PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 093
oceny
8,5 10 1 112093
8,6 27
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Jak dla mnie James.
Psuje cały klimat i jest taką ci**ą.
Do tego tem jego irytujący śpiew...

ocenił(a) serial na 10
Schouiimo_Asuke

Może aż tak na klimat nie wpływa.ale jest to kompletnie nie pasująca postać do reszty. A scena śpiewu żenująca.

FoxMolder

Chyba nie mogło być aż tak źle bo nie pamiętam tej sceny....

ocenił(a) serial na 10
atomowka85

Zapewne rodzice zakryli Tobie oczy i zatkali uszy. Podziękuj im zamiast bronić teuego czegyousc jhk kdassjjssss :KONIEC TRANSMISJI: :MÓZG USZKODZONY:

atomowka85

Jak mozna nie pamietac tej sceny?bob biegnacy truchtem przez pokoj zostaje juz na zawsze,nie ma innej opcji

ocenił(a) serial na 9
sycomore

Nie truchtem ,a skradał się hehe Geez, jak tamten siedział z tym Gibsonem, jak "chwytał" te akordy, o spiewie już wspomniano hehe ale UWAGA odkrycie: w tym samym odcinku PIERWSZY RAZ się uśmiechnął, w następnym nawet zaśmiał (przy piłeczkach golfowych Mistrza Lelanda). ŻENADA. Ale Dave to widział i chyba tak miało być :/

FoxMolder

Chodzi ci o piosenke "Just you"?

ocenił(a) serial na 8
Schouiimo_Asuke

Mam to samo. Wszystko jest ok, ale jak widzę te jego "przemyślenia" i ciągle tą samą minę to mi się żyć odechciewa. W ogóle także ta cała relacja Donna-James jest nudna.

ocenił(a) serial na 9
conti01

I to wiecznie szeptane "Dżejmz" przez Donnę, dżizas krajst, po 5 razach miało się tego dość, a to stanowiło postawę ich rozmowy :/ Ogółem postacie Jamesa i Donny, zwłaszcza w późniejszych odcinkach były strasznie sztywne i płaskie. Tak jak problemy innych bohaterów powodowały, że człowiek się z nimi utożsamiał i współczuł im bądź cieszył razem z nimi, tak tutaj na te ich "słodkości", wyznania i drętwe spojrzenia miałem ochotę wywalić monitor przez okno :D

ocenił(a) serial na 10
Maysha

zgadzam sie z Wami... piosenka Jamesa jest po prostu masakrycznie zenujaca ... caly watek milosci Jamesa i Donny jest slaby

ArcziRzeznik

Bożesztymój, szkoda, że nie da się lajkować komentarzy na Filmwebie, bo byś dostał ode mnie lajka. Śpiew jest straszny, ich relacja nudna i plastikowa. Zastanawiam się, czy to wszystko nie było zamierzone na przełamanie mroczno-poważnego klimatu serialu. Ale pewnie nie.

ocenił(a) serial na 10
czeresniara

Wszyscy tutaj jesteście debilami i kompletnie nie rozumiecie tego serialu..
Nikt nie jest irytujący w TW. Każda postać ma swoją ważną rolę w tej historii, każda została napisana i odegrana przez aktorów w doskonały sposób. Kto tego nie rozumie powinien się zabić.

yossarian84

Chciałam Ci odpisać, ale nie mogę, bo poszłam się zabić. Dziękuję, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
czeresniara

srogo śmiechłam :D

yossarian84

Piszę do Ciebie z przyszłości z 2017. Przez ciebie nie ma tu ludzi, całą populacja poszła się zabić. Ja też idę.

fyrk

Piszę z niezbyt odległej przyszłości w 2017. Powstrzymaj się przed tym desperackim krokiem. Nie jesteś odosobniony/odosobniona w poczuciu, że serial ten to twór niestrawny i nie pomoże podejście, że to taka konwencja, że to taki zamysł, że postaci celowo przerysowane itp. Tego po prostu nie da się strawić. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu zapowiadał naprawdę dobry serial,było tajemniczo i mrocznie w prowincjonalnym i z pozoru spokojnym miasteczku. Niestety, poźniej to już zjazd po równi pochyłej. Nielogiczne namnożone wątki, nudne lub wkurzające postaci (są może 2 -3 wyjątki). A sezon drugi "niech pozostanie milczeniem".

ocenił(a) serial na 8
czeresniara

mam wrażenie, że cały serial jest przede wszystkim parodią różnych styli, zwłaszcza telenowel (stąd telenowela w tv jako przerywnik w pierwszych odcinkach) James i Donna z tą ich nastoletnią miłością to jeden z najważniejszych wątków takich seriali, te ich "dżeeejms" i te kochamy się, ale nie możemy być razem (w sumie nie wiemy dlaczego) i oczywiście ta smętna piosnka, i to tylko my możemy rozwiązać sprawę (czyt. naprawić świat) - to wszystko idealnie parodiuje takie seriale dla nastolatków.

sagina

Pewnie masz rację, ale jednak ta parodia strasznie dużo miejsca w fabule zasysała ;)

ocenił(a) serial na 8
czeresniara

no jakieś 90 do 100% czasu

ocenił(a) serial na 10
sagina

Brawo! Trafiony komentarz- to oczywiste,że Lynch bawi się konwencjami...W tym wypadku konwencją kiczowatej telenoweli.

Agatts

No to niezłą ma zabawę, przez 3/4 drugiego sezonu. W połowie tegoż własnie sezonu grają już tak przesadnie , że ledwo dotrwałem do końca.

ocenił(a) serial na 10
Maysha

Piosenka jest zajebista tylko jego głos jest słaby

Maysha

Właśnie zaostrzam apetyt przed trójką bingową powtórką:)
I nagle ostrze przypomnienia dźgnęło mi mózg - może nie tyle irytująca postać,
co kombinacja słów, a wkur..a w całej okazałości swej małości:
"oł Dżejms.."

Oł Dżizas!, rzec można 8-O

użytkownik usunięty
conti01

O tak. James-Donna to trochę nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 9
Schouiimo_Asuke

Donna i James. Wątek tej ich "tragicznej" miłości doprowadzał mnie do szału. Te wieczne wyrzuty sumienia, targające biednym Jamesem... A Donna po prostu straszliwie grała mi na nerwach. Jej mimika, sposób poruszania się - wydawały się takie sztuczne. Nie rozumiem zachwytów nad jej postacią.

użytkownik usunięty
mrs_robinson

James i Donna nie byli tacy źli w pierwszym sezonie, jednak potem z każdym odcinkiem coraz trudniej było ich znieść. Najgorsze było, jak James dostał osobny wątek z tą bogatą babką od jaguara -- nic tylko wyć z nudy. Sama Donna, gdy James nareszcie wyjechał, nie była taka zła. Ich wątek razem -- do zaorania.

Ten wątek był chyba pierwowzorem Dawson's Creek - serialu, który w liceum powodował u mnie torsje. Faceci z maślanymi oczami i piętnastolatki wiecznie zastanawiające się, jak żyć. Rzyg.

ocenił(a) serial na 10
czeresniara

padłam ze śmiechu! :D

ocenił(a) serial na 9
Schouiimo_Asuke

Najgorsza postać hmm trudna decyzja ale babka z pieńkiem ma klase mrrrrrrrrrr ;D

Bombaa_Tykaa

log lady to już ikona stylu :]

ocenił(a) serial na 10
Bombaa_Tykaa

Najgorsze i najbardziej irytujące postacie to James i Annie.

ocenił(a) serial na 8
FoxMolder

A według mnie Dick był najbardziej wkurzający. Gdybym w rzeczywistości takiego typka spotkał, ręka by mnie świerzbiła żeby mu przyłożyć w tą gębę. Dobrze zagrana postać, ale te jego uśmieszki sztuczne potrafiły doprowadzić do szału. Andy'ego i Lycy jeszcze zniosłem, choć w drugiej serii też zaczęli być irytujący.

ocenił(a) serial na 10
tulpa

To znaczy aktor wypełnił swoje zadanie idealnie. Tak miało być.

ocenił(a) serial na 8
batesmotel27

Wiem właśnie.

Schouiimo_Asuke

Oprócz Jamesa irytowała mnie jeszcze kuzynka Laury.. Jej płacz wyglądał jak smiech a i cała postać była taka "na sile "

użytkownik usunięty
Schouiimo_Asuke

Najbardziej irytujący? Nieudacznik Andy i lekko niedorozwinięta sekretarka Lucy. Na trzecim miejscu ta od hałasujących zasłon (nie pamiętam imienia), potem major Briggs co bardziej nadaje się na wykładowce akademickiego, Audrey zachowująca sie jak 10-letnie dziecko.

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie tak. Nic mnie chyba tak nie wku**** podczas seansu jak wątek mazgaja Andyego i lekko upośledzonej sekretarki. Do tego na domiar złego dorzucili im sprzedawce Dicka. Nr 2 oczywiście James i Donna, chyba najnudniejszy wątek z całego serialu

użytkownik usunięty
MannyPacquiao

Cieszę się bo juz myślałem że jestem sam w tej opinii :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9

Dokładnie tak. Nic mnie chyba tak nie wku**** podczas seansu jak wątek mazgaja Andyego i lekko upośledzonej sekretarki. Do tego na domiar złego dorzucili im sprzedawce Dicka. Nr 2 oczywiście James i Donna, chyba najnudniejszy wątek z całego serialu

ocenił(a) serial na 10

Ta, wszystkich zaraz wymień. Serial jest genialny i każda postać jest znakomicie zagrana. Po co to pieprzyć farmazony i przynudzać.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

To widac po twojej mordzie pisowski pierwotniaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Wiem, taki sam nieudacznik i pedzio jak ty xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Berecik ci główke uciska PISdzielcu? LOL

ocenił(a) serial na 10

pisałem ci cioto byś przestał już majaczyć. Nawąchałeś się kleju to idź siedź grzecznie w piwnicy u babci a nie pyskujesz do mądrzejszych i starszych, pucybucie.

użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Pi/erdzielisz pisowski prz.ygłupie. Pi.erdzielisz jak potłuczony.

ocenił(a) serial na 10
Schouiimo_Asuke

zdecydowanie James... jako człowiek calkiem w porządku, ale jako postać irytująco nudny i zamulasty.
Jeżeli sceny z nim nie dotycza Laury i głównego wątku to warto przewijać, żadna strata (wręcz przeciwnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones