PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785077}
4,6 4 542
oceny
4,6 10 1 4542
Inhumans
powrót do forum serialu Inhumans

anulacja

ocenił(a) serial na 6

Serial zostal anulowany po 1 sezonie. Liczylam, ze dadza im druga szanse z nowym showrunnerem ale widocznie bledow Scotta Bucka nie da sie naprawic.

Zrodlo
http://comicbook.com/marvel/2018/05/11/inhumans-abc-canceled/

ocenił(a) serial na 4
keteek

I bardzo dobrze ten serial to totalne dno,liczyłam na pojawienie się Quake to by nadało sensu fabule.Chodzą pogłoski że i Agentów mają skasować oby nie bo obecny sezon jest świetny.

ocenił(a) serial na 6
basiula9

Byly pogloski, ze w 2 sezonie chcieli bardziej skupic sie na istnieniu Nuhumans (Quake, Ms Marvel, Inferno i inni tacy) ale skoro serial anulowali to juz sie nie dowiemy. Wiem, ze wielu liczylo na Nuhumans juz w 1 sezonie ale dla mnie to bylo od poczatku jasne, ze w 1 sezonie skupia sie na Inhumans i rodzinie krolewskiej, chociaz nie powiem, ze nie bo liczylam na jakies cameo Quake i Agents of Shield na koncu 1 sezonu. Ten serial to zmarnowany potencjal, tak to jest kiedy sadza sie showrunnera, ktory niszczy wszystko na stolku tak wielkiego projektu.

keteek

Ktokolwiek by czekał na kolejny sezon tego czegoś?

ocenił(a) serial na 6
yvonneD

Pod warunkiem, ze wywaliliby Bucka na zbity pysk, zatrudnili jakies ogarnietego showrunnera i postaraliby sie naprawic chociaz czesc bledow jakie popelnili to ja. ;) Na Twiterze nawet jakas petycja krazy. :P

keteek

Nic się nie traci pomijając ten serial w MCU. Agenci są wielokrotnie lepsi.

ocenił(a) serial na 6
RadoslawKamil

Calkowicie sie zgadzam.
Szkoda mi po prostu tych postaci, cala rodzina krolewska ma tak wielki potencjal i tyle ciekawych historii za soba w komiksach. Lepiej byloby gdyby wcale nie robili tego serialu i by poczekali kilka lat dluzej na film. Swoja droga ciekawe jak to jest mozliwe, ze Straznicy Galaktyki dostali film (juz nawet dwa), a Inhumans zdegradowano do serialu. :P

keteek

Seria filmów z wysokim budżetem o Inhumansach miałaby większy sens i mogło być z tego coś lepszego niż serie X-man. Trochę szkoda potęncjału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones