PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 681
ocen
8,3 10 1 169681
8,0 18
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

i wszystko poszło z wiatrem jak domek z kart

doob

Przynajmniej nie będzie spadku formy. Większość i tak narzekała na piąty sezon.

DziurawaMarysia

Kolejne osoby oskarżają Franka. Nie wierzę, że następny sezon odbędzie się z jego udziałem. Albo zaczną kręcić od nowa albo kolejnego sezonu w ogóle nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
golleador

Postać Franka Underwooda zeszła na dalszy plan gdzieś na przestrzeni 3-4 sezonu, zaś jego znaczenie w 5 sezonie było marginalne. Co za tym idzie, czy ewentualne pozbycie się FU w jakimkolwiek stopniu zaburzy dynamikę HoC? Bynajmniej. Oddanie serialu w ręce Claire wydaje się rozsądną decyzją. Z jednej strony Netflix zerwie ze Spaceyem, a z drugiej zachowają swój flagowy tytuł, który spokojnie będą mogli pociągnąć kolejne dwa, a może nawet trzy sezony.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

Hoc bez Franka nie ma prawa bytu

ocenił(a) serial na 10
Piotrek14

Nie przesadzajmy. Frank był świetną postacią, która nadała kształt HoC niemniej jego znaczenie fabularne dla toczącej się obecnie gry politycznej jest niewielkie. Ustąpił miejsca Claire, która bez większych problemów przejęła pałeczkę.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

Przejąć przejęła ale bez tak charyzmatycznej postaci seriali straci i to dużo.

ocenił(a) serial na 7
Piotrek14

Co ty gadasz chłopie to tak jak byś pisał że Breaking Bad mogło by się toczyć dalej powiedzmy tam od 4 sezonu bez Waltera. Przecież to kpina by była syf i mogiła

ocenił(a) serial na 7
Piotrek14

Dokładnie – Hoc bez Franka nie ma prawa bytu! Już przecież 5 sezon mocno kulał, nawet z Frankiem. Lepiej by było zakończyć produkcję na tym właśnie sezonie, niż wysadzić w powietrze tak dobry tytuł jakimś miszmaszem z Claire jako głównej postaci.

ocenił(a) serial na 9
albatron

Potwierdzam, HoC bez Franka po prostu nie ma sensu.

ocenił(a) serial na 7
Siguardo

ale oni wolą w to brnąć i się ośmieszyć ehh mam nadzieję że na tym sezonie stracą finansowo łby odpowiedzialne za decyzję o pozbyciu się Kevina z serialu i ciągnięciu tego wszystkiego dalej bez postaci Franka. 200 razy lepszy byłby w tym konkretnym przypadku jak juz pisałem CANCEL a nie ten śmieszny półśrodek jaki obrali

ocenił(a) serial na 10
mordarg

O jakimś ośmieszaniu Ty mówisz. Netflix odsuwając od siebie Spaceya i stawiając w centrum Robin Wright, nie tylko zyskał wizerunkowo ale dostał możliwość pociągnięcia swojego flagowego serialu przez kolejny sezon. Naprawdę uważasz, że w świetle kontrowersji jaka narosła wokół Kevina, kolejny sezon HoC z nim w roli głównej miały jakikolwiek sens? Z czysto marketingowego i finansowego punktu widzenia? Bądźmy poważni.

ocenił(a) serial na 7
DziurawaMarysia

Piąty nawet nie był taki strasznie zły, pierwszy i drugi to była rewelacja, w trzecim przyszła kupa ciągnięta w czwartym na siłę, a ten piąty i ostatni był zwyczajnie już taki sobie, ale lepszy od tych dwóch. Ostatni - bo i tak nie byłem zbytnio ciekaw co dalej, ale po tym co się poprawnie odpitoliło, to szóstego nie dotknę.

ocenił(a) serial na 7
doob

To ja już wolę cancel niż jakieś uśmiercanie Franka offscreenowo

mordarg

Też tak myślę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
BartasBartas

do tego służy internet buraku. Do wyrażania SWOICH opinii. Przykre że nikt cie jeszcze tego nie nauczył i plujesz jadem na prawo i lewo w paskudny sposób.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
BartasBartas

sprowadzasz rozmowę do poziomu rynsztoku ?? Goń się trollu szukaj podobnych sobie i się z nimi wyzywaj chamie. Ja ci nie mam nic do powiedzenia

ocenił(a) serial na 7
doob

Bardzo wątpliwe, iż twórcom uda się znaleźć interesujące zakończenie bez postaci Franka Underwooda. Koniec 5. sezonu jest mniej więcej taki, iż były prezydent będzie szukał zemsty wobec swojej żony, która nie dotrzymała słowa i nie udzieliła mu prawa łaski. Wraz z tą postacią zniknął właściwie główny wątek serialu. Ciąg dalszy będzie najprawdopodobniej rozczarowujący.

ocenił(a) serial na 7
Mr. President1

ja nie zamierzam oglądać a nawet jeśli to na pewno nie przez netflixa żeby odczuli głupotę swojej decyzji chamy chociażby poprzez golądalność - mam nadzieję że troche osób postąpi tak jak ja . Wydawać wyroki na nieskazanego przez sąd mężczyznę na podstawie pomówień -tak tylko szmaty postępują . Poza tym co do samej decyzji to zawsze będe mówił to tak jakby z Breaking Bad w 4 sezonie wywalić offscreenowo Walta i zastąpić go jego żoną żeby ona teraz gotowała metę. No kuzwa oglądalibyśie cos takiego ??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
BartasBartas

poklepywanie kogoś po tyłku porównujesz do
gwałtu i zabójstw kilkunastoletnich chłopców? niezła logika.

ocenił(a) serial na 5
diogdaily

Dopisałeś sobie widze historie żeby mieć w głowie wspaniały obraz swojego ulubionego aktora - niezła logika.

Pewnie sobie myślisz:
"Tam się nic nie stało, klepnął kogoś po tyłku a wszyscy przez tę poprawność polityczną się do niego przyczepiają."

Otóż nie. To nie było klepnięcie po tyłku. Wczytaj się w sprawe. Jest gwałt.
Gość jest zwyrolem jak trynkiewicz.

ocenił(a) serial na 8
BartasBartas

gdzie jest gwałt? źródło poproszę.

ocenił(a) serial na 5
diogdaily

Poszukaj sobie sam roszczeniowy dzieciaku. Tylko daj i daj.

Mama poda śniadanie, zrobi pranie a ktoś w internecie mi przedstawi dowody że będe musiał tylko kliknąć.

ocenił(a) serial na 8
BartasBartas

uwielbiam takie merytoryczne dyskusje w necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones