zrobił jak Michael jest fenomenalne. Złoty Glob jak najbardziej zasłużony. Dwight też nie ustepuje mu na krok, ale moim cichym bohaterem jest Creed. Szkoda, że jest go tak mało ale wtedy ta postac nie byla by tak zabawna. Pojawia się bardzo rzadko, ale jak sie pojawi to "kradnie" cały odcinek.

A relacja Pam i Jim'a to najlepsze love story jakie dane mi było oglądac. Zaczyna się niewinnie, od wspolnych wygłupów do... sami zobaczycie o ile jeszcze tego nie zrobiliscie.
Co do wprowadzenia serialu do Polski to jestem zdziwiony, że tak popularny serial w Stanach jest praktycznie nieznany. Lektor w tym przypadku zabiłby wiekszosc humoru - ale w ktorym serialu z naszym lektorem tak nie jest?
Dopiero oglądajac drugi raz moglem wylapac wiecej "niemych" zartow, ktore sa świetnie napisane.

żałuje, że Will Ferrell nie dostał większej roli, zamiast niego mamy średniego Spader'a.

Polecam każdemu, napisy są do każdego odcinka.

amanseo

Na jakiej stronie można obejrzeć ten serial od poczatku, bo nigdzie nie mogę znaleźć z napisami

klaudiak53

Ponawiam pytanie :) Również szukam odcinków z napisami.

Monikfilm

Ja też szukam. Udało mi się tylko znaleźć 21. i ostatni 23(finale) odcinek z napisami.
Jak by ktoś nie oglądał, a chciał sobie zaspojlerować to tu ostatni z ostatniej serii z napisami: alltube dot tv/biuro-the-office-us /finale/ odcinek-23-sezon-9 /11832

ocenił(a) serial na 10
amanseo

To najlepszy serial komediowy jaki powstał. Jedyny serial przy którym zanosiłem się gromkim śmiechem, jedyny który oglądałem więcej niż raz. Ba właśnie zaczynam szósty maraton i ciągle śmieszy!

ocenił(a) serial na 10
marinho

Problemem dla polskich widzów, może być fakt, że większość żartów odnosi się do amerykańskiej kultury i ktoś nieobeznany może nie wiedzieć o co chodzi przez większość czasu. Dlatego tak mała popularność

ocenił(a) serial na 10
amanseo

Nawet oglądając po raz 6. wyłapuję kolejne smaczki, których nie zauważyłem wcześniej. Warto wspomagać się dunderpedią

ocenił(a) serial na 10
marinho

skończyłem wlasnie ogladac po raz 4 :D jedyne do czego moge sie przyczepić to spadek poziomu w sezonie 8 i wolna tendencja zwyżkowa w 9 ;)
ale to i tak jeden z moich ulubionych seriali. nie potrafie zrozumiec fenomenu wersji UK. za krotka jak dla mnie i malo rozwinieta. a mało czasu by utożsamić się z bohaterami oddziału w Swindon.

amanseo

Oglądam po raz trzeci, serial to prawdziwa petarda. Prawdziwy majstersztyk gry aktorskiej, scenariusza, reżyserii, po prostu mistrzostwo swiata :)
KAżda z postaci jest jedyna w swoim rodzaju, najbardziej lubie Michaela, oglądałem z nim wczesniej pare filmów, ale nigdy mnie nie zachwycił jak w the office. Swoim warsztatem przypomina mi trochę kabaretowca Roberta Górskiego, setki min na zawołanie, przerózne głosy i dżwięki wydawane w przekomiczny sposób, a sposób w jaki Michael gra nieogarniętego powala na kolana. Potrafi w jednej sekundzie z profesjonalisty stac się zakreconym wariatem, a wszystko przy salwach smiechu.
Creed tez jest dobry, Kevin też świetnie gra naiwnego grubasa. Andy powala warsztatem wokalnym i umiejętnością zagrania nerwowego świra :)
Najmniej lubie Angelę, ale każdy w tym serilu gra po prostu mistrzowsko.
Tez próbowałem oglądać brytyjska wersje, ale po kilku odcinkach dałem sobie spokój. Nie ten klimat i nie ten poziom.
To prawda pod koniec serial traci lekko impet, ale wszystko kończy sie jak powinno.
Polecam obejrzec każdemu.

amanseo

Opisać ten serial jako genialny to duża przesada. Zacząłem go oglądać wczoraj, sugerując się poniższymi komentarzami i...
nudaaaa! Przecież tu nie ma nic, co by mogło przyciągnąć widza, totalna kicha. Jeszcze znany komik w tym serialu, przyciągnął
mnie, aby go obejrzeć a tu lipa totalna. Michael jest irytujący, drażliwy, jego biurowe żarciki kompletnie mnie nie bawiły.
Zmęczyłem 1wszy odc, powiedziałem sobie, że dam mu szansę jeszcze w 2gim odc, no ale dalej nie dam rady.
Naprawde dla tych co nie oglądali jeszcze, szkoda czasu. A ci co chcieliby świetną komedię o podobnej tematyce polecam
PARKS AND RECREATION. Tak świetnie dopasowanych aktorów do swoich ról dawno nie widziałem. Tam naprawdę są żarty na swietnym poziomie a aktorzy tacy, że spojrzysz na twarz i już się śmiejesz. Być może oczekiwałem właśnie po The office takiego poziomu komedii. Parks...bije The office we wszystkim, a tematyka bardzo podobna.

ocenił(a) serial na 10
ryanss

Ryan, pierwszy sezon Cie tak na prawde wprowadza. uwierz mi, ze od drugiego zaczyna sie cala esencja calego serialu. później jest kapitalny 3 i 4 sezon :)

ocenił(a) serial na 9
amanseo

Jest gdzieś dostępny 3 sezon z napisami? :)

ocenił(a) serial na 10
nociekawe

zatoka

ocenił(a) serial na 10
nociekawe

wszystko na cda jest za free z napisami

ocenił(a) serial na 9
malson89

Dokładnie. Kocham cda:)

ocenił(a) serial na 10
amanseo

Will Ferrell jak go lubię tak tutaj zupełnie nie pasował. Dziwnie napisano tę postać i jak widać nie pykło, bo po raptem kilku odcinkach z niej zrezygnowano. Chciano chyba zrobić drugiego Michaela, ale jeszcze bardziej "przegiętego".

Imho Robert California był ciekawszy: taka parodia rekina biznesu-filozofa.

ocenił(a) serial na 9
amanseo

Dobra recenzja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones