PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 35 954
oceny
8,0 10 1 35954
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

9/10, świetny serial!

ocenił(a) serial na 8

Chyba najlepszy polski serial, dla mnie przebija Pakt, Belfra, Pitbulla czy nawet Watahę (Krew z krwi nie oglądałem i nie wiem co tam jeszcze mamy w czołówce). Wszystko tu ma ręce i nogi, scenariusz, gra aktorska naprawdę super (może poza paroma rolami drugoplanowymi) kapitalne zdjęcia, klimat Podlasia i ścieżka dźwiękowa. Gdyby to puścili jako pełnometrażowy film trwający 5 godzin obejrzałbym za jednym razem:) Mam nadzieje, że nie będzie jakiś debilnych decyzji w postaci 2 sezonu...

ocenił(a) serial na 8
Luk83bb

Dokładnie, podpisuję się pod tym całkowicie. Dodam jeszcze, że po ostatnim odcinku spodziewałbym się wszystkiego, ale nie tego że będę płakać na ostatniej scenie. O takie Polskie seriale nic nie robiłem :)

ocenił(a) serial na 9
Luk83bb

Moim zdaniem drugoplanowa rola Babki jest na miarę Oscara

ocenił(a) serial na 8
krzm

no babka mistrzostwo świata:)

ocenił(a) serial na 10
Luk83bb

Genialna postać, genialnie zagrana.

Luk83bb

Scenariusz cakłkiem niezły, ale momentami głupi, oraz przewidywalny Nie porównywałbym tego serialu do Paktu, ani żadnego z ww. jedyne podobieństwo jakie zauważyłem to z Belfrem. W obu serialach główny bohater był zmuszany do wykonywania poleceń, często wbrew swojej woli. Dużą robotę robią retrospekcje Kruka w filmie, przez co u widza, są wywoływane negatywne emocje. Niemniej jednak uważam ten serial za całkiem niezły.

ocenił(a) serial na 10
s4rn4

Interpunkcja. Popracuj nad interpunkcją, wiesz - kropki, przecinki, średniki i tym podobne. Bez tego trudno zrozumieć, co tam sobie wypisujesz. Spójrz na znajomość interpunkcji jak na poziom inteligencji, bo to rzutuje na ogólną ocenę twojej wypowiedzi. Alternatywnie - nie pisz.

Siadaj, sr4n4. Pała.

Kocio

Na szczęście nie ty będziesz decydować o tym kto, gdzie i co ma pisać. Jak jesteś grammar nazi, to może zacznij u siebie sprawdzać błędy, bo wytykając innym błędy, jeśli ktoś skrytykował według ciebie najlepszy polski serial (haha xD), robiąc je samemu - pomyśl, jak to rzutuje na inteligencję ? ;)

Luk83bb

Z wszystkim się zgadzam, świetny serial ale mam nadzieję że 2 sezonu nie będzie. Te sześć odcinków przedstawiło konkretną zamkniętą historię i nie widzę tu miejsca dla jakieś kontynuacji, a wszyscy wiemy jak może się skończyć drugi sezon na przykładzie Belfra.

Luk83bb

Przebić Belfra, naprawdę, nietrudno

Luk83bb

2 sezon jak najbardziej, tyle że całkiem nowa historia, jak to było między innymi w true detective

ocenił(a) serial na 8
barlukas84

true detective 1 sezon to mistrzostwo świata - nie pamiętam, żeby ktoś mi tak zaimponował rolą w serialu jak Mefiu Makonałej (aczkolwiek seriali nie oglądam zbyt dużo), natomiast moja przygoda z 2 sezonem skończyła się już po godzinie i to była godzina stracona...
Belfer 2 czym dalej w las tym gorzej, a już ta bardzo mocno naciągana końcówka to porażka! Pakt już oba sezony za mną i kończę pierwszy sezon Krew z krwi - i zdecydowanie podtrzymuje, że "Kruk..." jest najlepszym polskim serialem:)

ocenił(a) serial na 8
Luk83bb

Numer jeden to "Glina", ale "Kruk" zdecydowanie najlepszy od lat.

Szem

Jeszcze Kruka nie obejrzałem, ale po pozytywnych opiniach jestem ciekaw, czy zepchnie u mnie Glinę z podium.

ocenił(a) serial na 7
barlukas84

lepiej niech drugiego sezonu nie kręcą pod tym tytułem, bo może byc niewypał a tak pozostaje dobry smak :-)

ocenił(a) serial na 7
Luk83bb

Raczej Watachy nic nie przebije Serial bardzo dobry lecz przewidywalny Watacha ma element zaskoczenia i to jest atut nie do przebicia

ocenił(a) serial na 10
parsiwal

Wataha (tak to się pisze po polsku), choć miała swoje ambicje, była sporym rozczarowaniem. Mając takie atuty, jak fabuła, zdjęcia, muzyka - mimo to, tak to spieprzyć, ech.... szkoda gadać. Odsyłam do komentarzy nt Watahy

ocenił(a) serial na 8
Luk83bb

Polecam Glinę z 2003

ocenił(a) serial na 10
Ageha

Glina- zacny, zaiste. Mój top 3 pl. Zdetronizowany na trzecie miejsce po Kruku.
1. Kruk
2. Pitbull sezon 1 (reszta sporo niżej)
3. Glina

ocenił(a) serial na 9
Luk83bb

czy istnieje jeszcze jakis link w tym internecie którego nie zablokowali? Ni chu. sie nie da nigdzie tego obejrzeć!

ocenił(a) serial na 7
sylwia_91_fw

da się obejrzeć , tam gdzie wszyscy najczęściej oglądają :-)

ocenił(a) serial na 7
sylwia_91_fw

Polecam poszukać przez rosyjską wyszukiwarkę yandex.ru. Ja w końcu znalazłam.

ocenił(a) serial na 7
CherriesAreDelicious

to było nasze-kino[kropka]tv

ocenił(a) serial na 9
CherriesAreDelicious

no jest, no dzięki :D

ocenił(a) serial na 9
Luk83bb

Totalnie się z tym zgadzam. Najlepszy polski serial i dla mnie póki co jedyny godny polecenia. Nie lubie polskiego dziadostwa. Np każdy polecał mi belfera...sory, ale belfer to gówno. Kruk to jest kurna coś. Jak nigdy nie polecam polskich produkcji tak kruka szczerze mogę polecić. Mega serial!

ocenił(a) serial na 7
Luk83bb

Jest to produkcja na światowym poziomie no bo czym ustępuje np. takiemu "True Detective" jesli chodzi o wykonanie ? - Niczym tam mamy tylko wielkie światowe nazwiska. Aczykolwiek ja wolę Watahę dalej czy Czas Honoru lecz to na pewno wbiło się do czołówki panteonu zobaczonych przeze mnie seriali Polskich ;)

ocenił(a) serial na 7
Luk83bb

Moment a kolega widział "Fight Club" z Nortonem I Pittem ?? Bo jeśli nie to raz czym prędzej nadrabiać dwa to strasznie zmienia odbiór tego serialu w sumie na plus jeśli nie widziałeś tamtej pozycji ale i tak polecam nadrobić bo gdyby ie Fight Club zapewne nie było by dziś Kruka albo Mr. Robota . Chyba że widziales to wyprowadź mnie z błędu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones