PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94334}

Dragon Ball

8,3 63 953
oceny
8,3 10 1 63953
8,3 3
oceny krytyków
Dragon Ball
powrót do forum serialu Dragon Ball

Całkiem fajne.

ocenił(a) serial na 9

Wczoraj udało mi się to skończyć i stwierdzam, że całkiem fajnie się to oglądało. W prawdzie pierwsze odcinki były średnie, ale im dalej tym lepiej.
Daję więc 8 + 1 za sage o Piccolo i nie pozostaje mi nic innego, jak w wolnej chwili wziąć się za Z'ke :)

użytkownik usunięty
CHA0S_Shadow

ciesze sie że ; pierwsza seria db ci sie spodobała,po serii dbz proponuje ci obejrzeć db super .

ocenił(a) serial na 9

Dzięki ^^ W prawdzie planowałam obejrzeć GT (tak wiem, że ta seria jest niekanoniczna, ale naprawdę spodobała mi się grafika i opening do tej serii) ale po wszystkich tych negatywnych komentarzach fanów, raczej sobie odpuszczę i przejdę od razu do Super.

użytkownik usunięty
CHA0S_Shadow

seria db super ma miejsce po pokonaniu kid buu.

ocenił(a) serial na 9
CHA0S_Shadow

CHAOS mega zazdroszcze Ci ze zetka przed tobą!

ocenił(a) serial na 10
CHA0S_Shadow

I jak obejrzałeś zetke ?

Gokussb

Wiem że nie na temat ale mam pytanie: pamięta ktoś taki serial,co leciał na TVN albo TVN 7(wtedy jeszcze RTL 7) też chyba było to anime, niestety pamiętam tylko tyle że w czasie openingu taki chłopak z długimi białymi włosami siedział na koniu i machał do widowni a zaraz po nim pojawiała się urocza rudowłosa dziewczynka.Wlasnie ona zachwyciła mnie najbardziej.Na pewno ten serial był emitowany w tym samym czasie co Dragon Ball (2000-2002) jeżeli komuś coś zaświta niech się tu odezwie.
Z góry dziękuję za odpowiedź:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones