PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 163 783
oceny
8,2 10 1 163783
8,0 22
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Ale ja już widziałem 3 kolejne.

ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

Jonas?

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
marcinkf

czyli syn Jonasa, a zarazem dziadek

ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

To w którą stronę poszedłeś? Do tyłu??

AramChaczaturian

I znowu czytasz ten komentarz. A ja go znowu piszę.

ocenił(a) serial na 8
francuz81

czytam wasze komentarze to mam wrażenie, ze zjarany Zbyszek odnalazłby się w tym serialu :)

amatory85

a potem się zgubił by się wcześniej odnaleźć ;)

ocenił(a) serial na 8
francuz81

Normalnie jakbym czytał streszczenie drugiego sezonu. Moglibyście nie spojlerować ;)

ocenił(a) serial na 9
tentego

Cha cha cha :)))

amatory85

O TAK! Serial idealny do palenia. :D

ocenił(a) serial na 8
golkk

chyba śmieci w ogródku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

dobre :)

ocenił(a) serial na 4
Korgan_1977

ja bym się nie obraził jakby w ogóle nie było nie wiem skąd zachwyty nad tym serialem jestem w połowie i cały czas tylko gadają, dawno się tak nie wynudziłem.

ocenił(a) serial na 9
Fishanator07

Serial który składa się z 10 odcinków w jednym sezonie musi coś przekazać... A prócz wizji to fonia też jest istotna... To nie tasiemiec 600 odcinkowy gdzie co chwile jest powtarzane co było w poprzednim odcinku ;)
Serial jest mega choć nie przepadam za językiem niemieckim...tak w tej produkcji idealnie dopasowana muzyka do zwrotu akcji totalnie nawet sceptycznie nastawionym osoby kusi by zobaczyć kolejny odcinek... I liczę na takowe w przyszłości równie dobre

ocenił(a) serial na 9
Fishanator07

No niestety serial jest trochę nużący przez pierwsze 5-6 odcinków z przebłyskami, ale końcówka sezonu mega.

ocenił(a) serial na 2
Fishanator07

Zgadzam się. Strasznie przereklamowany ten serial. I ludzie nie tyle co porównują go do Stranger Things a pieją nad wyższością jednego serialu nad drugim. Porażka.

android_cc

Ludzie patrzą na to samo a rozumieją różnie od zachwytu po znużenie. Teraz pytanie czy problem w rzeczy czy w ludziach ?

ocenił(a) serial na 2
kameleon_88

Proste: w rzeczach. I obyś nigdy więcej nie dzielił się swoimi "głębokimi" i jakże odkrywczymi przemyśleniami.

android_cc

Ba! Przecież każdy pojmuje tak samo, stąd i zdania na temat tego samego filmu są takie same. Nawet nie warto się nimi dzielić bo przecież czytać czyjeś to to samo co swoje.

ocenił(a) serial na 8
android_cc

Przecież on ma rację, jedni lubią mało akcji, a dużo gadania, a inni odwrotnie. Nie jest to odkrywcze, a i tak ludzie o tym zapominają i zachowują się jakby ich odczucia były jakoś bardziej słuszne.

ocenił(a) serial na 9
Fishanator07

Ktoś tu nie skumał fabuły:) Za trudna?

ocenił(a) serial na 8
Korgan_1977

Lubię takie komentarze , prawie takie jak z przed 33 lat .

ocenił(a) serial na 9
pabomir

Prędzej z przed 66 lat;)

ocenił(a) serial na 8
zajacpozi0mka

hmm dam łapkę w górę za wasze komentarze,
albo od razu 2, bo za 33 lata nie będzie facebooka

Pozdro
Jonas

ocenił(a) serial na 8
amatory85

nie szalej tak młody, facebook nadal ma się dobrze


Jonas_33

ocenił(a) serial na 9
zajacpozi0mka

SPRZED!

ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

To jest drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8
Korgan_1977

a teraz który to rok

Korgan_1977

Dajmy na to jeżeli ktoś przeniesie się do przeszłości i próbuje ją zmienić to zmienia również wydarzenia z czasu z którego przeniósł się do przeszłości bo są one jego konsekwencją. I tu problem; jeśli ktoś zmieni przeszłość tak że nigdy nie powstanie on sam w przyszłości, to ogólnie taka sytuacja nie może logicznie istnieć , no bo skoro ktoś wpłynął na przeszłość tak że skutkiem czego nie powstał w przyszłości to nie mógł on tego zrobić. Tym przykładem nie może być więc podróży w czasie w jednym wymiarze. Oczywiście nie czepiam się filmu, bo to tylko film a bez tego błędu logicznego nie mógł on by istnieć w fabule jakiej jest.

ocenił(a) serial na 9
kameleon_88

Dzięki. Pewno nikomu nie wpadłoby to do głowy:)

kameleon_88

Ty tak na serio? :D

gromcia167

Logicznie wygląda na serio, ale czy sprawę traktuje poważnie to raczej nie.

kameleon_88

No właśnie nielogicznie. Bo co z alternatywną rzeczywistością?

gromcia167

Dlaczego nielogiczne ? Jeśli przyjęta jakaś teraźniejszość zmieniła się przez zmianę determinującej jej przeszłości to zdaje się że wszystko dzieje się w jednym wymiarze. W ogóle przecież najdrobniejsze zmiany przeszłości przyniosłyby falę zmian w przyszłości, wszystko w przyszłości by się inaczej poukładało, w najdrobniejszych szczegółach nawet choćby fryzury, ubiory a tam wszystko takie samo. Ogólnie to nie wierzę w takie rzeczy, jestem światopoglądu agnostycznego między materializmem a idealizmem, po prostu nie wiem i to chyba tak jak każdy o rzeczach podstawowych. Czy wszechświat trwa od zawsze czy od jakiegoś punktu, czy materia czymkolwiek jest jest w swojej strukturze skończona czy też nieskończenie subtelna. Najdziwniejsze jest to że żadna z tych odpowiedzi nie mieści się w głowie do jej zrealizowania a przecież tylko takie koncepcje zdają się istnieć.

ocenił(a) serial na 9
kameleon_88

Przerost formy nad treścią - tak można podsumować twoje komentarze. Poza tym trudno się czyta przez to, że pominąłeś większość zasad poprawnej pisowni. Tak swoją drogą, to o czym napisałeś to.. cóż, oczywista oczywistość.

7134

Argumentum ad personam. Dziękuję, podniosłeś mnie na duchu a i temat ubogaciłeś merytoryczną treścią. W zasadzie to po co było to powyżej pisać skoro to oczywiste, treść sama sobą się tłumaczy a i forma swoją kulawością.

ocenił(a) serial na 8
kameleon_88

Ach - Wy - ludzie przeszłości... gdybyście wiedzieli to, co ja...

Psychosis7

Który mamy rok?

ocenił(a) serial na 8
ZLD

Google it :/

kameleon_88

skąd taka pewność że przyszłość i przeszłość musi być powiązana? A co jeśli przeniesiesz się w przeszłość, zabijesz swojego dziadka i po prostu będziesz istnieć w świecie w którym nigdy się nie urodziłeś a żadnego paradoksu nie będzie?

ocenił(a) serial na 8
Marnexx

To tak zwana hipotezą wieloswiatów, tudzież rzeczywistości równoległych.

ocenił(a) serial na 8
kameleon_88

Dlatego podróże w czasie są niemożliwe - gdyby się dało to co chwilę znajdowalibyśmy się w innej rzeczywistości, bo chętnych do odwrócenia losu by nie brakowało.

ocenił(a) serial na 9
tentego

Chociażby ludzie z dobrymi intencjami, wyruszą w podróż by naprawić świat a tylko pogorszą sprawę, bo nie potrafili odpowiednio pokierować tokiem wydarzeń i bum, mają pętlę czasową. Wszystkie złe rzeczy na swoim początku mają dobre intencje.

ocenił(a) serial na 7
Korgan_1977

Czy skoro pierwszy sezon z 2017 roku dzieje się w teraźniejszości roku 2019ego, to drugi sezon będzie miał miejsce w 2020 r. i kiedy zostanie wyemitowany, skoro już raczej wiadomo, że nie w 2018 r.? Czyli w skrócie: wiadomo kiedy będzie s02?

creep_

Już jest i po zwiastunie wygląda, że dzieje się w przyszłości a świat jest pogrążony w apokalipsie.

ocenił(a) serial na 8
creep_

https://www.filmweb.pl/news/Znamy+dat%C4%99+premiery+drugiego+sezonu+%22Dark%22- 132833

ocenił(a) serial na 10
Korgan_1977

JEST JUŻ DRUGI SEZON !!!

ocenił(a) serial na 8
kinoman5555

jeszcze nie ma.
będzie.
ale dopiero za 32 lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones