PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 163
oceny
8,2 10 1 37163
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Wrzody hrabiego

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem jak wygląda pękniecie wrzodów ale to co nam zaprezentowano wczoraj przypominało bardziej narodziny 8 pasażera Nostromo.

fajnyborys

Prawda, scena, która miała chyba z założenia być wyjątkowo dramatyczna okazała się absurdalna i zabawna. Zamiast współczuć biednemu Robertowi wybuchłam śmiechem.

ocenił(a) serial na 10
missAnnaS

Serio? "Wybuchłaś" śmiechem na widok gwałtownego krwawienia z przewodu pokarmowego? Ciekawe, czy w realnym świecie też by Cię to aż tak bardzo bawiło. Albo taki udar - kiedy komuś pół twarzy się "rozmywa". To dopiero śmieszne.

Oshin

Może Cię zaskoczę, ale nie, nie śmieszą mnie ludzkie tragedie. Jednak porównując tę scenę ze wszystkimi innymi zgonami bohaterów czy choćby wojną, atak hrabiego wyszedł komicznie, bo w moim odczuciu nie pasowało to zupełnie do tego serialu. Nie bawi mnie choroba, a sposób jej ukazania w DA, tyle.

ocenił(a) serial na 10
missAnnaS

There's nowt so queer as folk.

Nawiasem, hrabia nie umarł. A tak właśnie może wyglądać pęknięcie wrzodu, nawet jeśli ktoś jest hrabią i mieszka we dworze.

ocenił(a) serial na 10
missAnnaS

Jak inaczej można zaprezentować perforacje wrzodu, pani doktor? :-D

ocenił(a) serial na 9
fajnyborys

Właśnie tak wygląda.

ocenił(a) serial na 10
NStudentka

Zgadzam się. Zostało to bardzo realnie przedstawione. Nie było się z czego śmiać.

fajnyborys

Gdzie mogę obejrzeć 5 odcinek?

ocenił(a) serial na 9
pacia212

A gdzie widziałaś poprzednie?

ocenił(a) serial na 7
pacia212

6 sezonów serialu jest na prime video (nie wiem tylko czy po polsku).

ocenił(a) serial na 10
fajnyborys

Genialny komentarz. Jak dla mnie wyglądało to przerażająco i aż mną wzdrygnęło. W każdym razie jeśli twórcy chcieli zaskoczyć widza i wprowadzić w dziwny nastrój, to im się udało.

Iri88

Mnie to też wystraszyło. Akurat jadłam obiad oglądając sobie serial i aż odłożyłam widelec z przerażenia. Nie pasowało mi to faktycznie trochę do tego serialu, ale przez moment przeleciało mi przez myśl, że go uśmiercą :(

ocenił(a) serial na 10
fajnyborys

A wystarczyło przed napisaniem komentarza zorientować się w temacie...

ocenił(a) serial na 9
fajnyborys

Cooo, w którym odcinku to było?? Widziałem wszystkie i nie było takiej sceny :o

ocenił(a) serial na 8
Kai_91

W ostatnim , albo przedostatnim 6-sezonu.

ocenił(a) serial na 9
fajnyborys

Boże ile kijów w tyłku mają ludzie odpowiadający na ten post. "Nic śmiesznego, nie było się z czego śmiać." Mam nadzieję, że zmówiliście paciorek przed snem za biednego hrabiego. Co za ludzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones