PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 172
oceny
8,2 10 1 477172
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Sezon 1 odc.7 Czas 13:17
Erick do Housa - Dla czego mnie gnoisz ? House - Bo lubię, ostatnio jest gorzej ? Erick - Tak mi
się zdaje. House - To wyklucza rasizm, tydzień temu też byłeś czarny.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 1 odc.7 Czas 34:58
House do Allison - Co jest ? Allison - Kalibruję wirówkę. House - Obróć się.___ hmm nieskalibrowana wirówka to smutny widok, mnie też chce się płakać.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 1 odc.8 Czas 30:28
House do napalonej starzej pani - Nadmierne pobudzenie ośrodka przyjemności seksualnej w mózgu przez krętki jest kiepską podstawą związku, sprawdziłem to.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 1 odc.14

Polecam sobie przypomnieć początek tego odcinka :)

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 1 odc.14 Czas 8.33

House do Niemowy - Za kilka dni będzie można zobaczyć co rośnie w gardle pana syna. Dzieciak - Tata nie mówi, miał operację kolana i od tamtej pory nie mówi. House - Aha, to się zdarza, szczególnie przy operacjach tak blisko strun głosowych.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 3 odc.19 Czas 34.01

House do Małej dziewczynki - Masz włosy w sekretnym miejscu ? Dziewczynka - Panno Jane !

Ale jak to jest nakręcone, można się popłakać ze śmiechu, polecam przypomnieć sobie ten odcinek.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 3 odc.22
Jak House naćpał Wilsona amfetaminą myślałem że pęknę :D

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 6 odc.11

Polecam sobie przypomnieć cały, kurcze jak House udawał geja żeby odbić Wilsonowi upatrzoną sąsiadkę, kiedy Wilson oświadcza się Housowi można paść ze śmiechu :D

użytkownik usunięty
killerek132

obrażaj pacjentów ile chcesz, ale wtykanie przedmiotów w odbyt to już napaść sezon 3, odc. 5




killerek132

1x22
Cuddy: I want to run something by you.
House: I will not have sex with you! Not again! Miserable, that first time. All that desperate, administrative need.

killerek132

Cuddy: You're convinced your patient is dying and you want to waste your time with a sex fantasy?!
House: Don't blame me, blame my gender. 4x15

killerek132

House: Ma pani pasożyta
Pacjentka: Ale jak to możliwe? tasiemiec? Czy to da się leczyć?
House" Owszem ale tylko przez pierwszy miesiąc później usuwanie jest nielegalne.
Pacjentka: Ale jak to możliwe?
House: Wie pani większość ludzi przywiązuje się do swoich pasozytów. Karmi je, ubiera a później pozwala bawić się z innymi pasożytami.

ocenił(a) serial na 10
vilee

buehehe pamiętam to, myślałem że pęknę !

killerek132

mój faworyt :D

ocenił(a) serial na 7
vilee

:D

ocenił(a) serial na 9
vilee

Pamiętny tekst. Myślałem, że nie wyrobię ze śmiechu :D.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Sezon 4 gdy House kazal stażystom przynieść majtki Cuddy.
House:"Oh my God!", kiedy Lisa schyla się by podać mu tabletki.

Ala19

hilarious

killerek132

-Ta miła pani to Dr. Lisa Cudyy zarządza całym szpitalem więc nie ma czasu Wami się zajmować . Jestem uznanym diagnostą , specjalistą od chorób zakaźnych i nefrologii. Jako jedyny z tutejszych lekarzy pracuje w przychodni wbrew woli. Ale bez obaw bo w większości z Was wyleczyła by małpa z fiolką Ibuprofenu. Przy okazji jeśli mnie bardzo wkurzycie mogę sięgnąć po to (sięga do kieszeni) to Vicoldin mój Wam go nie dam ! Nie jestem lekomanem, walczę z bólem. Choć kto wie może się mylę bo jestem zbyt naćpany . Są chętni do mnie ? (nikt się nie zgłosił) A kto woli zaczekać na kolegów ? (wszyscy podnieśli ręce) Będę w jedynce jakby ktoś zmienił zdanie.
Nie wiem który to był sezon.

ocenił(a) serial na 10
FC_BM

Pierwszy ;)

killerek132

A konkretny odcinek ?

ocenił(a) serial na 10
zielupwa

One day, One room.

ocenił(a) serial na 10
Luukasz

bardzo dobry odcinek.

ocenił(a) serial na 10
DjGazeR

Wiem;)

ocenił(a) serial na 9
FC_BM

i jeszcze tak oczy wytrzeszcza jak mówi te swoje; "może jestem zbyt naćpany". ta mina robi wszystko ;p

ocenił(a) serial na 9
FC_BM

Pierwszy, sezon, 3 lub 4 odcinek. Powtarzam wszystkie od 1 sezonu, bo nie pamiętam, gdzie skończyłam dawno temu

killerek132

Dr Chase: Tu jest małe wygięcie. Łuk do góry.
Dr House: Zgadujesz?
Dr Chase: Tak.
Dr House: Szkoda, bo masz rację.
Dr Foreman: Pewnie się tylko poruszył. Nikt nie leży całkiem nieruchomo przez cały rezonans.
Dr House: Tak, na pewno się zniecierpliwił i przesunął jedną półkulę mózgową do bardziej wygodnej pozycji.


Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy


Dr House: Masz alergię. Można ją kontrolować przez antyseptyki. Bierz pigułkę dziennie.
Mandy: Pigułki?
Dr House: Nie lubisz połykać? Nie dziwi mnie to. Zapomnij o pigułkach, dam ci spray do nosa.
Mandy: Steroidy? Może mi pan dać coś innego?
Dr House: Cóż, jeśli mieszkasz nad rzeką, polecam worek.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

po obejrzeniu wszystkich sezonow najbardziej zapadla mi w pamiec jedna scena, kiedy to wilson wzywal ludzi do siebie na sale i czytal z listy nazwiska a tu nagle "mr hitler..??", takie spojrzenie na housa w stylu wtf, "really?" - usmialem sie z tego niesamowicie ;D wie ktos moze ktory to byl odcinek?

ocenił(a) serial na 10
diz4ster

oj drobna pomylka, juz mam to!

Dr. Taub: Mr. Takayama.
Dr. House: Yes. I'm really happy with what the last guy did with my eyes. But why would broad-spectrum antibiotics fail to work on meningococcemia?
Dr. Taub: If you'll excuse me, I've got a real patient. Mister... Hitler. Really.
Dr. House: Had to do something to amuse myself while your receptionist fought with her boyfriend.

6x7

użytkownik usunięty
diz4ster

świetne

ocenił(a) serial na 10
diz4ster

ja właśnie dla tego oglądam od nowa 2 raz, miałem pół roku przerwy i postanowiłem sobie przypomnieć, i muszę powiedzieć że opłaca się po pierwszym sezonie, wiele rzeczy się zapomina :)

killerek132

ja tak samo, obejrzałem wszystkie 8 sezonów a teraz znowu oglądam, jestem przy 4 , odcinek Willsons Heart, jutro sobie, a właściwie dziś, obejrzę ;)

ocenił(a) serial na 10
geralt2622

Sez. VI, odc. 1–2, Złamany

Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne.

killerek132

" nie złamali mnie, jestem złamany"

killerek132

rozczarowanie to gniew dla mięczaków...

killerek132

Foreman: Pacjent może mieć PFO.
House: Było jasne, że strzelisz w problemy moczowe.
Foreman: PFO to schorzenie serca.
House: Tak? Więc jasne jest, że nie będziesz podejrzewał problemów z moczem. Tak Cię zawstydzają twoje stare problemy moczowe, że nie tkniesz tego tematu.
Foreman: ?
House: Dajże spokój. Nocowałeś u Bobby'ego Samsona...
Foreman: Nie zmoczyłem łóżka, rozlałem napój.
House: Nie wierzymy w to, Eric. Nigdy w to nie wierzyliśmy. /sezon VI/

ocenił(a) serial na 10
killerek132

13 do Wilsona: nie obawiaj się.

Kasjerka do Wilsona: Nie obawiaj się wydałam co do grosza
Wilson:Ok
Chase: Cześć
Wilosn:Potrzebuje czegoś na House'a
Chase: Poproś o pomoc nimfy miłości. :D
6x14 Private Lives

killerek132

http://demotywatory.pl/3878220/House-MD Tylko nwm który odcinek, a tak przy okazji, powiedzcie który to odcinek i który odcinek tego cytaty co FC BM dał tutaj wyżej :)

ocenił(a) serial na 9
killerek132

Kiedy jego trójka podopiecznych nie chciała pozwolić zrobić mu zastrzyku wbrew woli pacjenta i zagrodzili mu do niego dostęp, zwraca się do żony pacjenta;
- o, trójka muszkieterów. Ty bierz czarnego, ja dziewczynę, a kangur sam ucieknie ze strachu.
s01e21

ocenił(a) serial na 10
ganesa

No właśnie :D
House, dupek, sukinsyn i tak dalej...
Jak by go nie nazwać nigdy nie można mu zarzucić np. że jest rasistą, często powtarzał że nie chodzi o rase tylko sposób myślenia, nie dbał o takie szczegóły jak rasa.
Teraz mi się przypomniało jak chyba w piątym sezonie kompletuje załogę bo Wilson go z Caddy zmusił.
Rząd A do zwolnienia - Ci wychodzą a House do trzynastki
Przepraszam byłaś w rzędzie A ? - Tak
Stoi przy Caddi - Przepraszam szefowa zarzuca mi losowość wyboru - Rząd A wraca, rząd B zwalniam :D

ocenił(a) serial na 9
killerek132

hause próbuje wykręcić się od kolacji z rodzicami i prosi Cuddy o wymówkę:
- daj mi pretekst, żeby się wykręcić to powiem kto rozpuścił plotkę, że jesteś transseksualistą
- nie ma takiej plotki
- ale będzie, chyba że mnie wybronisz przed kolacją
s02e05

ocenił(a) serial na 10
killerek132

Odcinek 11 sezonu 6-tego:
Dr Chase: zyska dzień, może dwa
Dr House: udawaj zegar reszta będzie lekarzami
W ang wersji brzmi to dużo lepiej bo reakcja House'a jest o wiele bardziej komiczna, polskie tłumaczenie tego komizmu już nie oddało...

killerek132

aż dziwne, że nie ma tutaj jeszcze tego cytatu jak wpada Cameron, Chase i Foreman i Cameron mówi:
-mamy krwawienie z odbytu
a house odpowiada:
-wszyscy?

ocenił(a) serial na 10
killerek132

S01E11
Wilson i House
- Jest ładna, dlatego musi być dziwką? Co to za żałosna logika?
- Zazdrości i żalu, że w liceum byłem prawiczkiem.
(...)
- Jest piękna.
- Mam się zgodzić, bo jest piękna. Co to za żałosna logika?
- Zazdrości i żalu, że jestem żonaty.

S01E12
House i pacjent na korytarzu w przychodni
- W czym problem?
- Nie mogę wyjąć szkieł kontaktowych.
- Nie masz szkieł kontaktowych.
- Mam czerwone oczy!
- Bo chciałeś wydłubać rogówki.

House do Wilsona, bo pokazaniu biletów na zlot Ciężarówek Potworów.
- Po zobaczeniu czegoś takiego możemy umierać.

Żona bejsbolisty i House
- Niech pan znajdzie inne rozwiązanie.
- Skoczę do siebie. Mam je w innych spodniach.

Ogólnie jest tego mnóstwo, nieraz kilka na odcinek i trzeba by było oglądać ze smartfonem przy sobie i notować. Czego z lenistwa niestety nie zrobię.

ocenił(a) serial na 10
killerek132

To mnie rozpieprzyło. S02E09 - Deception:
House przyjmuje pacjentkę, która nie chce zajść w ciążę, ale jej mąż nie lubi gumek, więc stosuje dopochwowo galaretkę. House mówi jej, że ma alergię i trzeba zrobić wymaz, a ona pokazuje mu próbkę. Galaretki. Następuje dialog:
- Ok. To problem neurologiczny.
- Coś nie tak z moim mózgiem?
- O, tak. Bardzo. Zakryj się. Mam już wszystko.
(...)
- Przepiszę ci antybiotyk. Jakiś czas nie uprawiaj seksu.
- Jak długo?
- Dla dobra gatunku, do końca życia.

LukaszJarosz25

Dobre. Cos jeszcze? Fajny watek.

killerek132

Forman: Facet nie mówi!
House: i tak by pewnie kłamał.
se2o10

ocenił(a) serial na 10
killerek132

S01E05: "Damned If You Do" (Tytuł polski: "Kara boska" - z Elisabeth Mitchell jako zakonnicą)

Wilson: - Jak Ci poszło?
House: - Siedzi w niej Bóg, to gorsze od raka.
Wilson: - Może jest uczulona na Boga ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones