PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785077}
4,6 4 542
oceny
4,6 10 1 4542
Inhumans
powrót do forum serialu Inhumans

w prawdzie byl juz ten temat ale byl na forum filmu Inhumans, a teraz mamy serial wiec post zostal usuniety wraz z cala strona dotyczaca filmu wiec podam te wazniejsze informacje jeszcze raz, a jesli ktos ma cos nowego nie smialo pisze ;)

ocenił(a) serial na 6
keteek

obsada- na filmwebie pojawi sie zapewne jak zwykle na chwile przed premiera :P
rodzina krolewska
Anson Mount - Black Bolt
Serinda Swan - Medusa
Iwan Rheon - Maximus
Isabelle Cornish - Crystal
Eme Ikwuakor - Gorgon
Ken Leung - Karnak
Mike Moh - Triton
Lockjaw bedzie zrobiony calkowicie za pomoca CGI
Sonya Balmores - Auran
Ellen Woglom
Michael Buie
Tanya Clarke
Lofton Shaw - mlody Black Bolt

zdjecia trwaja na Hawajach

1 sezon bedzie liczyl 8 odcinkow, premiera 2 pierwszych odcinkow odbedzie sie 26 wrzesnia w kinach IMAX, a pozostale zostana wyemitowane 2 tygodnie pozniej przez stacje ABC- jest to pierwszy serial w historii, ktory powstaje przy wspolpracy z kinami IMAX, totez daje widok na to jak wielki to projekt

logo https://twitter.com/Marvel/status/846066423160082432
pierwszy plakat https://twitter.com/Marvel/status/859422729832988674

ocenił(a) serial na 6
keteek

pierwsze oficjalne zdjecie rodziny krolewskiej
https://ewedit.files.wordpress.com/2017/05/000254980hr.jpg?w=2700&resize=750%2C5 00
brakuje tylko Tritona ale pewnie nie chcieli tak szybko zdradzac jak bedzie wygladalo CGI, nogi Gorgona tez slabo widac, troche niepokoja mnie wlosy Medusy- wygladaja troche sztucznie, jak peruka

ocenił(a) serial na 6
keteek

pierwszy teaser
https://www.youtube.com/watch?v=YP9lmvrFqWM

keteek

Pierwsze zapowiedzi potwierdzają jedynie, że superbohatera spotkasz w kinie, w telewizji raczej cosplayowca

ocenił(a) serial na 6
katedra

No nie powiem, marnie te stroje wygladaja, u kazdego cos mi sie nie podoba, najlepiej to chyba Crystal i Gorgon wygladaja, a najgorzej Medusa i Black Bolt. Na szczescie caly czas w tych strojach nie beda biegac, pewnie i tak dostana kolejny sezon wiec licze na to, ze wtedy poprawia te stroje i zmienia showrunnera bo od Scotta Bucka to raczej nie dobrego nie moze wyjsc. Marvel potrafi zrobic dobre stroje w serialach telewizyjnych, moze nie sa rewelacyjne ale nie oszukujmy sie stroje w MCU czy to w serialach czy to w filmach nie sa rewelacyjne, niektore sa swietne, niektore tylko dobre ale z wygladem rodziny krolewskiej wyszlo im to slabo. W serialach mamy tez bardzo dobre stwoje- Daredevil, Quake, Ghost Rider, nawet Hive. Stroje Elektry i Mockingbird srednio mi sie podobaja.

keteek

Zwykle jednak z niska jakością kostiumów idzie podejście na tzw. bidę. Czyli finalnie widzowie dostają serial saj faj z logiem Marvela. Jedyne co go wyróżni to moce głównych bohaterów i ich przeciwnicy, bo zwykle schematy fabularne z romansami, zdradami, spiskami i akcją są robione na jedno kopyto.

keteek

Rzeczywiście, najlepiej wygląda strój Crystal. Finezyjny, ale stonowany. I fryzura pomysłowa. Można było to przewidzieć, lepiej od stylistów dużo nie wymagać. Black Bolt jest zupełnie inny niż w komiksie. Meduza wygląda wyjątkowo głupio. A przecież w tej postaci chodzi o włosy... Żenada. Ech, ile bym dał, by obejrzeć taką seksbombę z burzą naturalnych rudych włosów jak w komiksie. Artyści postawili poprzeczkę naprawdę wysoko. Wystarczyło dobrać dobrą aktorkę i speca od mody, ale nie, musieli to koncertowo schrzanić.

ocenił(a) serial na 6
Lucas207

Inhumans to jest wykonalny material ale na film. Zrobic pelne na CGI 2h a 7h to nieporownywalne koszty. Spojrz na takich Straznikow Galaktyki tam jest wszystko krecone na green screenie, a Groot i Rocket sa zrobieni calkowicie komputerowo. Gdyby to byl film albo gdyby Medusa bylaby jedyna postacia wymygajaca CGI to z pewnoscia przez caly czas mielibysmy jej wlosy w ruchu, a tak przez wiekszosc czasu jej wlosy beda sie nie ruszac. U Gorgona wystarczy, ze beda sprytnie ustawiac kamere zeby nie pokazywac go od pasa w dol i kasa zaoszczedzona, u Medusy tak nie moga.

keteek

No tak, ale mi chodziło o naturalne włosy (lub naturalnie wyglądającą perukę) plus CGI w kilku scenach, gdzie pokazuje swoje wyjątkowe umiejętności. To da się zrobić sprytnie za niewielkie pieniądze. W ogóle powinna mieć jakieś bardziej finezyjne loki, tak aby jej fryzura przyciągała wzrok i budziła zazdrość u innych dam. Niestety ogólna koncepcja jej wyglądu razi i przypomina bardziej jakąś atrapę z cyrku niż żywą kobietę.

ocenił(a) serial na 6
Lucas207

Zgadzam sie, plus ciagle lice na to, ze w ruchu bedzie to lepiej wygladac. Pamietam jak Agents of Shield opublikowali pierwsze oficjalne zdjecie Ghost Ridera- nie bylo az tak zle jak w przypadku Medusy ale bylo... srednio. Kiedy wyszedl odcinek i pokazali transformacje to bylo WOW. Wiec poczekam na trailer, na pewno w jakims pokaza wlosy kiedy Medusa sie przemieszcza. Z tymi lokami to tez racja, ladniej by to wygladalo i bardziej naturalnie ale nawet kolor tych wlosow taki sztuczny- miec rude wlosy to nie znaczy miec pomaranczowe, ten rudy Medusy w komiksach to wpadal w taka bardziej czerwien.

keteek

W internetach jest masa zdjęć tej aktorki wybranej do tej roli, i najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ona ma naprawdę ładne naturalne włosy. http://ew.com/tv/2017/03/01/inhumans-serinda-swan-medusa/

ocenił(a) serial na 6
Lucas207

Nom, wystarczyloby przefarbowac na taki rudy wpadajacy w czerwien i zrobic doczepki i wygladaloby to o niebo lepiej niz ta sztuczna peruka.

ocenił(a) serial na 6
keteek

pora emisji- Inhumans beda emitowani od ostatniego tygodnia wrzesnia w piatki o 21

ocenił(a) serial na 6
keteek

tydzien temu ABC na Upfronts pokazalo trailer Inhumans, dziwne ze jeszcze nie trafil do sieci ale wycieklo pare zdjec z trailera i pierwszy look na Lockjawa
http://www.spoilertv.com/2017/05/inhumans-leaked-upfronts-promo.html zdjecia
https://www.youtube.com/watch?v=JjJQEOXRrLA Lockjaw

ocenił(a) serial na 6
keteek

ukazal sie oficjalny zwiastun
jakie wrazenia?
ciesze sie, ze zostawili Attilan na Ksiezycu, otoczenie wyglada bardzo dobrze, sala tronowa tez bardzo mi sie podoba, dalej wlosy Medusy wygladaja slabo ale pewnie w akcji beda wygladac o wiele lepiej

ocenił(a) serial na 3
keteek

Nie wygląda to dobrze. Stroje wyglądają naprawdę słabo, a już najgorzej z nich wszystkich prezentuje się Triton. Jeśli chodzi o same postacie to najlepjej wypada Iwan Rheon w roli Maximusa. Innych bohaterów jest mało w tym trailerze i póki co tylko w nim pokładam jakiekolwiek nadzieje. W dodatku showrunnerem jest Scott Buck, koleś od Iron Fista i dlatego jeszcze bardziej się boję się o ten serial.

ocenił(a) serial na 6
filmomaniak444

Stroje nie sa zbyt dobre ale pociesza mnie w tym fakt, ze to tylko zwykle ubrania, ktore beda zapewne codziennie zmieniac, ciekawia mniej ich stroje bojowe. U Tritona to wlasciwie nie podoba mi sie tylko jego kolor, powinien byc bardziej zielony, a tu taka wyblakla zielen, luski gdyby byly troche bardziej zauwazalne to byloby lepiej ale nie bede sie tego czepiac (jest dosc zakryty wiec przypuszczam, ze pewnie na klacie mu zrobili jakies luski i chociaz na troche pokaza). Co do obsady to faktycznie Ivan jako Maximus udal im sie (to chyba 3 serial jaki ogladam z tym kolesiem i wszedzie takich szalencow gra :P az sobie obejrzalam z nim pare wywiadow zeby sprawdzic czy on moze z realu nie jest tez troche szalony, a tu szok- milutki i slodziutki :P). Wlasnie - Scott Buck - to jest jedyne co moze zepsuc ten serial, jak dla mnie koles nie sprosta zadaniu zrobienia kosmicznej wersji Gry o Tron, a jeszcze ta jego dziwna mentalnosc zeby usuwac wszystko co dziwne ze seriali superhero - to jak dla mnie glownie poleglo w Iron Fiscie - Iron Fist to postac mistyczna i nie powinien sie bac tego ukazac - to w latach 90' trzeba bylo wszystko na sile unormalniac, teraz wiekszosc fanow produkcji superhero nawet zada tej dziwnosci. W Iron Fiscie nie pokazali nawet smoka, ok - mozna to jeszcze tlumaczyc budzetem Netflixa ale serial poprowadzili tak jakby Danny rownie dobrze otrzymal moce w jakims wypadku. Dannego wykreowali jako glupka (jego naiwnosc ma sens ale jego ponadprzecietna glupota juz nie) wiec boje sie, ze Buck zamiast zrobic z Black Bolta takiego dobrego przywodce, ktory nie bedzie przez milosc do swojego brata zaakceptowac jego zlych dzialan to wykreuje go na glupka, ktory nie bedzie nawet tego widzial.

keteek

Jak na trailer kinowy jest słabo, ale jak na serialowy - nie jest źle. Kiepskie są włosy Meduzy, ale może chcą zrobić tak, że może "włączać" i "wyłączać" swoją moc. Tritona za dużo nie pokazali, ale moc Black Bolta dobrze wyszła - cichutkie stęknięcie i radiowóz na złom. Lockjaw wygląda zbyt sztucznie, a tak go lubię w komiksach.

ocenił(a) serial na 6
sakinom11

Lockjaw wyglada troche sztucznie ale to tak jak kazdy stwor CGI, moze doloza jakis filter. Moce Black Bolta srednio mi sie podobaja, nie chodzi tu o efekty specjalne ale o to, ze Black Bolt nie ma 100 % kontroli nad swoimi mocami. W komiksach Black Bolt byl jedna z postaci znanych dzieki 100 % kontroli nad swoimi mocami - co wbrew pozorom jest dosc rzadkie - ani tortury ani zadne silne emocje nie byly w stanie wyzwolic jego glosu dopoki na to nie pozwolil, a tutaj dostal pare razy palka od policjantow i steka (chyba, ze wydarzylo sie jeszcze cos czego nie wiemy i zrobil to celowo). Jak dla mnie Triton jest jakis wyblakly, powinien byc bardziej zielony i luski powinny byc lekko zauwazalne, poza tym wyglada jak z komiksow.

keteek

Cóż. Antenki nie ma, skrzydełek też. Opanowania może będzie dopiero na Ziemi się uczył, i osprzęt też na Hawajach dostanie. Nie wiem, jak to wytłumaczą. Triton rzeczywiście jakiś blady, ale to może wynik tego, że nie jest w wodzie. Ryby też potrafią "zgubić" kolorki, by być mniej widoczne dla drapieżników.

ocenił(a) serial na 6
sakinom11

Z Tritonem mozesz miec racje, moze byc tak, ze jak sie dobrze nawilzy to nabierze kolorkow. Co do Black Bolta to licze, ze jego stroj bojowy bedzie mial antenke, skrzydla i ogolnie ten komiksowy wyglad.

ocenił(a) serial na 3
keteek

Z Tritonem to osobiście stawiam, że pojawi się tylko w pierwszych dwóch odcinkach, z uwagi na budżet. Może potem pojawi się w ostatnim odcinku, ale w nie nastawiałbym się, że będzie pełnił w tym serialu dużą rolę. A co do komiksowego wyglądu Black Bolta to niestety u Scotta Bucka bym na to nie liczył. Serial oczywiście sprawdzę, ale mam złe przeczucia. Moje oczekiwania wiążą się jedynie z tym, że po tym jak ten serial zostanie (prawdopodobnie) zjechany przez krytyków, tak jak Iron Fist to Scott Buck zniknie z Marvel Television.

ocenił(a) serial na 3
keteek

Moja reakcja na trailer The Inhumans:
https://www.youtube.com/watch?v=XWDhZMxGGA0

czlowiekfrank

W stylu WTF. Też się nie uśmiechnęłam. Mam nadzieję, że to tylko kiepski trailer, a serial będzie bardziej niż do oglądnięcia (że się tak wyrażę).

użytkownik usunięty
keteek

Polski tytuł to "Marvel's Podludzie"...

ocenił(a) serial na 6

jesli juz by tlumaczyli to byloby Nieludzie - takich juz tlamacza w MCU

użytkownik usunięty
keteek

Wiem, wiem. Chciałem zobaczyć czy ktoś się nabierze na moją przynętę xD

ocenił(a) serial na 6

Sprytnie. :P Mam jednak nadzieje, ze nie beda tlumaczyc tytulu, Inhumans to chociaz troche brzmi jak rasa obcych, a jak przetlumacza tytul na nieludzie to zaraz zaczna sie bledne skojarzenia z DC i metaludzmi, gdzie do metaludzi zalicza sie wszystko z mocami, a Inhumans to rasa powstala w wyniku eksperymentow genetycznych powstalych przez Kree.
Ogolnie to sa 3 kwestie jakie mam nadzieje w serialu porusza:
-roznica miedzy Inhumans a Nuhumans
-przepowiednia Najwyzszej Inteligencji
-wojny Kree ze Skrullami
Jesli porusza te kwestie to serial jak dla mnie bedzie juz udany. Reszta tez jest wazna ale bez tego bedzie klapa.

ocenił(a) serial na 3
keteek

Też mam nadzieję, że nie będą tłumaczyć tytułu, ale jest na to mała szansa, bo w Agents of S.H.I.E.L.D już było tłumaczenie "Nieludzie". Co do tych 3 kwestii, które przedstawiłaś, to:
-to jest możliwe, bo o czymś musi być te pozostałe 6 odcinków, po tym jak Maximus przejmie Attilan, a z S.H.I.E.L.D widać, że inhumans są już znani na świecie i pojawiają się cały czas, więc jest szansa, że ktoś z Nuhumans może się pojawić. Na Ms. Marvel bym nie stawiał, ale np. Frank Mcgee mógłby się pojawić, bo z zapowiedzi widać, że Black Bolt będzie miał kłopoty z policją
-Brzmi to trochę zbyt komiksowo, jak na Scotta Bucka
-Marvel ma częściowe prawa do Skrulli i już ich chyba nawet użyli w pierwszych Avengers tylko tam nazywali się Chitauri
Przyznam szczerze, że nie jestem wielkim fanem Inhumans i nie czytałem wielu komiksów z nimi, ale naprawdę chciałbym, żeby ten serial się udał. Niestety, największą przeszkodą może być showrunner. Po Iron Fiście, który był pozbawiony właściwie jakiejkolwiek komiksowości i z obecnych zapowiedzi "Inhumans", gdzie słyszymy, że Black Bolt będzie się posługiwał językiem migowym i nadal nie ma swojej antenki to widać po prostu, że Scott Buck kompletnie nie rozumie i nie potrafi tworzyć adaptacji komiksu.

ocenił(a) serial na 6
filmomaniak444

Co do pojawienia sie nowych Nuhumans to mysle, ze to bardziej prawdopodobne w drugim sezonie, chodzi mi bardziej o podkreslenie roznicy miedzy Inhumans a Nuhumans bo jak dotad Nuhumans pojawili sie w Agents of Shield ale tam przedstawili ich jako Inhumans zeby nie robic zbytniego zamieszania, a w serialu Inhumans pojawia sie prawdziwi Inhumans.

Co do Najwyzszej Inteligencji to faktycznie zbyt komiksowe na Bucka ale licze na to, ze chociaz o tym wspomna bo to jednak bardzo wazne dla Inhumans- to przez ich przepowiednie Kree porzucili eksperymenty na Inhumans i postanowili sie ich pozbyc.

Chitauri i Skrulle to zupelnie cos innego. Z tego co wiem prawa do Skrulli sa laczone- i Marvel i Fox maja prawa do Skrulli jako rasy ale niektore konkretne postacie sa u Marvela, a niektore u Foxa, za to Super Skrulle sa juz chyba tylko u Foxa.

Scott Buck to ogolnie slaby showrunner, na ta chwile jego najwieksze porazki to Iron Fist i Dexter (koncowe sezony). Wkurza mnie tylko to, ze gdy serial sie nie uda to wiekszosc bedzie obwiniac stacje ABC, a nie Scotta Bucka, co znowu odbije sie na Agents of Shield (a AoS i tak maja strasznie ale to strasznie pod gorke). Jakis z aktorow (chyba Ivan Rheon) powiedzial, ze na planie Inhumans mieli caly zespol, ktory czuwal na to zeby wszystko bylo jak w komiksach- jak maja mowic, jak sie zachowywac ale patrzac wlasnie na Black Bolta to cos im sie wyszlo. Ciagle mam nadzieje, ze cala rodzina krolewska dostanie swoje komiksowe kostiumy jak zbroje bitewne bo to co maja na sobie w trailerze wyglada bardziej na ich codziennie ciuszki, ktore zreszta "codziennie" beda zmieniac.

keteek

No i okazuje się, że to nie Black Bolta wykastrowali z mocy, a jego brata.

keteek

Znalazłam w sieci:
1. O Maximusie itd:
nerdist - how-inhumans-will-and-wont-connect-to-marvels-comics-movies-and-tv-shows

2. O kostiumie Black Bolta:
heroichollywood - black-bolt-classic-costume-inhumans

3. I jeszcze włosy Meduzy
heroichollywood - serinda-swan-medusa-hair-inhumans

keteek

Moim zdaniem lepiej tego nie tłumaczyć, nieludzie brzmi jakoś... dziwnie ;)

keteek

Hej możecie podać o czym ten serial jest "opis"

ocenił(a) serial na 6
ankasterbala4

Dokladnego opisu serialu chyba nie ma ale moge ci opisac o co mniej wiecej chodzi w komiksach plus co wynika z trailera ale tak zeby nie zaspoilerowac nic poza pierwszym odcinkiem. ;) Ogolnie Inhumans to powinna byc taka kosmiczna wersja Game of Thrones ale nie wiem czy Scott Buck (showrunner) temu podola.

Tysiace lat temu Kree (np. Ronan z Guardians of the Galaxy) toczyli wojne ze Skrullami. Kree wiedzieli, ze nie maja szans na wygrana wiec postanowili eksperymentowac na innych rasach by stworzyc maszyny do zabijania. Na zadnej z planet nie otrzymali oczekiwanych rezultatow, z wyjatkiem Ziemi, tam rezultaty przerosly ich oczekiwania. Najwyzsza Ingeligencja (taki jakby Kree bog gdzie sa polaczone umysly najwybitniejszych Kree) przepowiedziala, ze pewnego dnia przyjdzie na swiat Inhuman niewyobrazalnie potezny i Inhumans zapanuja nad Kree. Kree postanowili pozbyc sie Inhumans zabijajac wszystkich. Nie wiedzieli, ze kilkoro z nich ucieklo na Ksiezyc i tam zbudowali ukryte miasto Attilan. Przez tysiace lat Inhumans zyli w ukryciu i stworzyli zaawansowana technologie, eksperymenty z terrigenem daly im moce ale spowodowaly tez deformacje i uszkodzenia genetyczne. Przez te tysiace lat zyli w ukryciu bo nie chcieli zeby jakakolwiek inna rasa dowiedziala sie, ze zyja. Przez dlugi czas w Attilan Inhumans, ktorzy nie byli zniesztalceni nosili maski bo chcieli zeby kazdy byl dla siebie rowny i nie chcieli zeby ktos czul sie gorzej z powodu deformacji. Kilka lat temu w komiksach okazalo sie, ze Attilan na Ksiezycu to nie jedyne miejsce gdzie udalo sie uciec Inhumans podczas wielkiej wojny. Jednym z takich miejsc okazala sie byc Ziemia ale przez brak dostepu do terrigenu nie mogli dac sobie mocy, wiedza o tym kim sa przechodzila z pokolenia na pokolenie az zostala zapomniana. Kiedy Black Bolt zdetonowal bombe terrigenu dziesiatki nowych Inhumans wybudzilo sie. To byl wielki event Marvela (jak wpiszeszesz na yt Inhumanity Trailer to powinien ci wyskoczyc trailer tego komiksowego eventu).

Serial Inhumans bedzie sie toczyc gdzies wspolczesnie (nie bylo oficjalnego potwierdzenia czy dzieje sie na rowni z MCU ale raczej na to wyglada) i skupi sie na aktualnej rodzinie krolewskiej kiedy to krolem jest Black Bolt (pewnie pokaza jakies flashbacki z czasow kiedy Kree ich stworzyli i z eksperymentow prowadzonych przez Agona ale pewnie z tych prehistorycznych czasow za wiele nie pokaza bo troche z tego juz powiedzieli i pokazali w Agents of Shield).

Z trailera wynika (trailer pokazuje clipy tylko z pierwszego odcinka, moze ewentualnie z dwoch pierwszych), ze dojdzie do konfliktu w rodzinie krolewskiej o to czy powinni wrocic na Ziemie, pewnie zycie na Ksiezycu stalo sie zbyt ciezkie- krol Black Bolt uwaza, ze powinni dalej sie ukrywac, a jego brat Maximus, ze powinni udac sie na Ziemie. Maximus przygotuje zamach stanu, a reszta rodziny krolewskiej zostanie zeslana na Ziemie. Dalej domyslam sie jak to sie potoczy ale nie chce ci spoilerowac.

Rodzina krolewska zostala pokazana w trailerze, naleza do niej:
- Black Bolt, krol- posiada niewyobrazalna moc kontroli elektronow, medytuje przez kilka godzin dziennie aby lepiej kontrolowac moc
- Medusa, zona krola- kontroluje swoje niezniszczalne wlosy
- Maximus, brat krola- posiada moc kontroli umyslow ale jest ona dosc slaba, ma super inteligencje
- Crystal, siostra krolowej- kontroluje wszystkie cztery elementy
- Karnak, kuzyn jednoczesnie krola i krolowej- jedyny czlonek rodziny krolewskiej ktory nie przeszedl terrigenezy, mistrz sztuk walki, potrafi odnalezc slabosc we wszystkim- pelni role doradcy roli grolewskiej
- Gorgon, kuzyn i krola i krolowej- kontroluje fale sejsmiczne- pelni role dowodcy wojsk
- Triton, brak Karnaka- powiedzmy ze jest dostosowany do zycia pod woda- dowodzi "oddzialami specjalnymi"
- Lockjaw, ogromny pies- posiada moc teleportacji

Dodatkowo wszyscy Inhumans maja zwiekszona sile, szybkosc i wytrzymalosc ale to z roznym stopniem, na przyklad Black Bolt pokonal w komiksach Hulka bez uzywania swojej glownej mocy. Jesli ogladales Agents of Shield i zastanawiasz sie dlaczego tamci Inhuman nie maja zwiekszonej sily itp. to dlatego, ze tak wlasciwie to w AoS sa Nuhumans- hybrydy ludzi i Inhumans (nie ma juz czystych krwia Inhumans na Ziemi).

Bylo jeszcze potwierdzone kilka innych postaci ale to sa te, ktore pojawily sie w trailerze i odegraja wieksza role w serialu.

keteek

Dzięki za informacje, zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) serial na 6
keteek

jest drugi trailer z SDCC https://www.youtube.com/watch?v=xU9Z6cKsbY0&lc=z13zifnjnvfhej5oq04cedrxyx2lhxw4i zs0k.1500632210075568
Wyglada to lepiej niz pierwszy trailer, wiekszosc moich zarzutow co do pierwszego trailera zostala naprawiona ale nie wszystkie, na szczescie nie doszly zadne nowe zarzuty.
Wlosy Medusy w ruchu wyladaja bardzo dobrze. Trition wyglada dobrze. Wszystkie sceny sa z pewnoscia tylko z 2 pierwszych IMAXowych odcinkow wiec ciuszki potem zapewne zmienia. Obywatele Attilan nie wygladaja na szczescie wszyscy normalnie- przewinal sie ktos z dziwnymi oczami, ktos z dziwna twarza i ktos z dziwna szyja. Dobor piosenki i slowa na koncu sugeruja, ze Maximus nie przeszedl terrigenezy, normalnie wyslaliby go do kopalni ale przez to, ze jest bratem krola upieklo mu sie, z tego powodu pewnie nikt go nie szanuje co daje wiecej swiatla dla jego motywacji. Podoba mi sie wybor piosenki, kiedy wslucha sie w slowa to na prawde pasuje do serialu np. "Maybe I'm foolish, maybe I'm blind"- w ten sposob Maximus widzi Black Bolta, Maximus mysli, ze jego brat jest sleby o gluchy na zagrozenie z Ziemi, albo "I'm only human after all"- pokazuje, ze mimo mocy, dziwnych rytualow Inhumans maja tez ludzkie problemy.
Pokazali Auran, ona tez wyglada jakby byla przed terrigeneza i jakby wspolpracowala z Maximusem. Jest sporo Lockjawa- cieszy fakt, ze nie oszczedzali na jego CGI. Podoba mi sie sala tronowa i to jak rozwalaja sondy zeby nikt ich nie odkryl. Gra aktorska jest dobra. Dalej wyglada to troche tanio i nie wiem co z mocami Black Bolta (czy ma 100% kontroli) ale i tak jest o wiele lepiej.

keteek

Nie wiem jak Auran, aale Maximus jest po przemianie - terrogeneza usunęła jego gen mutacyjny i z kokonu wyszedł człowiek, nie nieczłowiek. Rheon mówił tak w wywiadzie zamieszczonym na nerdist com.
Black Bolta najpewniej w obcisłym wdzianku i w masce nie zobaczymy - tak twierdził Mount.

ocenił(a) serial na 6
sakinom11

Auran jest na pewno przed przemiana bo po przemianie mialaby zmieniony wyglad (zielona skora, szpiczaste uszy). Co do Maximusa to mozesz miec racje, moze o to w tym chodzilo- dostapil go zaszczyt terrigenezy ale jego moce sie nie ukazaly- w kazdym badz razie chodzilo o to, ze nie ma jeszcze mocy. Co do Black Bolta to nie wiem ile w tym prawdy, Marvel jest super sekretny wiec watpie zeby aktor mogl cos takiego powiedziec.

keteek

Opis Black Bolta z nerdist com:
Physically, Black Bolt will look a bit different than his comic book counterpart in that he won’t be sporting his iconic mask. “I will say this: When you’re adapting something from a different medium, even if it’s a visual medium like a graphic novel, to a live-action, you have to ground it so that it’s more accessible to the viewer because it’s a colder medium,” Mount said. “They’re not going to be leaning as far forward. Like every theater geek who went to graduate school I did my time doing mask work. I’m not sure TV is the space for masks. There is a definite respect to the source material but we are making a TV show.”
Auran PO wcale nie musi wyglądać inaczej niż PRZED - twórcy seriali (i filmów też) pokazali, że nie zawsze się trzymają materiałów źródłowych.

keteek

Ten drugi trailer zdecydowanie lepszy i zdecydowanie bardziej mi się podobał. Ogólnie zachęca mnie do obejrzenia serialu.
btw. piosenka mnie rozwaliła, jakbym słuchał ubiegłorocznej czy tegorocznej reklamy ramówki stacji TTV, haha :D

ocenił(a) serial na 3
keteek

Jest pierwsza ocena Inhumans:
https://naekranie.pl/aktualnosci/jest-pierwsza-ocena-serialu-marvels-inhumans-wy jatkowo-brutalna-2161181
Nie wygląda to dobrze, ale to dopiero pierwsza recenzja, więc może nas jeszcze zaskoczyć. Przynajmniej jest podkreślone, że Scott Buck za to odpowiada, a nie po prostu Marvel czy stacja ABC.

filmomaniak444

Od początku to nie wyglądało dobrze. Może serial rozkręci się w późniejszych odcinkach. Poza tym zawsze istnieje szansa, że dziennikarz został opłacony przez DC ;P .

ocenił(a) serial na 6
filmomaniak444

Dobrze, ze podkreslili, ze to co nie wyszlo to sprawka S.Bucka bo ostatnio bylo sporo hejtu na ABC, a to niestety obija sie na Agents of Shield. Poczekam na wiecej recenzji, aktorzy sprawiaja wrazenie, ze rozumieja swoje postacie wiec licze, ze serial chociaz tym nadrobi.

ocenił(a) serial na 3
keteek

Z ABC to niestety prawda. Ostatnio widziałem jak ktoś na youtubie pod trailerem Inhumans napisał, że ABC jest powodem, dla którego tak słabo to wygląda. Z AoS też masz rację. Jeśli ostatecznie zrobią ten crossover między Inhumans, a Agents of Shield to też może się źle odbić na AoS. Słyszałem o ludziach, którzy mówili, że nie obejrzą Defenders z powodu Iron Fista. Aktorzy faktycznie na swoim panelu na Comic Conie pokazali, że mają chęci i rozumieją swoje role, więc przynajmniej można liczyć na dobrą grę aktorską.

filmomaniak444

To czysta głupota nie oglądać Defenders z powodu Iron Fista - przecież sam jeden w drużynie nie będzie. Jakby JJ, DD i Luke'a Cage'a w serialu nie było.

filmomaniak444

Widzieliście? Poprawili czuprynę Medusy na nowym zwiastunie.

ocenił(a) serial na 6
keteek

https://www.youtube.com/watch?v=NWd7WNI1dRs promo "Welcoming the Royal Family" dziwi mnie tylko to, ze ukazali tam Auran, ktora nie nalezy do Krolewskiej Rodziny Inhumans, a nie ukazali tam Lockjawa, wlosy Medusy wreszcie wygladaja dobrze

https://www.youtube.com/watch?v=-MH4YwvGl_A pierwszy klip z serialu, ukazuje Meduse i Maximusa, zostal opublikowany w polowie miesiaca wiec CGI moze jeszcze nie byc skonczone

ocenił(a) serial na 6
keteek

kolejny zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=eHq6ZA6uKOg
chyba dotychczas najlepszy, dobry wybor muzyki - Believer od Imagine Dragons

keteek

Widziałam. Jest najlepszy z tych wszystkich trailerów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones