PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 582
oceny
8,4 10 1 58582
9,1 18
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Fenomen Monty Pythona opiera się na jego twórcach: jednostkach wybitnie utalentowanych, które szczęśliwym zrządzeniem losu trafiły razem do jednego programu, dzięki czemu "bawiąc uczą" kolejne pokolenia widzów, oraz inspirują coraz to nowych twórców.

Można nie lubić specyficznego poczucia humoru, lub nie mieć chęci/umiejętności by dotrzeć do sedna kryjącego się w pokręconym gąszczu ich skeczów, jednak każdy z nas nieraz czuł się, jakby występował w danym skeczu.

ocenił(a) serial na 10
YouzeQ

Skecz z papugą: dziś co prawda sprzedawca upierałby się, że martwą papugę trzeba oddać na tydzień lub dwa do serwisu by potwierdzić jej usterkę, reszta jednak się zgadza. Sprzedawca odsyła do dystrybutora (identyczny sklep w Bolton), dystrybutor do sprzedawcy. Wszyscy zgodnie twierdzą, że wszystko jest OK.

ocenił(a) serial na 10
YouzeQ

Skecz "cud narodzin" (tak wiem że to z filmu a nie serialu): kiedyś pewna gazeta urządziła z wielką pompą akcję "Rodzić po ludzku". Niezliczone ilości ankiet, wypowiedzi ekspertów i zwykłych ludzi. Ogrom pracy wielu ludzi sprowadził się do wniosków, które żywcem przypominały niniejszy skecz.

ocenił(a) serial na 10
YouzeQ

Skecz "Chrupiąca żabka": ile razy mieliście do czynienia z czymś co zgodnie z zapewnieniem miało być super, wspaniałe, kultowe itd. (od filmów przez usługi po fizyczne produkty) a "na miejscu" okazywało się że macie wątpliwości, czy wzięlibyście to za darmo?

ocenił(a) serial na 10
YouzeQ

Gdyby istniał kościół MP, to bym się do niego zapisał, i tak zdarza się na co dzień że "głupio chodzę" boję się gangu znaków drogowych, i raz niechcący przybiłem żonie głowę do podłogi, oraz planuję kupić okarynę ;)

ocenił(a) serial na 10
reynewan79

Przypomniałem sobie, że jak oglądałem film Diuna i wypowiedziano w nim zdanie, żeby nie chodzić rytmiczne bo to przyciąga czerwie (takie gigantyczne stwory) wybuchnąłem śmiechem, bo skojarzyło mi się właśnie z ministerstwem głupich kroków.

ocenił(a) serial na 10
YouzeQ

A ja filmu Legend nie umiałem wziąć serio, bo wydawało mi się że bazuje na skeczu o Braciach Pirania, czyli Doug i Dinsdale ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones