PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 609
ocen
8,4 10 1 58609
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Ulubiony PYthon

ocenił(a) serial na 10

Tak, wiem że każdy z nich jest wyjątkowy i tak na prawdę trudno wybrać jednego, ale postanowiłem zrobićtaki mały ranking dla fanó. NA pewno każy z Was jest w stanie określićswojego jednego ulubionego Pythona.

Graham Chapman 1
Terry Gilliam
Terry Jones
John Cleese
Eric Idle
Michael Pulin

JA oddaje swój głos na Grahama, bo kocham jego wejscia w stroju generała z tekstem "This film have big tendency to became silly" :>

jolasz

*Michael Palin a nie Pulin

Graham Chapman
Terry Gilliam
Terry Jones
John Cleese
Eric Idle
Michael Palin 1
Podobała mi się rola agenta Oczywistka w skeczu ''skok przez kanał La Manche'' Świetnie wyglądał.To jest mój ulubiony skecz jak na razie.

ocenił(a) serial na 8
dzika_kocica

Graham Chapman 6
Terry Gilliam 3
Terry Jones 5
John Cleese 2
Eric Idle 4
Michael Palin 1

jolasz

1. Graham Chapman
2. Michael Palin
3. John Cleese
4. Terry Jones
5. Terry Gilliam
6. Eric Idle

paparazzi

1. Graham Chapman 1. Michael Palin 1. John Cleese 1. Terry Jones
1. Eric Idle 1. Terry Gilliam






i numer 3. Modrzew

ocenił(a) serial na 10
jolasz

Micheal Palin za szelmowski uśmieszek, później reszta z czego chyba najmniej lubię Erica Idle, bo zachowywał się najmniej idiotycznie ze wszystkich ;)

użytkownik usunięty
EchoesMaster

Ja chyba najbardziej lubię John'a Cleese'a. Na drugim miejscu jest Micheal Palin, ale i tak wszyscy są fantastyczni.

użytkownik usunięty
jolasz

Najbardziej lubię Michaela Palina i Erica Idla

ocenił(a) serial na 10
jolasz

Eric Idle i John Cleese :D

ocenił(a) serial na 10
jolasz

Moi ulubieni - Graham Chapman, John Cleese i Eric Idle

ocenił(a) serial na 10
jolasz

1. Graham Chapman
2. Eric Idle.
3. John Cleese.
4. Michael Palin.
5. Terry Jones.
6. Terry Gilliam.

jolasz

John Cleese !!!

jolasz

Zdecydowanie na miejscu pierwszym ex aequo Eric Idle i Graham Chapman!!!!
a potem to Cleese, Palin, Jones i Gilliam ;)

jolasz

Według mnie M. Palin, m.in., za hiszpańską inkwizycję (diaboliczny śmiech, diaboliczne gesty), potem Cleese za "Hiltera", potem Idle, Chapman, Gilliam i Jones, trudno ich oceniać osobno ich siła tkwiła w tym że razem tworzyli coś unikalnego, bo już solowe projekty nie miały tego czegoś! Przy okazji dla fanów Palina - napisał kilka świetnych książek podróżniczych, polecam!!!

jolasz

Mój ulubiony to John Cleese

ocenił(a) serial na 10
jolasz

Michael Palin i John Cleese
Reszta tez jest świetna i bez nich wszystkich nie byłoby Monty Python's Flying Circus, ale mam slabość do tych dwóch w.w.

ocenił(a) serial na 10
jolasz

Chyba Eryś jednak wygrywa, choć naprawdę bardzo ciężko wybrać, każdego kocham za co innego :D

ocenił(a) serial na 9
jolasz

Palin i Cleese nr 1 ( 10/10) , reszta na podobnym poziomie pomiędzy 8/10 a 9/10

jolasz

Najbardziej uwielbiam Cleese'a za jego umiejętność powstrzymywania się od śmiechu w najśmieszniejszych momentach, potem Palin za Hiszpańską Inkwizycję ("Nasze metody to strach, zaskoczenie, skuteczność, fanatyczne oddanie papieżowi oraz piękne, czerwone mundurki... Psia krew!"), następnie Chapman, który w jednej chwili z normalnego chirurga zamienia się w doktora chirurgii Patafiana. I te jego wtrącenia "Pragnę zauważyć, że program zaczyna popadać w głupotę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones