PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 35 982
oceny
8,0 10 1 35982
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

Telewizja Canal+ ogłosiła, że już w październiku rozpoczną się zdjęcia do dwóch nowych polskich seriali. "Kruk. Szepty słychać po zmroku" to kryminał, który zabierze widzów na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna. Tak samo jest z mieszkańcami, którzy skrywają rozmaite tajemnice.
Kiedy w Białymstoku dochodzi właśnie do porwania nastoletniego chłopca, do akcji rusza inspektor Adam Kruk, który zostaje w związku z tą sprawą oddelegowany z Łodzi. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, by zmierzyć się nie tylko ze sprawą porwania, ale także z ciemną stroną swojej przeszłości.
Główną rolę zagra Michał Żurawski ("Dzikie róże", "Jestem mordercą"), a obok niego zobaczymy Cezarego Łukaszewicza ("Belfer"), Katarzynę Wajdę ("Jesteś bogiem"), Andrzeja Zaborskiego ("Róża") oraz Annę Nehrebecką ("Chce się żyć"). Wszystkie odcinki wyreżyseruje Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą", "Chce się żyć"). Pomysłodawcą i scenarzystą serialu jest Jakub Korolczuk, współscenarzysta filmu "Życie po życiu" z Christiną Ricci i Liamem Neesonem. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek ("Po prostu przyjaźń"), a producentami są Piotr Dzięcioł ("Ida") i Łukasz Dzięcioł z Opus TV.

pogodno_2

Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=Gnih4MT8XPM

pogodno_2

To jeden, a ten drugi?

m_a_c_88

http://www.filmweb.pl/serial/Nielegalni-2018-794375

pogodno_2

Dla mnie fabuła filmu, to "Uśpieni" i przez to, "Kruk", jest mało oryginalny i mało ciekawy.

Antonia83

Ja dam mu szanse ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Hejka! No i jak?
Mnie nawet zaciekawił, sam nie wiem: oglądać dalej, czy nie...?!

ZSGifMan

Mnie także, a jakże ;) Będę z nim do końca. Żurawski mówił, że powoli się rozkręca, ale dwa ostatnie to ma być miazga. Co by to nie miało znaczyć ;) No i region Polski, który uwielbiam, więc jestem za.

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Oglądasz z sieci czy masz c+?
;p

ZSGifMan

To pierwsze ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Ja zazwyczaj też to pierwsze ;) i wiele razy "wyważałem otwarte drzwi" ;p bo złapałem się na tym, że nie pomyślałem zupełnie, że wystarczy "u mamusi" zawitać, bo tam jest w dosyć tanim pakiecie to drugie :)
No i tego kruka właśnie kulturnie na tv sobie popatrzyłem...

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Patrzysz "to pierwsze" to tam gdzie kiedyś rozmawialiśmy, czy masz jakieś inne "swoje"...?

ZSGifMan

Ha, ha, ha....przemaglowałeś mój blond-mózg totalnie. Czytam trzeci raz Twoją labiryntną wypowiedź, usmarkana ze śmiechu ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

:D

Haha!
Czasem lubię ;) Uwielbiam za to filmowe cytaty np. Nielsena:
"Jak śmiesz? Nie! Jak ty śmiesz? Jak śmiesz śmieć? Nie! Jak ty śmiesz śmieć na moje śmieć? Jak śmiesz śmieć, gdy ja śmię? Jak śmiesz śmieć na moje śmieć, podczas gdy to ja śmię?"
:D :D :D

ZSGifMan

Plisssss, udławię się jabłkiem ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

A jaka jest odpowiedź o źródła?
;)

ZSGifMan

"to tam gdzie kiedyś rozmawialiśmy" ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Oki, ja też ;)

Czekam teraz już tylko na Westworld S2!
Niecały miesiąc, 25 dni, jakieś 600 godzin, 36.000 minut, 2.160.000 sekund... no nie wytrzymam chyba i... zniosę jajo ;p

ZSGifMan

To lepiej się wstrzelić z tym jajem nie mogłeś. Ja czekam na.....jutro!!!! Seria niefortunnych zdarzeń wracaaaaa!
Ale wczoraj skończyłam to i polecam bardzo: http://www.filmweb.pl/serial/Bankowa+gra-2018-804139

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

OK, dzięki!
W wolnej chwili, których brak ;) zerknę.

ZSGifMan

Trochę wolnego w perspektywie, więc życzę powodzenia.

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Dziękuję! Moja perspektywa jakaś zniekształcona i tylko praca na horyzoncie :( Wolne pewnie dopiero od niedzieli...?
Również powodzenia koleżance życzę i mokrego poniedziałku ;p

ZSGifMan

Rewanżuję się życzeniami wszystkiego naj, włącznie z czasem na odlot serialowy ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Dziękuję, dziękuję.
Bardziej od tych filmowo-serialowych uniesień, to się nie mogę doczekać boczku i szynki z chrzanem w niedzielę rano :D
A do tego jajeczka udekorowane jamonezem ;)
Mjamiii!

Jeszce raz pozdrawiam, wesołego!

ZSGifMan

Ha, ha, ha....ja tego ostatniego szczególnie ;) Smacznego, zatem, w najszerszym tego słowa znaczeniu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones