PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 275
ocen
8,5 10 1 112275
8,8 30
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Audrey.

ocenił(a) serial na 6

mogłabym całować je stopy! co za postać, co za piękno, co za subtelność! i ten wdzięk.. ilekroć ją widzę, tylekroć nie mogę się nadziwić jaka jest eteryczna. kobiecość, której jej zazdroszczę.

ocenił(a) serial na 7
paubed

Szkoda, że w drugim sezonie charakter tej postaci tak się zmienił- z zagadkowej i oryginalnej dziewczyny stała się przyziemną businesswoman :/

użytkownik usunięty
Zephyra

Z tym się zgadzam. Tak do połowy drugiego sezonu jeeeszcze, a później to już w ogóle jak nie ona.

ocenił(a) serial na 10
paubed

piekna jest

paubed

Kochałabyś ją *tam*?

ocenił(a) serial na 10
paubed

Cóż, w temacie tego serialu warto zadać to pytanie: Kto ładniejszy? Audrey, czy Laura?

ocenił(a) serial na 10
Lucas207

Dobre pytanie, trudna odpowiedz :) Obydwie piękne mimo różnej urody.

ocenił(a) serial na 8
Lucas207

Laura to kaszalot.

ocenił(a) serial na 10
zooo_2

No przecież, u nas w PL obecnie takie nazywa się karynami. xD Jak dla mnie, to Shelly biła resztę na głowę, choć Audrey była też niczego sobie.

ocenił(a) serial na 8
ZiD0

a u nas w PL nie.

ocenił(a) serial na 10
zooo_2

No widzisz, co PL to obyczaj.

ocenił(a) serial na 10
zooo_2

Ale za to była "figurowa" :)

ocenił(a) serial na 10
Lucas207

Jeszcze 3 dni. Zobaczymy,która ładniej się postarzala w serialu. Dla mnie jednak Laura ma to coś w sobie.

użytkownik usunięty
batesmotel27

Otoz to! Moze nie byla najpiekniejsza ale jej rola miala to "cos" przez co oszalalam na jej punkcie. Reszta dziewczyn wypadala przy niej blado, nawet majac obiektywnie ladniejsza twarz.

Lucas207

Shelly najładniejsza

ocenił(a) serial na 10
georgeAzbest

Czasem naprawdę ciężko od niej oczy oderwać. Głupi Leo nie umiał tego skarbu docenić.

Lucas207

Nie raz powinien dostać po pysku.

ocenił(a) serial na 10
paubed

Dialog Kyle'a MacLachlana (agent Cooper) z przebranym za kobietę... Davidem Duchovnym:
- Myślałem, że nie interesujesz się już dziewczynami.
- Może i noszę sukienkę, ale majtki wkładam po staremu, jeśli wiesz, co mam na myśli.
- Nie bardzo.
:-)
Na osłodę obrazek z epoki:
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

ocenił(a) serial na 9
AutorAutor

Po tych 27 latach obejrzałam serial jeszcze raz. Odkryłam mnóstwo rzeczy, na które nie zwróciłam uwagi albo po prostu ich nie zrozumiałam jako małolata :) Duchovny teraz zwalił mnie z nóg, bo jego rola to dla mnie istna perełka i uwielbiam go w damskich ciuchach :) :)

ocenił(a) serial na 10
AutorAutor

Wspaniały cytat. Dowcipny i w punkt. Podobnych smaczków jest więcej. Mi się podobał taki tekst:

Urzędas załatwiający sprawę warunkowego wyjścia Hanka z więzienia, chcący poderwać Normę zaczyna rozmowę:
- Może się umówimy? Taka piękna kobieta sama? Jak pani opędza się od adoratorów?
- Mówię im że mój mąż, skazany za morderstwo zaraz wychodzi z więzienia.

ocenił(a) serial na 10
paubed

https://www.youtube.com/watch?v=GqcGNBJdoY0

ocenił(a) serial na 10
AutorAutor

Gratulacje! Znalazłeś Audrey na miarę naszych czasów!

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
paubed

https://www.youtube.com/watch?v=0uts-_rsxPM

ocenił(a) serial na 6
AutorAutor

piękna! a piosenka oddaje w pełni jej delikatność i powabność.

ocenił(a) serial na 8
paubed

Niby ładna, ale moim zdaniem wyglądała na 27 a nie 17 lat... ta fryzura jak u ciotki Grażyny strasznie ją postarzała, i trochę zbyt wyrysowane brwi...

ocenił(a) serial na 10
lonelyheart

Typowe, że w amerykańskich filmach licealistów grają aktorzy nawet o 10 lat starsi.

ocenił(a) serial na 5
paubed

Zabawne jak różni ludzie interpretują te same zjawisko. Tak naprawdę istnieje wiele wersji nas samych - jedna wersja w naszej głowie oraz po jednej unikalnej wersji w głowie każdej osoby, która nas zna. Wiele ludzkich nieszczęść jest spowodowanych porównywaniem tych różnych wersji, zamartwianiem się czy czyjaś wersja nas jest taka jak my byśmy chcieli itd. Polecam wszystkim chociaż raz w życiu wziąć kwas.

Ale wracajac do tematu - wedlug mnie Audrey jest rozpieszczonym bachorem, ktory trolluje ludzi dla atencji. Poza tym powoduje u mnie ogromne zażenowanie gdy np. tanczy w barze to slyszanej tylko przez siebie piosenki. Pod wzgledem urody/wygladu tez wypada slabo.

Gdybym mial wybrac miss Twin Peaks to byłaby to Norma Jennings.

ocenił(a) serial na 10
celebes

Nareszcie. Norma Jennings. Kochałem się w niej bez pamięci. 25 lat temu ;)

ocenił(a) serial na 7
celebes


Z tym kwasem to mnie rozśmieszyłeś. Ale top taki bardziej uśmiech politowania był.

ocenił(a) serial na 10
paubed

Zgadza się, najpiękniejsza bohaterka seriali

użytkownik usunięty
paubed

Marilyn Monroe lat 90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones