PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771700}

Konflikt

Feud
8,2 3 910
ocen
8,2 10 1 3910
8,0 7
ocen krytyków
Konflikt
powrót do forum serialu Konflikt

Stało się! Murphy znów zrobił petardę. Susan Sarandon niesamowicie odwzorowała Bette Davis. Polecą złote globy jak nic za tą rolę. Świetnie zagrany, cudne dialogi i czekam na więcej.

jacob_filmweb

no cóż chyba nie mogło być inaczej, hipnotyzujący Sarandon i Lange jak ryba w wodzie, one dwie razem na ekranie to takie combo, że nie mogę ...

ocenił(a) serial na 9
kam001

Zgadzam sie , bardzo dobrze sie ogladalo, wizualnie jest piekny, dbalosc o szczegoly, gra aktorska super uwielbiam Lange i Sarandon szkoda ze nie kreca seriali w takim klimacie, czekam z niecierpliwoscia na wiecej.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Cały odcinek oglądałam z zafascynowaniem i podekscytowaniem. Gra aktorska znakomita! No i świetnie się ogląda historię 'Baby Jane' niejako od 'środka'. Plus za rewelacyjną muzykę. Czekam na kolejne odcinki! Mam ochotę już wystawić 10, ale na razie zdołałam się powstrzymać :)

mandragores

U mnie dokładnie to samo, aż prosi się o dyszkę za pierwszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Ryan Murphy- wielbię, wielbię, wielbię i jeszcze raz wielbię. Petarda, mistrzostwo, cudo. Osobiście jestem kompletnie powalony smakiem, stylem ale też swego rodzaju krwistością fabuły. Joan Crawford i Bette Davis toczą bój od pierwszych chwil i robią to nie zostawiając jeńców. Żywa nienawiść, słodka obłuda oraz gorzejąca irytacja upadającym blaskiem zionie wręcz z ekranu. Jeżeli z takich tonów zaczął Ryan to aż nie mogę się doczekać tego, co będzie w późniejszych odcinkach. Susan Sarandon to istny strzał w 10. Niekwestionowana gwiazda serii. Jessica Lange ciut mniej spektakularnie ale nie ustępuje Susan na krok. Do tego czarująca Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Alferd Molina czy Judy Davis w roli Heddy Hopper. Murphy stworzył serial skrojony pod "nagrodowy" hype, ale jednocześnie nie zapomniał o poczuciu ambicji i jakości tego co oferuje. Powiem tak: czapki z głów.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Znaleźliście gdzieś może wersję z napisami? :) Zabieram się do obejrzenia po angielsku aleeeeee nie ma to jak mała pomoc w postaci napisów. Żeby niczego nie przeoczyć. :) Z góry dzięki za podpowiedź.

la_belle_juliette

Właśnie nie wiem dlaczego, ale jeszcze nie ma wersji z napisami. Trzeba poczekać ;)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Dzięki za odpowiedź, znalazłam już jednak angielskie napisy i z nimi udało mi się obejrzeć.

Wspaniały pilot, jestem zachwycona.

ocenił(a) serial na 9
la_belle_juliette

Możesz mi powiedzieć gdzie znalazłaś odcinek ? Bardzo chciałabym obejrzeć nawet po angielsku ;)

ocenił(a) serial na 9
weronikag111

tvso.pl :)

ocenił(a) serial na 9
la_belle_juliette

Dziekuje :)

ocenił(a) serial na 8
la_belle_juliette

Dziekuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones