PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 928
ocen
8,8 10 1 87928
8,8 21
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Serial po prostu mistrzowski. To, co zrobił Steve Carell to jest kosmos. Potrafił tchnąć życie w postać, która jednoczesnie jest zabawna, irytująca i żenująca. Z reguły takie postacie wydają się strasznie wymuszone, a tu to wszystko grało jak z nut.

Tak jak wielu mówi - serial trochę siadł po 7 sezonie. Odcinek zegnajacy Michaela to zdecydowanie mocniejszy "wyciskacz lez" od finałowego odcinka całego serialu.

Kolejna rzecz - czy tylko ja odniosłem wrażenie, że relacja Pam i Jima była troche dretwa w pierwszych dwóch sezonach? Wiem co i jak, chodzi mi bardziej o grę aktorów. Jakoś nie potrafili oddać tej chemii.

Tak czy siak, wymienilem niby dwie małe skazy, ale nie zmienia to faktu, że serial to majstersztyk (a obejrzałem juz wiele komedii i sitcomow :P). Połączenie humoru i fabuły, w każdym odcinku się usmiechniesz, w każdym odcinku będziesz ciekawy zakończenia.

Takie jeszcze małe pytanko do innych fanów - czy wy też uwazacie, że powinno być zdecydowanie więcej Stanleya i Creeda? :D jak dla mnie to tacy cisi bohaterowie tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
Mack10

Serial mistrzowski i tyle.

użytkownik usunięty
Mack10

Creed jest mistrzem jednozdaniowych wypowiedzi :D

Dla mnie Jim i Pam to chyba najsłabsze postacie serialu. Szczególnie Jim działa mi na nerwy, cholernie irytująca postać. Jeżeli przeanalizuje się jego zachowanie, szybko można dojść do wniosku, że jest dupkiem.

Mack10

Po obejrzeniu Jak poznałem waszą matkę i Przyjaciół szukam serialu komediowego i muszę przyznać że mnie przekonaliście. Wiecie tylko może gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
RoyalPurple

Jeśli pytasz o legalne źródła, to na Amazon Prime :)

ocenił(a) serial na 9
RoyalPurple

na cda są wszystkie odcinki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones