PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 156 799
ocen
8,4 10 1 156799
7,8 30
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

"Wydymam ci ojca na trupie twojej matki. I nie obchodzi mnie ile masz lat. ******* się."

ocenił(a) serial na 9
XboXNosfer

Genialne!

ocenił(a) serial na 8
XboXNosfer

Powiedział chyba "on headless corpse of your mother". Czyli jeszcze mocniej ;)

ocenił(a) serial na 10
hezron

"twelve years my ass! f*ck you!" - śmiechłam głośno :))))

ocenił(a) serial na 10
XboXNosfer

chyba najlepsza scena z pilota...
Ray to taki wrażliwy furiat...nie wierzę, że twórcy serialu przekonali mnie do Farrela...najbardziej krwisty bohater

ocenił(a) serial na 10
evillynn

tylko, że polecieli po schemacie i pojawia się motyw "cudownej przemiany" i już się więcej takich fantastycznych scen pewnie nie naoglądamy.

ocenił(a) serial na 10
dzikudzina

Kurka, przez wakacje 2 odcinki mnie ominęły...ale jak schrzanili tak tę postać to szkoda wielka

ocenił(a) serial na 10
evillynn

zapomniałam dodać "SPOILER" sorki :-/
nie wiadomo w sumie wszystko może się wydarzyć, to tylko wstępna diagnoza :-)

XboXNosfer

Swoją drogą jakoś nie wierzę, że "spasiona ciota" to jego syn.

ocenił(a) serial na 9
XboXNosfer

Bo synem biologicznym, nie jest, jego żona została zgwałcona.

boba27fett

Przed panią adwokat utrzymywał, że jest synem biologicznym

ocenił(a) serial na 8
XboXNosfer

nie wydaje mi się

boooyas

Powiedział, że w chwili gwałtu już była w ciąży

ocenił(a) serial na 8
boooyas

Nie sprawdzał tego. Utrzymywał, że w czasie gwałtu była już w ciąży, ale skoro powiedział też, że urodził się równo dziewięć miesięcy PO... to hmmm.

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

Pani adwokat rzekła, że przedtem długo się starali...nie wydaje mnie się, żeby Ray był biologicznym ojcem tego biednego dzieciaka...

ocenił(a) serial na 8
evillynn

Pewnie nie jest. W sumie dla dzieciaka nie wiadomo co gorsze- być dzieckiem zboczeńca czy wykolejeńca. Choć zboczeniec to w sumie też wykolejeniec.
No, przerąbane ma i genetycznie i psychologicznie.

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

Pal sześć jego geny - wygląda na wrażliwca, który obrywa i od kolegów małych ch*jków i od przybranego starego

ocenił(a) serial na 8
evillynn

Bo jest grubą ciotą...
A tak serio- ciekawe czy dzieciom- aktorom z poważnych produkcji troszkę siada na głowę?

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

No właśnie nie jest...Ray żałuje później swojego wybuchu gniewu wobec syna. Każdy walczy na swój sposób - ale obaj są wrażliwi.

ocenił(a) serial na 8
XboXNosfer

On chyba nie tyle utrzymywał że syn jest jego biologicznym potomstwem, tylko że jest jego SYNEM, tj. pokazuje że nie obchodzi go kwestia biologiczna, dziecko które wychowywał od małego uznaje za swoje bez względu na to czy jest faktycznie jego,

rozkminator

Dokładnie :) Też tak to odebrałem.

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

Poza tym chyba nie ma w jego życiu nic sensownego poza synem, więc dba o niego na swój ułomny i patologiczny sposób jak potrafi.

ocenił(a) serial na 8
Jinno

Ta jego patologia momentalnie zyskała moją sympatię - facet nie męczy czy dręczy swojego syna za to że dał się okraść, tylko idzie spuścić wpier... typowi który wychowuje złodzieja. Żałowałem że jeszcze temu gówniarzowi nie przysnunął :)

rozkminator

moja sympate zyskal Twoj komentarz hahahaha :D

ocenił(a) serial na 10
XboXNosfer

przecież chłopak jest rudy i wogóle nie podobny do matki i ojca, to dzieciak z gwałtu raczej.

ocenił(a) serial na 9
XboXNosfer

Spaść można każdego, jeśli się z nim tylko ogląda telewizję, karmiąc pizzą i colą.
Spoiler, jakby ktoś jeszcze nie teges: Chad jest jego biologicznym synem - w ostatnim odcinku mamy wynik testu.

ocenił(a) serial na 10
XboXNosfer

Nie da się ukryć - Velcoro nie da się wydymać. Pójdzie po trupach do celu. Szykuje się manipulacja agentki Bezzerides nad Rayem, ale czuję, że wspólnie załatwią obie strony. Było widać więź między nimi, szczególnie po tym, jak Ani bezmyślnie wtargnęła na autostradę i Ray uratował ją przed ciężarówką, ale przede wszystkim, gdy Bezzerides usłyszała rozmowę z żoną Velcoro - zauważyła, że ten z pozoru nieczuły drań, ma uczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones