PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98666}

Cowboy Bebop

8,3 20 906
ocen
8,3 10 1 20906
Cowboy Bebop
powrót do forum serialu Cowboy Bebop

Tego anime po prostu nie sposób opisać słowami... Kolaż seriali z lat siedemdziesiątych w połączeniu z jazzem i to jeszcze w konwencji anime! Każdy odcinek jest swego rodzaju majstersztykiem, soundtrack w wykonaniu Seatbelts jest po prostu rewelacyjny (ostatnio wydano kompilację pięciopłytową, polecam!), a chyba najbardziej istotną zaletą jest chara design. Tak unikatowych postaci, jak Spike czy Faye nie znajdzie się nigdzie indziej. Urzekła mnie też fabuła, która potrafi w końcowych odcinkach naprawdę wstrząsnąć (scena, w której Faye oznacza miejsce po swoim dawnym domu nie chcąc się pogodzić ze stratą swego poprzedniego życia, pożegnanie Eda z Einem, a wszystko to w akompaniamencie fenomenalnego kawałka Call Me). Prawdopodobnie najlepsze anime na świecie.

ocenił(a) serial na 10
Sir_Raziel

Podnoszę do góry bo to najlepsza opinia o tym serialu tutaj, na pewno kogoś zachęci.

ocenił(a) serial na 9
Wartosc_Bezwzgledna

Zgadzam się...
Fanem anime nie jestem, ale Cowboy Bebop to dla mnie absolutne mistrzostwo świata.
W sumie naszła mnie chęć na obejrzenie po tym jak przeczytałem, iż soundtrack jest świetny...
I tak, muzyka jest niewątpliwe ważny punktem - jest po prostu genialna, czerpie z rockowych tradycji, pełna genialnego jazzu, eksperymentalnej muzyki - po prostu cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones