PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95798}

Gunnm

7,1 1 061
ocen
7,1 10 1 1061
Gunnm
powrót do forum serialu Gunnm

ma potencjał

ocenił(a) serial na 6

Widać, że anime ma potencjał tylko jak ktoś zauważył jest "wyrwane" z kontekstu. Nie
sprawdza się jako całość. Z tego powodu ocena tylko 6/10.
Klimat, historia jak i kreska są w porządku a czasami nawet bardzo dobre. Jeżeli Cameron
kiedyś w końcu sfilmuje to anime/mangę to mam nadzieję, że nie spieprzy roboty (a zdarza
mu się rzadko ;) i wyjdzie godny podziwu film sci-fiction. Nie dziwię się mu też, że zauważył
potencjał w tej historii.
Teraz by wypadało przeczytać mangę bo anime narobiło tylko smaku ;) ogólnie polecam
miłośniko anime i cyberpunk'u.

michael323

Właśnie, czegoś mi brakowało w tej anime, chociaż mnie ona bardziej urzekła niż Ciebie. Nie szkodzi. Każdy ma inny gust, jak i prawo do własnej oceny. Ale fakt faktem - żałuję bardzo, że tylko dwa odcinki. Nie pozostaje nic innego, jak tylko gdzieś w sieci poszukać mangi. Mam nadzieję, że dobra. Znalazłeś może gdzieś, najlepiej w języku polskim?

Jednak mimo tego wszystkiego. Chciałbym, aby ktoś się skusił i jednak stworzył pełną serię anime. I fajnie, że akurat ktoś pokroju Camerona zabrał się na przełożenie taj historii na duży ekran. Klimat w Gunnm jest podobnie mroczny, jak w Terminatorze. A może nawet i bardziej.

ocenił(a) serial na 6
wilczekstepowy

Z tego co wiem to manga została oficjalnie wydana w Polsce, więc w naszym ojczystym języku w internecie nie znajdziesz.

michael323

Właśnie, jest problem. Na peb znalazłem jedynie po angielsku...

michael323

Mam nadzieję, że przeczytasz, to 8 lat później od Twojego wpisu. Pewnie już wiesz, ale film wyszedł i
jest dobry :)

ocenił(a) serial na 6
chronoepc

Tak w końcu wyszedł i jest dobry. Chyba tak pierwszy dobry film aktorski na podstawie mangi.

michael323

co prawda Cameron jest "tylko" producentem i scenarzystą ale nie zmienia faktu, że słowa dotrzymał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones