PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 157
ocen
8,2 10 1 477157
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Ten serial łączy wiele wspaniałych gatunków w spójną całość. Trzyma mnie cały czas w napięciu i rozbawia.

gallanonim2002

Nie wiem co wy macie z tym aspołecznych to przez ten opis według mnie House jest APATYCZNY a z byciem ASPOŁECZNYM nie ma wiele wspólnego ponieważ cały czas pracuje ze swoją załogą pracuje w dużym szpitalu nie widzę w nim żadnych zachowań aspołecznych to ,że ma tylko jednego przyjaciela nie znaczy ,że jest aspołeczny jak i to ,że unika kontaktu z pacjentami o niczym nie świadczy. W każdym razie ja tak myślę. Według mnie jakbym miał określić House'a jednym słowem było by to "apatyczny" w żadnym wypadku aspołeczny.

ocenił(a) serial na 8
WithoutNick

House, jak kiedyś mu powiedziano, nigdy nie leczy pacjentów widząc ich, robi to nie wiedząc jak wyglądają, kim są. I nie zwraca uwagi kim jest dana osoba i musi powiedzieć temu komuś coś bezczelnego. Są to cechy, które stawiają go jako osobę nie zdatną do życia w społeczeństwie, czyli jako osobą "aspołeczną".

gallanonim2002

Chyba mówisz o socjopacie osoba aspołeczna nie może pracować w grupie ani w środowisku z innymi ludźmi można go nazwać socjopatą ale na pewno nie aspołecznym. Leczy ludzi ciągle rozmawiając ze swoją ekipą i co najważniejsze Cuddy zawsze wiedziała ,że House potrzebuje ekipy ,żeby leczyć na max swoich możliwości do tego w większości przypadków i tak w końcu spotka się z pacjentem to ,że mu pociśnie czyni go bardziej socjopata bo nie respektuje podstawowych norm etycznych. Cały czas uczestniczy w życiu szpitala osoba aspołeczna wgl nie uczestniczy w życiu społecznym. Jest apatycznym socjopatą na pewno nie jest aspołeczny czekam na kontrargument.

ocenił(a) serial na 8
WithoutNick

On to po prostu to robi, bo jest do tego zmuszony przez Cuddy, naprawdę tego nie chce, ale nie ma wyboru, bo inaczej zostałby zwolniony.

gallanonim2002

Jemu najlepiej pracuje się w grupie i dobrze o tym wie:
-Odcinek w samolocie kazał 3 pasażerom grać członków swojej ekipy
-Kiedy był sam poprosił woźnego o pomoc dokładnie pamiętam jak pisał na tablicy przy nim i razem rozwiązywali problem
-W finale 6 sezonu naraża się i wspiera osobę wchodząc pod te gruzy osoba aspołeczna nigdy w życiu by czegoś takiego nie zrobiła
-W 4 sezonie zatrudnił o wiele więcej osób niż miał żeby zebrać ekipę i zajmował się nimi prawie cały sezon osoba aspołeczna nie siedziała by przed taką grupą i nie ogrywała by roli nauczyciela
-W 1 sezonie w przedostatnim odcinku House robi dokładnie to samo otwiera się przed całą salą ludzi i opowiada wiadomo jaką historię
Poza tym uczestniczy w życiu szpitala o czym już wspomniałem.
Przykładów jest dużo więcej. Nie jest aspołeczny bo aspołecznym jest ktoś kto nie jest pewien siebie i się po prostu boi i nie chcę uczestniczyć w życiu społecznym. House jest bardzo pewien siebie i jego odważne decyzje to potwierdzają. Nadal uważam ,że jest apatycznym socjopatą a opis serialu jest niewłaściwy.

ocenił(a) serial na 8
WithoutNick

On został zmuszony do tego, żeby mieć swoją ekipę. On tego nie chciał, ale Cuddy mu kazała, a on jej często ulega.

gallanonim2002

Chyba nie zrozumiałeś co właśnie napisałem...tylko przepisałeś swoją ostatnią wypowiedź...

WithoutNick

Poza tym chyba nie warto z tobą dyskutować skoro oceniłeś wiedźmina na pewno w niego nie grając na 1/10

ocenił(a) serial na 8
WithoutNick

Może lepiej dokładniej przeczytaj definicję słów takich jak "aspołeczny" i "socjopata"; a co do Wiedźmina to w niego grałem u znajomego i sobie przypomniałem, że nie lubię gier fantasy.

gallanonim2002

Odpowiedziałem na twoje argumenty a ty tylko powtórzyłeś swój nie skontrowałeś mnie w żaden sposób. Jestem pewien ,że gdyby w opisie było "acz apatyczny socjopata" w tytule twojego wpisu było by "Apatyczny Geniusz socjopata". Lepiej zostańmy przy swoich poglądach nie przekonałeś mnie ani ja ciebie. Bez odbioru.

WithoutNick

Jedno nie wyklucza drugiego. Bawicie się w internetowych psychologów, gdy tym czasem nie da się odróżnić zachowań socjopatycznych z aspołecznymi. Chyba, że ktoś korzysta jedynie z Wiki i stąd jego wiedza. Często jest to korelacja zachowań. Dodajcie do tego narcyzm, zespół Aspergera albo połączcie to wszystko razem + narkotyki. .

bemol33

Gdyby nie dało się odróżnić zachowań socjopatycznych od aspołecznych to na człowieka aspołecznego nie mówiło by się aspołeczny a na socjopatę socjopata bo po zachowaniach stwierdza się kto jest kim więc widzę ,że też lubisz się bawić w internetowego psychologa jak wszyscy. Od tego jest forum żeby podyskutować ale z tobą nie mam zamiaru. Bez odbioru, nie pozdrawiam.

WithoutNick

Hahaha, kultura wypowiedzi i wiedzy poraża.

ocenił(a) serial na 8
bemol33

Wiesz, chyba masz rację, House reprezentuje jedno i drugie, tylko, że tamten tego nie rozumie i stąd ta cała dyskusja.

gallanonim2002

Nigdy jeszcze nie oglądałam tego serialu i mam go cały czas w zamiarze, wolę zdecydowanie kryminały, nie wiem czy mi się spodoba a widzę,że wszyscy jednogłośnie daję wysokie noty.

TrefnaPanna

Spodoba ci się bo jest INNY niż wszystkie. House jest super specjalistą od najgorszych przypadków jest też uzależniony od Wikodinu i olewa ludzi. Jego zespół jest szkolony przez niego aby olewać system i np wkradać się do pokojów ludzi chorych ma ciekawe przypadki i na końcu zawsze znajdzie jakąś nietypową diagnozę. Jest też chamski i ordynarny. Normalnie mieszanka wybuchowa w dobrym tego słowa znaczeniu.

ocenił(a) serial na 9
gallanonim2002

bardzo jest dobrze zrobiony. House może irytować, ale grany jest przez świetnego aktora który pokazuje wielopoziomowość i złożoność postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones