PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 185
ocen
8,4 10 1 30185
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Świetne Anime

ocenił(a) serial na 10

Na początku uważałem ze to kolejne Anime, niczym nie wyróżniające się. Jednak już po obejrzeniu 1 odcinka mogę zapisać to Anime do moich ulubionych; ). Wspaniała kreska, humor ogólnie nic tylko wejść w Świat braci Erlic. Postacie nietuzinkowe, każda o swoim charakterze i to co najlepsze nie ma widocznego podziału na złych i dobrych. Polecam również wersję z 2003 która również jest świetna.

Darthchop

ba :D najlepsze anime <3

ocenił(a) serial na 7
Darthchop

Wersja z 2003 jest zdecydowanie słabsza, gdyż zawiera elementy nie przedstawione w mandze, a po połowie serii twórcy już w ogóle nie wzorują się na pierwowzorze. Widać wyraźnie, że się pogubili w fabule.

ocenił(a) serial na 10
ZupkaChinska

Zupa - Sorry ale większej bzdury nie czytałem

ocenił(a) serial na 7
BioHay

Takie jest moje zdanie. Za każdym razem gdy robili coś "po swojemu" seria stawała się mniej interesująca. Widać było, że robił to kto inny. A większość serii i tak jest taka sama, tylko technicznie słabsza 2003, pewnie ze względu na to, że jest starsza.

ocenił(a) serial na 6
ZupkaChinska

Fma z 2003 jest niesamowite :) Nawet homonculusy nie są tak płaskie jak tu.
Np. Sloth, Wrath, Lust i Envy :)

ocenił(a) serial na 5
Kakkei

Hmm, może kiedyś obejrzę. Bo Brotherhood to stężenie rzeczy, których nienawidzę w anime. Podobały mi się tak naprawdę chyba tylko ręcznie rysowane tła, które były naprawdę nieziemskie i ostatnie 10 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones